Teraz jest Cz kwi 25, 2024 6:59 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Błogosławieni Zwycięscy

Forum dyskusyjne dla ludzi o różnych światopoglądach (niechrześcijanie rozmawiają z chrześcijanami na temat ich wiary).

Postprzez asa » Pn sty 12, 2009 6:44 pm

:o :o :o :o ale o co chodzi???

ja znam jednego ZWYCIĘZCĘ i wystarczy mi:
to Jezus Chrystus - Lew z pokolenia Judy, który zwyciezył zło, grzech i smierc.
asa
Aktywny
 
Posty: 637
Dołączył(a): Pt kwi 25, 2008 9:29 pm

Re: Błogosławieni Zwycięscy

Postprzez Robertamigo » Pn sty 12, 2009 9:26 pm

Kazuya napisał(a): Zacznijmy pytanie od tego kim on w ogole jest.
Bóg jest istotą najdoskonalszą i nie ma doskonalsze i nie będzie, w walce z Nim


Czemu nie zaczniesz od tego ,co On od ciebie chce?

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano Pn sty 12, 2009 10:30 pm przez Robertamigo, łącznie edytowano 1 raz
Robertamigo
Aktywny
 
Posty: 301
Dołączył(a): So gru 27, 2008 8:05 pm
Lokalizacja: BRD / Zory

Postprzez Robertamigo » Pn sty 12, 2009 10:12 pm

Przeczytales "Mein Kampf" ? Co z toba jest czlowieku? :(

Pozdrawiam
Robertamigo
Aktywny
 
Posty: 301
Dołączył(a): So gru 27, 2008 8:05 pm
Lokalizacja: BRD / Zory

Postprzez asa » Pn sty 12, 2009 11:41 pm

kazuya, nie wiem na ile zartujesz, a na ile powaznie traktujesz ideologie satanistyczną. ( Jeśli tak- to przed tobą nieciekawa przyszłość- narastający lęk, poczucie rozpaczy i koszmary prowadzące do samobojstwa)

Może zechcesz z nami normalnie porozmawiać?

PS.
Kazuya, nieważne gdzie teraz jestes. Nieważne co zrobiłeś, jest Ktos, kto pokochał cie bezwarunkowa miłością, zanim jesczse się urodziłeś, nic Jego miłości do ciebie nie zmieni. Nikt i nic.
Nie wiem, czy zartujesz, czy jestes powaznie zaplatany w ideologie satanistyczną. Posłuchaj, szatan zawsze był nieprzyjacielem człowieka i będzie robil wszystko żebys nigdy nie uwierzył w milosc Jezusa , będzie robil wszystko, żebyś w miejsce Jezusa ustawil kogos innego. A potem cie zniszczy, on cie zniszczy- to zawsze był plan szatana dla czlowieka.
może zechcesz się odezwać i normalnie pogadac?
moze zaryzykujesz....

Kazuya- my juz jestesmy zwyciescami, bo w nas mieszka sam Bóg.
I On czeka na ciebie.
asa
Aktywny
 
Posty: 637
Dołączył(a): Pt kwi 25, 2008 9:29 pm

Postprzez hungry » Wt sty 13, 2009 9:48 am

A kto Ci powiedział że ktoś z nas słucha księży? To nie jest forum katolickie ale forum założone przez protestantów którzy są większością logujących się tu. A opieramy swoje życie na biblii która między innymi mówi: "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj." Rz12:21
A Twoje teksty jak na razie przypominają trolling więc proszę zmień ton swoich wypowiedzi jak prosili Cię inni, jeśli chcesz z nami normalnie dyskutować.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez Ozi » Wt sty 13, 2009 10:51 am

We will pray for You :mrgreen:
Ozi
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn sty 05, 2009 8:47 am
Lokalizacja: Oz

Postprzez hungry » Wt sty 13, 2009 11:00 am

Kazuya z całym szacunkiem ale pisałeś że nie ufasz przywódcom kościołów ale ufasz jakiemuś tam człowiekowi to się kupy nie trzyma. Myślisz że on ma jedyną prawdę?
A tak swoją drogą już dawno Bóg ostrzegał nas przed pokładaniem ufności w człowieku.
"Tak mówi Pan: Przeklęty mąż, który na człowieku polega i z ciała czyni swoje oparcie, a od Pana odwraca się jego serce!" Księga Jeremiasza 17:5 (Biblia Warszawska)

A tak swoją drogą to zły sposób obierasz do dyskusji mając za cel innych uczyć zamiast wpierw innych poczytać i może od innych się czegoś nauczyć. Na forum zalecałbym więcej pokory. Zgadzam się z Ozim i dołączam do modlitwy o Ciebie.
Poza tym jako wierzący traktujemy biblię jako jedyną autorytatywną normę wiary i życia. Jest to spisane nie omylne Słowo Boga Żywego niezawodne, wypróbowane , wiarygodne.
Pozdrawiam.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez asa » Wt sty 13, 2009 11:41 am

sorki, ze powiązałam cie z satanizmem.
widac twoja ideologia mocno skreca w te strone..... :)


Mówisz że jesteście zwycięscami bo mieszka w Was Bóg. A skąd wiesz czy tak jest? Czy jesteś Jego godny? Nikt nie może tak powiedzieć bo każdy grzeszy.


skad wiem? ze Slowa Bozego.
asa
Aktywny
 
Posty: 637
Dołączył(a): Pt kwi 25, 2008 9:29 pm

Postprzez Robertamigo » Wt sty 13, 2009 11:49 am

Kazuya napisał(a):. Ty sam znasz prawdę"
Największą wartością jest mądrość i wiedza.


Co to jest za wiedza,ktora posiadasz? poznajesz ja przez instynktowne poznanie prawdy? reprezentujesz przekonanie,ze bezposrednie poznanie Boga,prawdy duchowej,czy ostatecznej zeczywistosci jest osiagalne poprzez bezposrednia intuicje czy tez wzglad w siebie, i jest odmienne od zwyklego postrzegania zmyslowego czy logicznego rozumowania?
Zaprzeczasz dualistycznemu pogladowi,ktory zaklada istnienie dobra przeciwnego zlu?czy prawdy przeciwnej falszowi? Czy maja dla ciebie znaczenie, fakty, uzasadniajace czyjasc wiare, albo czy masz zamiar dalej wrzucac wszystko do jednego worka ?

Pozdrawiam
Robertamigo
Aktywny
 
Posty: 301
Dołączył(a): So gru 27, 2008 8:05 pm
Lokalizacja: BRD / Zory

Następna strona

Powrót do Rozmowy kontrolowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron