Teraz jest So kwi 20, 2024 4:29 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Czy ktos moze mi wyjasnic...

Forum dyskusyjne dla ludzi o różnych światopoglądach (niechrześcijanie rozmawiają z chrześcijanami na temat ich wiary).

Postprzez hungry » Śr maja 30, 2007 11:07 pm

Witaj Si, napisałem Ci dlaczego wylecales na privie jak mnie pytałes, choc za blokade Twoja na czacie nie ja odpowiadam akurat. Pozatym w teologicznych watkach dla chrzescijan Twoj post nie był na miejscu. Dlatego z racji Twego pozdrowienia przenioslem go tutaj. Rozumie ze tak byłeś zaabsorbowany złozeniem skargi na forum chrzescijan że przeoczyłeś przy rejestracjii regulamin forum podobnie jak przeoczyłeś go na czacie wczesniej nie wspomne już o netykiecie. Temat narazie zostawiam nie kasuje by pokazac go adminowi czatu.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez lilik » Cz maja 31, 2007 8:53 am

a moze to nie tato ci powiedzial tylko pan kriszna ? albo moze ufo ? a tak na pwoaznie klopty z kompem czy tez z polaczeniem nalezy zgalszac do serwisu komputerowego ;) po upgradzie do najnowszej wersjijavy sam nie moglem wejsc na czat wiec radze sprawdzic czy to nei ten problem ale zeby nie bylo zrestartowalem czat :)
lilik
 

Postprzez KRKRenegat » Wt cze 12, 2007 10:20 am

Lilik, Hungry, tak a'propos netykiety - Wasza odpowiedz jest odrobine "offtopic". Maly zadal konkretne pytanie, i sadze, ze wypadaloby mu odpowiedziec, a nie objezdzac...
Zwlaszcza ze z pozdrowienia wynika, ze jest Hare Krishna, wiec moze sie faktycznie nie orientowac.

Jesli to prowokacja, to powazne podejscie nie zaszkodzi, a tylko zaskoczy trolla, a jesli nie, to Si dowie sie, o co chodzilo. I to publicznie (bo z Twojego postu, Hungry, rozumiem, ze wyjasniles mu to na privie), wiec nie bedzie mogl sie czepiac gdzies dalej, ze tutaj wywalaja-nie-wiadomo-za-co (a taka opinia krazy po sieci - mozliwe ze z powodu czestych awarii serwera).

A tak - moze sie maly zrazic do Chrzescijanstwa...

Otoz, Si, odpowiadam Tobie, czemu przypuszczalnie dostales kopa:

1. Miales nick SATAinside.
2. "Inside" to po angielsku "wewnatrz", "SATA" - to co prawda niewinna nazwa technologii stosowanej w dyskach twardych (wiec Twoj nick to jakby slogan reklamowy, cos jak "Intel inside"), ale... (patrz 3)
3. SATA jest bardzo podobne do angielskiego "Satan" (po polsku "Szatan").
4. Chrzescijanie wierza w Boga, ktorego najwiekszym wrogiem jest nie kto inny, a wlasnie Szatan.

Zatem chyba juz sam rozumiesz, Si, dlaczego Twoj nick zostal odebrany jako prowokacja (sam bym go tak odebral, chociaz jako informatyk uwazam jej forme za calkiem dowcipna)?
KRKRenegat
 

Postprzez darq » Wt cze 12, 2007 10:50 am

a ja dodam do tego, że forum dyskusyjne jest odrębne od czata
stąd w ogóle dziwne, ze go nie usunałem
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Postprzez hungry » Wt cze 12, 2007 10:51 am

on wie za co został wywalony i nie sądze aby z tego powodu ucierpiał czy zraził się do chrześcijanstwa, i nie trzeba na forum tego roztrzasać. Sorry że temat zapomniałem zamknac po wyjasniajacej wypowiedzi lilika.
Darq zastanawiam sie czy nie skasować wątku już.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm


Powrót do Rozmowy kontrolowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron