Teraz jest Pt mar 29, 2024 9:15 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Wirtualny FlirT- nigdy nie skonsumowany fizycznie - zdrada?

Forum dyskusyjne dla ludzi o różnych światopoglądach (niechrześcijanie rozmawiają z chrześcijanami na temat ich wiary).

Postprzez darq » So paź 21, 2006 8:06 am

Po pierwsze kilka uwag technicznych:
a) nie pisz postu pod postem,
b) nie używaj dużych liter, to oznacza krzyk, więc tytuł dużymi literami oznacza twój krzyk rozpaczy :)
krzyczeć można tylko w uzasadnionych i celowych przypadkach.

A co do meritum. Mimo, ze próbujesz sie usprawiedliwiać, to sama zdajesz sobie sprawę, że jest to zdrada.
I taka jest moja odpowiedź.. Tak emocjonalne zaangażowanie też jest zdradą. Nie wyobrażam sobie, że moja żona mówi mi; "wiesz to tylko tak, żeby sie dowartosciować i poczuć atrakcyjną kobietą". To ja jestem jej mężem i jestem odpowiedzialny za troszczenie sie o nią, a nie jakiś obcy facet z neta. Jak mąż nie wypełniam swej roli właściwie, to żona mądrze powina mu to dać znać.
Aha, żeby nie było. Moja żona też poczułaby się zdradzona, gdybym miał "tylko emocjonalny bez fizycznego" flirt.
Zdrada to zdrada. Niezaleznie od "poziomu".
Pozdrawiam
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Postprzez darq » Pn paź 23, 2006 9:16 am

Żona pomaga mi sie uświęcać ;)
Pozdrawiam
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Postprzez darq » Pt paź 27, 2006 8:03 pm

spokojne, aż taki ortodox to ja nie jestem, a żona mnie uczy miłości wiec nie muszę szukać w necie :)
Ps. nie czuj sie proszę przeze mnie osądzana, ja nie z tych co są szybcy w osądach. Trochę "życia poznałem" za nim zostałem chrzescijaninem.
Pozdrawiam
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Postprzez hubertok » Cz lis 02, 2006 2:24 pm

Małgosiu a mogłabyś podesłać mi swoje zdjęcie na skrzynkę ;)

Czas się dowiedzieć co też takiego ten Cyber Sex - wszyscy o nim mówią a nikt go jeszcze nie widział. Ty już po inicjacji jak widzę, może bym się czegoś nauczył ;)
hubertok
 

Postprzez hubertok » Cz lis 09, 2006 9:29 am

małgorzata napisał(a): Tak na marginesie hubertok jestem atrakcyjną kobietą hehe Pzdr. I


Trudno ocenić bo jednak zdjęć nie przysłałaś ;)

Podobno nie ma kobiet nieatrakcyjnych. Wszystkie to stworzenia boże (wersja religijna) lub genetyczne mutacje (wersja niereligijna)

Pozdrawiam
hubertok
 

Postprzez hubertok » Pt lis 10, 2006 7:32 am

Moja jest aniołem :wink:
hubertok
 

Następna strona

Powrót do Rozmowy kontrolowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron