Teraz jest Cz mar 28, 2024 4:45 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Czy On będzie w tym samym niebie?

Forum dyskusyjne dla ludzi o różnych światopoglądach (niechrześcijanie rozmawiają z chrześcijanami na temat ich wiary).

Postprzez Vincent52 » Pt lip 20, 2007 7:57 am

hungry napisał(a):Vincent prosze trzymac sie tematu wątku. A administrowanie forum prosze zostawic adminowi który ma wszelkie prawa zarzadzania.


To nie jest prawdą opcja jest wyłaczona - dlatego tez nieotrzymałeś odpowidzi odemnie na Twoje PW

Oto dowód na to co piszę"

"Przepraszam, ale administrator zabronił Ci wysyłać prywatnych wiadomości"

Taką odpowiedź otrzymuję przy próbie skorzystania z PW
A co z podpisem?

----------
Pozdrawiam,
Wincenty Szymanski
RuchOfiarKsiezy.Org
Vincent52
 

Postprzez hungry » Pt lip 20, 2007 8:10 am

to byc moze teraz wyłączył niedawno, bo była wlaczona. Ma prawo takie pisal tu gdzieś kiedyś na forum dlaczego. Z powodu transferu i wtedy trzeba dopłacac za serwer.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez Vincent52 » Pt lip 20, 2007 8:20 am

hungry napisał(a):Vincent prosze trzymac sie tematu wątku. A administrowanie forum prosze zostawic adminowi który ma wszelkie prawa zarzadzania.



To zależy jedynie od Ciebie. Przeczytaj moje wypowiedzi - zanim Ty je zakłuciłeś swoją "cenzurą" Linki nieprowadzące do bis. a tematu o którym mowa nie są spamem i będę je stosował tak gdzie jest to niezbędne. Jeśli je "wytniesz" bedzie to równało się z podziękowaniem za servis "Forum chrześcijan".
-------
Pozdrawiam,
Wincenty Szymanski
RuchOfiarKsiezy.Org
Vincent52
 

Postprzez hungry » Pt lip 20, 2007 8:22 am

Prosze Cie Vincent abys nas tu nie straszył bo moderator ma prawo usuwać spam.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez Vincent52 » Pt lip 20, 2007 8:26 am

Linki zwiazane z tematem - nie są spamem

Ten temat jest o oedofilach w srodowisku KK - tak więc spodziewaj się wszystkiego na ten temat - również i linków.

O jakim TY straszeniu mówisz - nierozumię?
----------
Pozdrawiam
Wincenty Szymanski
RuchOfaiarKsezy.Org
Ostatnio edytowano Pt lip 20, 2007 8:31 am przez Vincent52, łącznie edytowano 1 raz
Vincent52
 

Postprzez hungry » Pt lip 20, 2007 8:31 am

jesli sa zwiazane z tematem nie są rzeczywiscie spamem :)
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez Vincent52 » Pt lip 20, 2007 8:34 am

hungry napisał(a):jesli sa zwiazane z tematem nie są rzeczywiscie spamem :)


Tak - to dlaczego ten link jest wycięty - to nie jest na temat?

Powiadamiam zainteresowanych że list do Przewdniczącego Episkopatu Polski zamieszczony jest wraz z komentarzem na moich stronach internetowych
(Interwencja moderatora: usunięto spam)
----------
Pozdrawiam,
Wincenty Szymanski
RuchOfairKsiezy.Org
Vincent52
 

Postprzez admin » Pt lip 20, 2007 10:25 am

Vincent52 napisał(a):Swój regulamin popraw dostosowując go do standartów i klasy światowej. Uruchomij wszystkie opcje na tym forum. Program tego forum jest własnością phpBB Group . Jedym z warunków darmowego korzystania z tego programu jest zobowiązanie (prowadzącego forum) do ułatwienia korzystania z ich programu a nie utrudnianie - poprzez wyłączenie większości opcji jakie ten program oferuje.


Jestes w bledzie.
1. Swiatowy standard? Co to takiego? Moje przyzwoite wypowiedzi byly kasowane i moderowane na duzych forach jak np. onet.pl

2. Utrudnienia? Chyba masz problem z wlasciwym mysleniem z powodu zacietrzewienia. Jesli autor dal mozliwosc wlaczania i wylaczania to pewnie tylko w celu radowania sie admina, ze ma opcje, ktorych nie moze uzywac na forum. To tak jak dziecko majac samochodzik gdzie ma wiele roznych swiatelek ale i tak do niczego nie sluza :D

Malo tego, admin ma prawo nawet cie zbanowac albo usunac z forum. Coraz wiece dajesz mu ku temu powodow swoja butnoscia.

Jesli zle sie tutaj czujesz, napisz a zostaniesz usuniety i nikt nie bedzie ci glowy zawracal.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez Vincent52 » Pt lip 20, 2007 11:33 am

Forum jest prawdopodobnie Twoje - więc możesz ustalać sobie opcje - tak jak ja na swoim http://www.ruchofiarksiezy.org/phpBB2
Na moim forum np. PW jest wyłączone nie dlatego że "cenzura" a strona jest specyficzna - chodzi o infiltarcję naszej ogranizacji, podszywanie się, rozpowszechnianie błędnych info, no i możliwość prób używania mojego forum przez ludzi nic niemających z ochroną nieletnich a wprost przeciwnie z krzywdzeniem ich. Zalecam np. wszystkim ofiarom jedynie czytanie postów i info. a nie pisanie postów (ujawnianie się, zwierzanie komukolwiek na forum). Twoiemu forowi to niegrozi - jest to forum chrześcijańskie - 95 % polaków określa się jako chrześcijanie - nierozumię więc czego się obawiacie. Używam ogólnie przyjętego słownictwa, nieubliżam, mam inne zdanie na różne tematy, przynoszę Ci darmową reklamę na wszystkich wyszukiwarkach - moje posty powodują że wpisują w ''google" np szymanski, ksieza pedofile, zakroczym, maciaszek itd, itp i wychodzą między innymi linki do Twojego forum. czy Ty tego niespostrzegasz. Mało wpisów bo "cięższy" temat ale ludzie czytają.
Jeśli nieprzestaniecie wycinać tego co pisze i linków związanych z tematem - to tematu poprostu nie będzie.
Wypowiedź "powycinana" traci na znaczeniu. Nieróbcie tego bo tracicie biznes, jest to prymitywne i świadczy o nietolerancji. Zobacz co wypisują u mnie na forum ale... po to jest forum.
Pisząc o opcjach - zarowno Ty jak i ja wiemy o czym mowa. Z jakich powodów pewne opcje wyłączyłeś - co utrudnia biabelsko korzystanie z Twojego forum. Do czego to podobne abym przy każdym poście musiał ciągle pisać swój podpis? Może inni tego niedostrzegają ale ja, jestem na internecie odkąd on istnieje, prowadzę swoje strony, fora... nietolerancja, brak jakiegokolwek zaufania, cenzura i zacofanie co coś z czym trzeba na internecie walczyć, to coś niedoprzyjęcia dla nas mieszkających po tej stronie oceanu - stąd też moja reakcja.
Przeczytaj proszę post powyżej. W temacie założonym przezemnie - dotyczącym sprawy molestowania, odsłonięc tylko na tym forum prawie 3000 - podaję relację dla zainteresowanych o dalszym przebiegu mojej sprawy a tu po prostu "moderator" wycina to co jest esencją tego postu.
Przecież to zwykłe draństwo - dekatnie mówiąc.
Rozumię - gdyby to była nowa sprwa, niesprawdzona, zdrementowana przez kościól jako oszczerstwo... no czy coś w tym rodzaju. Ale przecież tak nie jest i wszyscy o tym wiedzą
- Jeśli niezaprzestaniecie tego robić to proszę o usunięcie tego tematu z waszego forum ale nie ośmieszajcie moich postów poprzez wycinanie czy kasowanie linków dotyczących tematu - tak jak to miało miejsce z powyższym. Jestem człowiekiem o wielu obowiązkach i nie mam czasu na pisanie czegoś co po tym zostanie zmienione.
----------
Pozdrawiam,
Wincenty Szymanski
RuchOfiarKsieży.Org
Ostatnio edytowano Pn lis 19, 2007 12:37 am przez Vincent52, łącznie edytowano 1 raz
Vincent52
 

Postprzez admin » Pt lip 20, 2007 1:38 pm

Jak juz wyzej zostalo napisane. Linki zwiazane z tematem nie sa spamem.

Bedziemy jednak usuwac te, ktore naruszaja prawo, dobre obyczaje lub prowadza do stron antychrzescijanskich (satanizm, promocja sekt, itp.).

Co do stopki to kiedy wolno bylo jej uzywac byla naduzywana przez pewne osoby do spamowania lacznie przez roboty internetowe.

Nie stac nas aby placic za transfer do tego celu.

Mysle, ze te wyjasnienia wystarcza. Po rozmowie z moderatorami uzgodnilismy to co napisalem.

Moze juz warto przejsc do tematu?
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez axanna » Pt lip 20, 2007 2:59 pm

Też myślę, że warto. A więc:
w niebie znajdą się tylko ci, co Boga słuchają i przestrzegają jego przekazań, a nie zaś wszyscy ci, którzy po prostu jakieś krzywdy doznali.
Wszyscy w jakimś stopniu tu są krzywdzeni, a to nie oznacza, że znajdą sie w Niebie.
A czyściec nie istnieje - to są bujdy katolickie.
Pozdrawiam.
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez KRKRenegat » Pt lip 20, 2007 3:20 pm

axanna napisał(a):A czyściec nie istnieje - to są bujdy katolickie.

Tego dowiemy sie dopiero po smierci;-).
KRKRenegat
 

Postprzez axanna » Pt lip 20, 2007 4:46 pm

te słowa kierowałam do człowieka deklarującego sie wierzącym w Chrystusa, który z kolei Pisma Święte traktował, jako natchnione Słowo Boże. Więc, wybacz KRKRenegat, chrześcijanie nie muszą czekać na śmierć, żeby się dowiedzieć to, co już zostało objawione przez Boga i dla ludzi.
Inna sprawa, że większość rzeczywiście sie dowie tylko po śmierci - kiedy będą postawieni przed faktem i nic nie będą mogli zmienić, ale nie oznacza to, że nie mają możliwości dowiedzieć sie teraz, tylko że nie chcą.
Pozdrówka.
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez KRKRenegat » Pt lip 20, 2007 5:49 pm

axanna napisał(a):te słowa kierowałam do człowieka deklarującego sie wierzącym w Chrystusa, który z kolei Pisma Święte traktował, jako natchnione Słowo Boże.

Dokladnie tak, jak maja Katolicy zapisane w swojej doktrynie.
axanna napisał(a):chrześcijanie nie muszą czekać na śmierć, żeby się dowiedzieć to, co już zostało objawione przez Boga i dla ludzi.

A jednak jak widac musza, bo nie moga sie porozumiec czy bedzie czysciec (jak chca Chrzescijanie-Katolicy), czy nie (jak twierdza przynajmniej niektorzy Chrzescijanie-niekatolicy).

Niech Moc bedzie z Toba;-)!
KRKRenegat
 

Postprzez axanna » Pt lip 20, 2007 5:56 pm

No tak, "jak chcą ci czy tamci", he-he.
Faktem jednak jest, ze w Biblii na temat czyśca nie ma ani słówka, a ponadto ta bajeczka jest sprzeczna z wieloma biblijnymi przesłaniami.
Wiec 'bracia' - katolicy w jednym z dwóch wypadków kłamią - albo kłamią, ze Biblie uznają za natchnione Słowo Boże, albo... sorki, w obu wypadkach kłamią :o

PS. dzięki za moc :)
jeżeli od Boga to niechaj będzie - i nawzajem...
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy kontrolowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron