Teraz jest Pt kwi 19, 2024 8:18 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Kto pójdzie do nieba ?

Forum dyskusyjne dla ludzi o różnych światopoglądach (niechrześcijanie rozmawiają z chrześcijanami na temat ich wiary).

Postprzez Łukasz_Grochowski » Cz cze 17, 2010 9:42 pm

co do adamowej natury to wg mnie nie grzesznej tylko niskopoziomowej wg zycia po smierci
Łukasz_Grochowski
 

Postprzez hungry » Pt cze 18, 2010 12:15 am

Łukasz proszę, jeszcze raz nie pisz post pod postem. Korzystaj proszę z edycji. Posłuż się proszę forum testowym.
Łukasz_Grochowski napisał(a):Tak jak mowilem 5 przykazań kościelnych to solidarność z KRK

No niestety z KRK solidaryzuję się chyba jedynie w poglądach w kwestii ustawy aborcyjnej i w walce z promocją homoseksualizmu w naszym kraju.
Łukasz_Grochowski napisał(a):tak jak np. posty nakazane zachowywać;

No właśnie nigdzie w biblii o czymś takim jak post nakazany, nie znajduję. Wszelkie takie nakazy tego typu. Bóg przygwoździł z Chrystusem do krzyża (List do Kolosan 2:12-23).
Łukasz_Grochowski napisał(a):przecierz post to dobry uczynek a brak postu nie jest zlym uczynkiem, zachowywanie tego przykazania to poprostu solidarność i jestem za ;] aby bylo jak jest, ze za duzo nie wymagaja

A więc w tym się nie solidaryzuję. Poszczę (nie jedząc, pijąc jedynie) gdy mam do tego przekonanie od Ducha Świętego, a zdarza mi się to ostatnio dość często.
Łukasz_Grochowski napisał(a):co do adamowej natury to wg mnie nie grzesznej tylko niskopoziomowej wg zycia po smierci

Adamową grzeszną naturą nazywam skutek tego co Katolicy nazywają grzechem pierworodnym - upadku pierwszych ludzi Adama i Ewy. ;)
Łukasz_Grochowski napisał(a):hungry jak masz na imie? Polubilem Cie ;]

Dzięki, zapraszam na stronkę (link w profilu), mam na imię Grzegorz.
Pozdrawiam.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy kontrolowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron