Teraz jest Pt kwi 26, 2024 12:15 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

O Jerusalem

Forum dyskusyjne dla ludzi o różnych światopoglądach (niechrześcijanie rozmawiają z chrześcijanami na temat ich wiary).

O Jerusalem

Postprzez Oliwka » Wt lip 18, 2006 1:26 pm

:!:

Proroctwo 80

Oblubienico JAHSZUA (JEZUSOWA), modlcie sie bym JA, JAHWEH (BOG OJCIEC), poslal waszych wrogow do tloczni wina MEGO gniewu!

JAHSZUA czytaj JAHU'SZUA
JAHWEH czytaj JAHU'WEH

Apostol Elisabeth Elijah Nikomia
18-go stycznia, 2006 – 1:40 rano.

(Ks. Apokalipsy/Objawienia 14:19)


W związku z tym co dzieje sie w Izraelu wklejam fragment Proroctwa

Moze teraz ADmin mnie nie zbanuje.[b]

Co o tym myslicie Zwazywszy ,ze to CZAS Konca?












Oblubienico JAHSZUA (JEZUSOWA), modlcie sie w tym roku 2006 o pokoj dla Jerozolimy w sposob w jaki dotychczas tego nie czyniliscie. Wiedzcie, ze gdy modlicie sie o pokoj dla Jerozolimy, to modlicie sie o przyjscie KSIECIA POKOJU, ktorym jest MOJ SYN JAHSZUA (Jezus), o przyspieszenie JEGO powrotu i rzadow na tej ziemi jako KROLA KROLOW, o usuniecie wszystkiego, co nie jest Swiete z tej ziemi na okreslony i wyznaczony czas.

Oblubienico JAHSZUA (JEZUSOWA), wiedzcie, ze gdy JA, JAHWEH (BOG OJCIEC), nakazuje wam byscie to zrobili, mosicie zdac sobie sprawe, ze JAHSZUA nie moze powrocic i rzadzic i krolowac, az dopoki Izrael nie przejdzie wielkie cierpienia, wiele lamentowania, placzu, bolu i przelanej krwi. I tylko JA, JAHWEH, przewidzialem jak wiele potrzeba, by przywiesc Izrael aby szedl poslusznie wedlug Praw Torah, ktore im dalem przez Mojzesza oraz, by milowac JA, JAHWEH, podczas, gdy oni nie obawiaja sie juz wiecej wymawiac MOJE SWIETE IMIE, gdzie jest sila namaszczenia.

Oni odrzuca te klamstwa, ktore przekazano im. Izrael zaakceptuje JAHSZUA (JEZUSA) nie tylko jako SYNA JAHWEH (BOGA OJCA), ale rowniez jako wylacznego MESJASZA. Oni zaakceptuja ta swieta krew ofiarna, ktora jest JAHSZUA (JEZUSOWYM) darem, ktory ON ofiarowal na Gorze Kalwarii - JEGO zbawienie, wyzwolenie, leczenie, moc zmartwychwstania w Krwi wylacznie doskonalej OWIECZKI JAHWEH (BOGA OJCA)!

Izrael nie ujrzy ponownego nadejscia do ich narodu KSIECIA POKOJU, zanim to nie zostanie dokonane. Szatan wprowadzi falszywy pokoj na krotka chwile, by oszukac ich, ale potem, po tym krotkim okresie bedzie tak, jak gdyby Pieklo nastalo na calej ziemi.
>>>>>>>>


Kiedy Izrael bedzie ponownie milowac i sluchac JA, JAHWEH, jak Abraham, Izaak i Jakub milowali, wtedy JA zwroce to, co zostalo skradzione Izraelowi, wtedy JA wybawie Izraela z rak ich wrogow.

Izrael jest Kielichem Wstrzasajacego Terroru dla calego swiata, gdyz tam bedzie miala miejsce bitwa Konca Czasow – Dobra ze Zlym. Szatan posle swego syna by rzadzil swiatem z tego jednego narodu, poniewaz szatan drwi ze MNIE i podrabia wszystko co JA, JAHWEH (BOG OJCIEC), czynie. JA, JAHWEH (BOG OJCIEC), poslalem MEGO SYNA JAHSZUA (JEZUSA) z MOIM DUCHEM by prowadzil dusze do Nieba, a szatan posyla swego ducha by oszukac wszystkich, ktorzy beda sluchac i ida za duchem buntu przeciw wszystkiemu, co jest naprawde SWIETE, prowadzac ich do Piekla, wabiac ich znakiem.
>>>>>>

ęIzrael nigdy nie bedzie znal prawdziwego pokoju, az powie: 'Blogoslawiony ten, ktory przychodzi w imie JAHSZUA HA MASZIJACH (JEZUSA CHRYSTUSA)!' JA posylam teraz Oblubienice JAHSZUA (JEZUSA) by modlila sie w intencji Izraela i jeden za drugiego i JA, JAHWEH, oznajmiam teraz, poprzez ta sluzebnice, wiano nowego namaszczenia danego wam, przez JAHSZUA (JEZUSA), dla JEGO Oblubienicy jesli zaufa w wierze.

Oblubienico JAHSZUA (JEZUSOWA), teraz musisz ufac w wierze temu, co to slowo oznajmia, ale juz wkrotce nie bedziecie musiec nawet miec wiare by oznajmiac. Bedziecie wiedziec, ze wiecie, gdyz jak dawny Eliasz widzial na wlasne oczy swoich wrogow spalonych, tak i wy bedziecie ogladac to samo. Bedziecie deptac prochy wrogow Swietosci bez ogladania sie do tylu.

1 Ksiega Krolewska 18:40
Eliasz zas im rozkazal: 'Chwytajcie prorokow Baala! Niech nikt z nich nie ujdzie!' Zaraz wiec ich schwytali. Eliasz zas sprowadzil ich do potoku Kiszon i tam ich wytracil.

JA, JAHWEH, wydalem wojne planecie ziemi gdzie jest powszechny brak Swietosci. JA, JAHWEH, daje wam teraz to upowaznienie. Kiedy modlicie sie do MNIE w imieniu MEGO SYNA JAHSZUA (JEZUSA), przychodzcie smialo do MNIE i proscie by wrogowie Izraela byli wrzuceni do Tloczni Wina MOJEGO Gniewu! Nadchodzi czas, oh jak juz blisko jest, przeto JA ostrzegam Oblubienice JAHSZUA, (JEZUSOWA), i Gosci zaproszonych na Weselna Kolacje BARANKA teraz, przez ta Panne Oglaszajaca JAHSZUA (JEZUSOWA).

Szatan zesle swoj falszywy pokoj, najpierw by drwic z prawdziwego KSIECIA POKOJU, probujac oszukac i oznaczyc swiat swoim znakiem. Szatan nawet wyznaczyl dzien tygodnia dla nadawania tego znaku. Ci z uszami do sluchania i do posluszenstwa, uwazajcie na Szabat ustanowiony przez czlowieka. JA poslalem MYCH prorokow by ostrzec, ze nadejdzie czas kiedy wszyscy beda musieli wybrac, ktoremu BOGU sluza. Wkrotce nadejdzie syn zatracenia, ktory zabije wiecej niz najgorsi dyktatorzy. Ten syn zatracenia przyjdzie w postaci jakiej sie nie spodziewacie. Ten syn zatracenia przyjdzie z nienawiscia do kazdego, kto akceptuje innego mesjasza. Ten syn zatracenia nienawidzi wszystkiego, co jest prawdziwie Swiete i kto zaakceptowal JAHSZUA (JEZUSA) jako MESJASZA.

1 Jana 2:18
Dzieci, jest juz ostatnia godzina, i tak jak slyszeliscie, Antychryst nadchodzi, bo oto teraz wlasnie pojawilo sie wielu antychrystow, stad poznajemy, ze juz jest ostatnia godzina.


>>>>>>
http://amightywind.com/prophecypolish/proph80polish.htm[/b]
Oliwka
 

Postprzez Oliwka » Śr lip 19, 2006 6:29 pm

szamgar


oto cytat ze strony wejściowej tej grupy:
Cytat:
YAHU'SHUA prophecied through Elisabeth Elijah that He would return for His Bride on Rosh HaShanah and it would be on a Sabbath. Since this year (2006) it falls on a Shabbat and the next year this happens is not until 2009, we are praying it is this year!


No ,fajnie ,tylko ,ze ja nie znam tego jezyka, jesli chcesz to przetłumacz
.

Zgodnie z poleceniem rozstrzasania proroctw warto sobie zadać pytanie, czy nie jest to niezgodne z tym, co Pan nasz mówi:


jak przetłumaczysz to sie odnoise.?
Cytat:
A o owym dniu i godzinie nie wie nikt, ani aniołowie niebios, tylko jedynie mój Ojciec.
Ale jak przyszły dni Noego, tak będzie i przyjście Syna Człowieka. Bo jak za owych dni przed potopem jedli, pili, żenili się i za mąż wydawali, aż do tego dnia, którego Noe wszedł do arki, i nie dowiadywali się, aż przyszedł potop i wszystkich zabrał, tak zdarzy się też przyjście Syna Człowieka. Wtedy dwaj będą na roli, jeden jest zabierany, a drugi pozostawiany; dwie mielące na młynie, jedna jest zabierana, a druga pozostawiana. Czuwajcie więc, ponieważ nie wiecie, o której godzinie wasz Pan nadchodzi. A to zrozumiejcie, że gdyby gospodarz wiedział był, o której straży złodziej nadchodzi, wtedy by czuwał oraz nie dał podkopać swojego domu. Dlatego i wy stańcie się gotowi, bo o godzinie, której się nie spodziewacie, Syn Człowieka nadchodzi.



Właśnie , to jest pytanie - czy my Czuwamy ?
Czy wiemy ,przeciez jesteśmy synami Dnia a nie ciemności.


Widzisz o godzinie o ,której nie wiecie?
Ale ,ja zadałam pytanie - o zwiazek proroctwa a tym co sie dzieje w Izraelu i moze nalezy CZUWAĆ :idea:
Oliwka
 

Re: O Jerusalem

Postprzez agnostyk » Pt lip 21, 2006 8:15 am

Oliwka napisał(a):W związku z tym co dzieje sie w Izraelu wklejam fragment Proroctwa

Moze teraz ADmin mnie nie zbanuje.

Co o tym myslicie Zwazywszy ,ze to CZAS Konca?



To chyba czas końca krytycznego myślenia u niektórych ludzi :P

Zawsze bedą mnie śmieszyć Ci wieszcze wieszczący KONIEC który jest bliski już od ponad 2000 lat :lol: :lol: :lol:

A wydarzenia w Libanie to przy konflikcie z wojny siedmiodniowej czy choćby z wojny w lIbanie z lat osiemdziesiątych to jak na razie ostry lecz mały konflikt.

To ja też powiem Ci proroctwo:
Zaprawde koniec jest bliski, módlcie się i nawracajcie, SŁUŻBA ZDROWIA jest w kryzysie, szpitale nie mają na pensje. Czas końca jest bliski :wink: :mrgreen:

Zdrówko

ps. Chrześcijanie czasami są lepsi niż Kabaret Moralnego Niepokoju, tym bardziej, że ciągle sieją moralny niepokój w sumieniach :wink: :mrgreen: :mrgreen:
agnostyk
 

Postprzez Oliwka » Pn lip 24, 2006 7:53 pm

użytkownik oliwka proszony jest o zachowanie kulturalne i szacunek do rozmówców
bo ban...
Oliwka
 

Postprzez snowstorm » So gru 09, 2006 10:05 am

Po pierwsze: Wiesz Oliwko. Żydzi od tysięcy lat, z szacunku dla B-ga i Jego Świetego Imienia (pamiętacie biblijne okreslenie Chwała Imienia Panskiego - która gdy wypełniła światynie kapłani nie mogli wystać?), mówili a nim: Haszem (to Imię), Adonai (Pan mój) i podobnie. Natomiast my teraz chyba sie czujemy zbyt pewnie. Modlimy się "Tatuśku w niebie". Nadużywamy Imienia, którego wielcy mężowie boży nie śmieli wypowiadc. Mówimy jest nowe przymierze, B-g jest naszym Ojcem, my tak możemy. Hmm, czy to że my jestesmy dziecmi bozymi nie wypływa stąd że jesteśmy wszczepieni w naród tych którzy sa dziecmi bozymi (Izraela)? Czy nas nie obowiązuje bojaźn wobec B-ga?
A nawet jeśli powiemy, że przykazanie o nienaduzywaniu Imienia Bozego, nie znaczy że nie powinnismy go używać (co można wywnioskować z faktu że prawdziwe Imie Boże było wzywane przez arcykapłana raz w roku przed Arka Przymierza, a przekazywane z ojca na syna - co świadczy o jego znaczeniu i "ochronie") to należy zauważyć że istnieje coś takiego jak "MUR".
Mur to jest to co brakuje wspólczesnym chrzescijanowm. To że nasza wiara nie jest chroniona, to że np: gdy istnieje jakiś zakaz to przestrzegamy tylko go, natomiast w judaizmie zostaje on jeszcze rozszerzony. Rozumiuesz obudowujesz zakazy, aby chronić istotę. Wiadomo że nie można i tu przesadzić.

Po drugie, gdy czytam te nowe proroctwa, zawsze zastanawiam się, dlaczego B-g, mówi do nich takie wielkie rzeczy, o sądzie, końcu świata, o piekle i niebie, a nie zwraca przy okazji uwagi na błedy w doktrynie / przekonaniach tych "proroków". o ile jestem w stanie uwierzyć ze i dziś może zdarzyć sie proroctwo od B-ga to aby mozna w ne uwierzyc i je przyjąc, musiałoby byc:

a) zgodne z Biblią ( nie z tym co my rozumiemy i naszymi doktrynami ale na zasadzie zgodnosci wypowiedzi -bez dopasowywania nia siłe, lub na siłe szukania sprzecznosci.)!!!
b) wewnętrznie niesprzeczne wewnątrz pojedynczego proroctwa jak i innych proroctw tego samego "proroka" jak i jego przekonaniami.
c) rozsądne i zgodne z logiką - nie moze zawierać czegos co jest niemozliwe, nieekonomiczne i nielogiczne z samej natury rzeczy (to nie znaczy -niezrozumiałe czy za trudne dla nas)!!!
d)musi być absolutnie poprawne pod względem formy i tresci - nie może np: przeczyć oczywistym faktom (ziemia jest płaska), nie moze zawierac np: błędów co do statystyki, historii itp. (Błędów!!!)
e) musi być potrzebne - nie zgadzam się z poglądem że "byle było". Najwyższy niech bedzie błogosławiony!, nie ostepuje nieekonomicznie i nie musi nam dawac proroctw dotyczących zrozumienia jednego wersetu albo dotyczących tego co w Biblii jest już zapisane (np: nie może być powtórzenia Kazania na górze czy dekalogu) -(no chyba że komus sie mocno zapomni :P) - musi wnosic cos nowego!!!
f) powinno być w jakims stopniu prawdopodobne lub choc jego częsc powinna się "niespodziewanie i nie do przewidzenia) wydarzyć - nie jest to absolutne.

Dodatkowo można wykluczyć proroctwo osoby która łamie pewne zasady chrzesciajnstwa, proroctwo które kopiuje doktryny ruchu w której działa ta osobe (np: widziałęm proroctwo w którym Jezus mówił cytując credo tego koscioła).


Agnostyku, rzeczywiscie wskazywanie na zblizajacy sie koniec na podstawie wojne siedmiodniowej, jest śmieszne. Faktem jest jednak że koniec ( a włąsciwie początek :D ) jest blisko - popatrz na coraz wieksze możliwosci spełnienia w miarę dosłownego, proroctw oraz na wyczerpywanie się zasobów surowców, powolne zwalnianie rozwoju technologii i zaburzenia w środowisku (jak np: klimat) czy jego degradacja. Natomiast może niekoniecznie aż tak blisko. Jednak uważam że należało by stwierdzienie "koniec jest bliski" dodać słowo "twój" i już wszystko jest prostsze. I akurat to swierdzenie raczej śmieszne nie jest.

Natomiast, prwadą jest że chrzescijaństwo wspólczesne w pewnych współczesnych aspektach jest smieszniejsze od Benny Hilla, Strasznego Filmu, Borata, Jasia Fasoli i najlepszych polskich kabaretów. :mrgreen: :mrgreen:
Niestety :( :|

T y l k o J a
snowstorm
 


Powrót do Rozmowy kontrolowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron