Teraz jest Pt mar 29, 2024 3:02 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Czy On będzie w tym samym niebie?

Forum dyskusyjne dla ludzi o różnych światopoglądach (niechrześcijanie rozmawiają z chrześcijanami na temat ich wiary).

Postprzez Vincent52 » Śr mar 14, 2007 9:01 am

Powiadamiam o uruchomieniu numeru Tel. "GorącaLinia"
(woj. mazowieckie)

----------------------




Interwencja moderatora: proszę nie podawać numerów telefonów.
Vincent52
 

Postprzez hungry » Pt maja 25, 2007 5:09 pm

wypowiedź ostatnią skasowałem proszę nie wklejać na forum korespondencji prywatnej e-mail.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez Vincent52 » Pt maja 25, 2007 5:18 pm

Nie spostrzegłeś, czemu to zrobiłem?. Najpierw robisz po tym myślisz?
Nie spostrzegłeś milczącej wiadomości od "Donościel"? czy chrześcijanin nie powinien znać prawdy tylko jedynie średniowieczne oszustwa? Tą też skasujesz? NIE JEST Z EMAIL!
Ostatnio edytowano So sty 12, 2008 3:20 am przez Vincent52, łącznie edytowano 1 raz
Vincent52
 

Postprzez hungry » Pt maja 25, 2007 5:21 pm

Vincent wiadomości od "donosiciel" to wiadomości automatu który doklada reklamy google by forum było tansze :D. Taki sponsor w pewnym sensie. Nie musisz się sugerować tym co wysyła "donosicie" podobnie jak przelączasz na inny kanał w TV widząc reklamę. I czasami smiesznie moze to wygladac rzeczywiscie gdy automat zamiast reklame wysle pusty post. Też nie wiem dokladnie czemu sie tak dzieje, niemniej jednak to automat mimo że wydaje Ci się że ktoś tu milczy :-)
A Twoja kopia była kopią korepondencji priv, widzialem wyraźnie. Nie wiem czy z e-maila czy była to zwykła priv z forum ale to była kopia prywatnej wiadomości.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez Vincent52 » Pt maja 25, 2007 5:36 pm

Rozumię, dziekuję z a wytłumaczenie.
nik " Donosiciel" jest mi znany z innego forum, skąd moja reakcja.
Cytat z email to odpowiedź zamieszczoną na moim forum dla osób ktore nazywają "GorącaLinia" donosicielstwem. Tak jak zawsze niemiałem złych intencji a moje działania zawsze są otwarte i odpowiadam na pytania czy zarzuty pod moim adresem bo nie mam nic do ukrywania.

Pozdrawiam
Vincent52
 

Postprzez hungry » Pt maja 25, 2007 5:48 pm

o.k.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez Vincent52 » Cz lip 05, 2007 8:19 pm

Powiadamiam zainteresowanych że list do Przewdniczącego Episkopatu Polski zamieszczony jest wraz z komentarzem na moich stronach internetowych
http://RuchOfiarKsiezy.Org

-----
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano So sty 12, 2008 3:22 am przez Vincent52, łącznie edytowano 1 raz
Vincent52
 

Postprzez Vincent52 » Wt lip 17, 2007 9:38 am

Data: 16 lipca 2007
Źródło: SNAP (USA)
Tłumaczenie: RuchOfiarKsiezy.Org

------------------------------------------

LOS ANGELES/California - Prawnicy reprezentujący ponad 500 ofiar seksualnego wykorzystywania przez księży i innych pracowników kościoła Rzymsko - Katolickiego, doszli do porozumienia dotyczącego oskarżeń pod adresem Archidiecezji - Los Angeles.

SUMA ODSZKODOWANIA - 660 MILIONÓW DOLARÓW

Więcej na ten temat - http://RuchOfiarKsiezy.Org
Ostatnio edytowano So sty 12, 2008 3:22 am przez Vincent52, łącznie edytowano 1 raz
Vincent52
 

Postprzez hungry » Wt lip 17, 2007 9:53 am

Prosze Cię abyś nie pisał post pod postem. Uzywaj opcji "zmień" bądź poczekaj na odpowiedź innych użytkowników.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez Vincent52 » Wt lip 17, 2007 10:06 am

I pomyśleć, co by to było gdyby "nasi bracia chrześcijanie" mieli kontrol nad Internetem.
Wiesz, co "hungry" - w związku z Twoją postawą - wpadła mi do glowy myśl o uruchomieniu - prawdziwego forum dla chrześcijan. Gdzie ludzie będą mogli rzeczywiście podyskutować a nie klepać cytaty pisma św,
Forum gdzie będzie można użyć podpis. FORUM BEZ CENZURY.
Ubliżasz mojej inteligencji.
Mieszkam w kraju gdzie podobne metody traktuje się, jako zwykłe chamstwo a ludzi stosujące je ludzkimi z trzeciego świata.
Baw się dobrze - ale beze mnie.

Teraz powinienem użyć opcji "dodaj podpis”, ale niestety nie mogę na tym średniowiecznym forum.

Pozdrawiam,
BRACIE "CHRZEŚCIJANINIE"
Ostatnio edytowano So sty 12, 2008 3:26 am przez Vincent52, łącznie edytowano 1 raz
Vincent52
 

Postprzez hungry » Wt lip 17, 2007 11:14 am

by nieśmiecic Offtopic'iem odpowedzialem Ci na PW obszerne moje wyjasnienie. Tutaj tylko proszę Cię tylko o jeszcze jedno byś starał się nie używać wielkich liter które zawsze oznaczały i oznaczają krzyk w Internecie.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez Vincent52 » Cz lip 19, 2007 10:05 pm

Nadal kasujesz moje posty
Vincent52
 

Postprzez hungry » Pt lip 20, 2007 6:46 am

Proszę więc trzymać się regulaminu
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez Vincent52 » Pt lip 20, 2007 7:05 am

Litery używał będę takie - jakie ja będę chciał.
Pisał będę to, co ja chcę pisać z użyciem ogólnie akceptowanego słownictwa. Jedno, co możesz zrobić to - usunąć mnie z tego forum. Ty czy admin. Co niema dla mnie już i tak żadnego znaczenia, ponieważ moje wypowiedzi NIEMOGĄ I NIEBĘDĄ cenzurowane. Cenzuruje Rosja, Afryka i Chiny - czyli średniowiecze zacofanie. Nie wycinaj moich postów, bo nie są spamami. Tłumaczyłem Ci już, co to "spam". Swój regulamin popraw dostosowując go do standardów i klasy światowej. Uruchom wszystkie opcje na tym forum. Program tego forum jest własnością phpBB Group . Jednym z warunków darmowego korzystania z tego programu jest zobowiązanie (prowadzącego forum) do ułatwienia korzystania z ich programu a nie utrudnianie - poprzez wyłączenie większości opcji, jakie ten program oferuje.

---------
Pozdrawiam,
Wincenty Szymanski
RuchOfiarKsiezy.Org
Ostatnio edytowano So sty 12, 2008 3:31 am przez Vincent52, łącznie edytowano 1 raz
Vincent52
 

Postprzez hungry » Pt lip 20, 2007 7:34 am

Vincent prosze trzymac sie tematu wątku. A administrowanie forum prosze zostawic adminowi który ma wszelkie prawa zarzadzania.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy kontrolowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron