Teraz jest Śr kwi 24, 2024 9:37 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Oblicze na Huście Św. Weroniki i inne mity...

Forum dyskusyjne dla ludzi o różnych światopoglądach (niechrześcijanie rozmawiają z chrześcijanami na temat ich wiary).

Postprzez Leszek Włodarczyk » Pt paź 26, 2007 12:04 am

....
Ostatnio edytowano So mar 29, 2008 6:37 pm przez Leszek Włodarczyk, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Włodarczyk
 

Postprzez meritus » Pt paź 26, 2007 12:20 am

Toś dał kolejny popois Leszku Włodarczyk...

Gdzie skłamałem mówiąc, że Maryja jest błogosławioną Matką Chrystusa Pana? Nie jest? A co powiedział Duch Swięty przez usta świętej Elżbiety?

Łk 1:41-45
Gdy Elżbieta usłyszała pozdrowienie Maryi, poruszyło się dzieciątko w jej łonie, a Duch Święty napełnił Elżbietę. Wydała ona okrzyk i powiedziała: Błogosławiona jesteś między niewiastami i błogosławiony jest owoc Twojego łona. A skądże mi to, że Matka mojego Pana przychodzi do mnie? Oto, skoro głos Twego pozdrowienia zabrzmiał w moich uszach, poruszyło się z radości dzieciątko w moim łonie. Błogosławiona jesteś, któraś uwierzyła, że spełnią się słowa powiedziane Ci od Pana.


A także:
Łk 1:46-49
Wtedy Maryja rzekła: Wielbi dusza moja Pana, i raduje się duch mój w Bogu, moim Zbawcy. Bo wejrzał na uniżenie Służebnicy swojej. Oto bowiem błogosławić mnie będą odtąd wszystkie pokolenia, gdyż wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny. Święte jest Jego imię -


A odnośnie chusty... można uznawać jej autentyczność, lub nie. Nikt nie ma obowiązku uznawać jej prawdziwości. Czy to jest chusta Weroniki - nie wiadomo. W każdym bądź razie:
- powstała nieznaną naszej technice metodą
- pokrywa się z całunem turńskim
- wykazuje wiele cech autentyczności
meritus
 

Postprzez axanna » Pt paź 26, 2007 8:02 am

Joanno, jeżeli o mnie chodzi - tak, słowa Leszka są rzetelne.
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy kontrolowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron