Teraz jest Cz mar 28, 2024 6:45 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Ufo a Bóg, niemożliwe?, a jeśli jednak?

Forum dyskusyjne dla ludzi o różnych światopoglądach (niechrześcijanie rozmawiają z chrześcijanami na temat ich wiary).

Postprzez Hauer » Pn wrz 25, 2006 7:27 pm

hubertok, nawet sekundy nie zastanawiasz sie nad tym co czytasz i piszesz. Potrafisz tylko pokrzykiwac duzymi literami.
Twoja argumentacja była na zasadzie "a ajk bea jacys obcy? Przecie chrześcijanie mówią że Bog stał sei człowiekiem, a Jezus umarł za ludzi i jak to ma sie do obcych, to ci napisałem:
A co powiedza ateisci jesli okaże sie, ze rasa obcych nie popełniła "grzechu pierworodnego" i zyje sobie w rajskich warunkach w zgodzie z Bogiem ?

ale powtórze jak do 5 latka a jesli co obcy będa wierzyc w tego samego Boga, tylko, że oni nie popełnili grzechu, a ich antura jest czyta w przeciwieństwie do ludzkiej, zatem nie potrzebowali by Jezus za nich umarł?
Tez umiem fantazjowac, a ty najwyraźniej nie nadążasz, albo udajesz że nie nadązasz. stawiam na to drugie i dlatego w kazdym wątku z toba robie EOT i wiecej sie do szanownego pana nie odzywam.
Hauer
 

Postprzez hubertok » Cz wrz 28, 2006 7:45 am

Hauer napisał(a): dlatego w kazdym wątku z toba robie EOT i wiecej sie do szanownego pana nie odzywam.


No ćóż jakoś przeboleję tą stratę...

Zdrówko
hubertok
 

Postprzez hubertok » Wt paź 03, 2006 7:07 am

liafail napisał(a):Hubertok, ty mi tu nie zabolej kompletnie od tych strat...
bo co forum to bolejesz

:)


Pozdrawiam


Czy masz coś konkretnego do powiedzenia, czy tez raczej udziela ci się "syndrom Kaczyńskiego i Macierewicza"?

Wiem, ze jesteś specjalistą od osobistych wycieczek ale kultura forum wymaga dyskutowania na podstawie argumentów merytorycznych a nie osobistych...

Prosiłbym o przesledzenie dyskusji bo wyrywasz się jak przysłowiowy Filip. Choć on z konopii wyskoczył a ty się chyba opaliłeś tymi konopiami... :P

Zdrówko
hubertok
 

Postprzez hubertok » Wt paź 03, 2006 10:27 am

liafail napisał(a):ech.... schodzisz na psy
(malo wiesz)
powyzszym wpisem bardziej opisujesz siebie (przesledz rozne fora, gdzie wtracasz w wielu tematach przyslowiowe trzy grosze i nic wiecej, a czepiasz sie mnie o ,,sympatyczny zarcik''



Pogrążasz się w syndromie Kaczyńskiego... coś, gdzieś, kiedyś, ktoś... nie bardzo wiadomo co ale błotem zawsze mozna obrzucić, może się przylepi...


liafail napisał(a):
Jezus Zyje


Allah Akbar :P
hubertok
 

Postprzez Hauer » Cz paź 12, 2006 1:10 pm

dla mnie jesteś tylko dowodem szkodliweg dzialania "sezonu ogórkowego" i objawień w Mediugorie.
ale Ty mas zprawo nazywac to postepem.
Pozdrofki.
Hauer
 

Postprzez Leszek Włodarczyk » Wt gru 26, 2006 12:40 am

.....
Ostatnio edytowano Pn mar 17, 2008 8:28 pm przez Leszek Włodarczyk, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Włodarczyk
 

Postprzez meritus » Pn sty 01, 2007 10:12 am

Dlaczego akurat "Bóg" zamiast powiedzmy sobie... "drzewo", "bombka", albo "telewizor"?
meritus
 

Postprzez Leszek Włodarczyk » Pn sty 01, 2007 1:27 pm

........
Ostatnio edytowano Pn mar 17, 2008 9:01 pm przez Leszek Włodarczyk, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Włodarczyk
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy kontrolowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron