Teraz jest Cz mar 28, 2024 8:41 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Ufo a Bóg, niemożliwe?, a jeśli jednak?

Forum dyskusyjne dla ludzi o różnych światopoglądach (niechrześcijanie rozmawiają z chrześcijanami na temat ich wiary).

Postprzez meritus » Cz sty 04, 2007 9:52 am

Dowód na kosmitów proszę.

Bo argumentów za istnieniem Boga jest bardzo dużo. Ale tutaj rozmawiamy o kosmitach, jako wytłumaczeniu rzeczywistości.
meritus
 

Postprzez Leszek Włodarczyk » Pt sty 05, 2007 8:31 am

Tak jest, Michel - masz rację - sam widziałem w telewizorze, jak np. Schwarceneger takiego jednego brzydkiego ufoluda wykończył i wiele, wiele innych takich.
meitus - co się czepiasz - zdjęcia są? Są. Filmy są? Koła w zbożu są? Są! Star Treka nie oglądałeś w życiu, czy co? Jakich dowodów Ci Trzeba?
Michel, jak wkleisz jeszcze z osiemdziesiąt linków, to paru niedowiarków na pewno przekonasz.
Leszek Włodarczyk
 

Postprzez darq » Pt sty 05, 2007 9:49 am

Leszku ty się nie śmiej, ja tez to widziałem i to ie tylko Schwarzeneger ale i Will Smith (czy jak mu tam) dokopał jednemu, i tak murzyn, żyd i pijaczyna uratowali świat (vide: dzień niepodległości), a Star Trek to bajka, ty lepiej sie rozejrzyj, że wśród nas żyją "kosmici" jak w "MiB", żeby daleko nie szukać to jeden zawędrował na nasze forum.
Ale przy najmniej jest szczery.
Metitus, i po co prosiłeś? teraz mamy dowody i nasza wiara w Trójjedynego upadnie.

Ps. mam pytanie (ze SG1) po co kosmici przylecieli na planetę pełną wody wiedzac że H2O ich zabija? (Znaki)
A) są mało inteligentni,
B) chcieli nas zmylić,
C) są tworem ludzkiej wyobraźnie?

Smsy można wysyłać, ale nie pamiętam gdzie. Za prawidłową odpowiedź można dostać sie w ręce nawiedzonego naukowca, który za darmochę zrobi lobotomię.

I tak witamy w krainie absurdu, Monthy Paitona mojego idola.
CU
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Postprzez Leszek Włodarczyk » Pt sty 05, 2007 12:32 pm

Rzeczywiście - i to uwaga natury ogólniejszej.
Jeżeli będziemy odnosić się z powagą do najbardziej absurdalnych wpisów, to tylko pobudzimy ich autorów do mnożenia głupoty.
PO CO?
Leszek Włodarczyk
 

Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy kontrolowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron