Teraz jest Cz kwi 25, 2024 6:05 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Sam nie wiem jaki to temat (admin)

Forum dyskusyjne dla ludzi o różnych światopoglądach (niechrześcijanie rozmawiają z chrześcijanami na temat ich wiary).

Postprzez poznajpraw.de » Śr mar 10, 2010 12:43 pm

asa napisał(a):Uważam, ze Bog nie jest samotny. Ponieważ stan samotności wyklucza przebywanie z kimś innym. Samotny- znaczy odosobniony, bez przyjaciół, najbliższych.
Samotny- nie zainteresowany nikim poza sobą, bez relacji z nikim poza sobą.

A tymczasem nasz Bog tak żywo jest zainteresowany człowiekiem, ze Syna Swego zesłał aby być ze swoim stworzeniem w żywej relacji. W przyjazni, miłości.

Chcialbym dodac, ze Bóg jeszcze NIGDY nie byl samotny, poniewaz wszystkie trzy osoby trójjedynego Boga - Bóg Ojciec, Bóg Syn Bozy i Bóg Duch Swiety - darzyly sie juz zawsze nawzajem miloscia. A gdzie trzy osoby darza sie doskonala miloscia w 100%-owej jednosci i sa stale blisko siebie, wykluczona jest samotnosc:

"Ojcze! Chcę, aby ci, których mi dałeś, byli ze mną, gdzie Ja jestem, aby oglądali chwałę moją, którą mi dałeś, gdyż umiłowałeś mnie przed założeniem świata." (Ew. Jana 17:24, Biblia Warszawska)
poznajpraw.de
 

Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy kontrolowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron