Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:17 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Aborcja

Forum dyskusyjne dla ludzi o różnych światopoglądach (niechrześcijanie rozmawiają z chrześcijanami na temat ich wiary).

Postprzez axanna » N lis 04, 2007 4:07 pm

jureczek zaczyna mi działać na nerwy :evil:
powtarzam po raz kolejny: nie pisz postu pod postem!!!
moderator

kurka wodna...
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez MonikaM » Cz lis 08, 2007 8:54 pm

oj tak film wstrząsający. Ale dobrze , że został tu udostępniony...

Zastanawialiście się kiedyś dlaczego tego typu wstrząsające filmy, wystawy rodzą jakiś taki gniew wściekły jeżeli się je wystawia na widok publiczny: np wystawa w Łodzi ok rok temu na Piotrkowskiej czy próba wystawy tego typu w Parlamencie Europejskim???

Myślę, że pokazabnie takiej nagiej prawdy, nagiej rzeczywistości wprost (tzn nie opisywanie pokręytne ale taka naga rzeczywistaość jak w tym filmie) w każdym budzi przekonanie, że aborcja JEST MORDERSTWEM . Są to argumenty , z którymi nie można walczyć, bo polegnie się. To jest nie do obronienia przez zwolenników aborcji. Ajeśli z czymś się nie wygra to najlepiej to powstrzymać, przeszkodzić.

A tak na marginesie. Jeszcze jakoś z bólem bo z bólem ale jakoś jestem w stanie znieść jak zwolennikiem aborcji jest facet. Natomiast przygnębia mnie jeśli jest nim kobieta. Dlaczego? Bo jako kobieta wiem że niegodzenie się na aborcję jest niejako wpisane w kobiecą naturę -która odpowiednio ukształtowana- dąży i ceni macierzyństwo, życie, istnienie.

To jest wpisane w naszą -kobiet-naturę. Myślę, że żadna kobieta nawet ta którą okoliczności jakoś może zmusiły kiedyś do aborcji w duszy z tym się nie godzi (chyba że jest potworem). I to jest tez dowodem na to że aborcja jest grzechem. Bo czy nie ma w PŚ słów, ze "nie będą musieli czytać mojego prawa, bo wypiszę im je w ich sercach????" A czy to nie chodzi m.in. o ten głos sumienia który się czasem odzywa...
MonikaM
 

Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy kontrolowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron