Teraz jest Pt kwi 19, 2024 6:26 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

jestem ofiarą przemocy seksualnej.Terapeutka niewierząca.

Forum dyskusyjne dla ludzi o różnych światopoglądach (niechrześcijanie rozmawiają z chrześcijanami na temat ich wiary).

Postprzez Vincent52 » Wt cze 19, 2007 4:53 pm

Dziekuję - myślę jednak że cytaty PŚ należałoby przesłać do władz kościoła choćby po to aby odświerzyć myśli kim i po co są - natomiast do ofiar... przeprosiny i prośbę o przebaczenie, wyrażenie checi naprawy krzywd/zadośćuczynienia, zaoferowanie pomocy profesjonalistów no i może pytanie czy wyrażają zgodę na pozostanie we wspólnocie która je skrzywdziła. Jeśli odpowiedź będzie TAK to znaczy że przeprosiny zostały zaakceptowane , jeśli odpowiedź będzie NIE to mamy problem - bo może chodzić o niodwracalną utratę człowieka.


"Joanna1"
Przebacza się temu kto przyznał się do winy. Nie wiem czy czytałaś moje teksty na innych forach (niekontrolowanych) czy na moim. Powtarzam ciągle to samo a "chrześcijanie" nasi bracia i siostry niesłuchają czy raczej niechcą tego słyszeć. Ksiądz Maciaszek to chory człowiek - przebaczyłem mu już dawno. Czytałaś moje listy do diecezji płockiej? - żądam PRZEPROSIN - kiedy je otrzymam - będzie to dowodem że strona druga jest wyznawcą tego samego Boga - a to z koleji musi spowodować przebaczenie z mojej strony - BO JESTEM WIERZĄCYM.
Jeśli strona druga nieprzeprosi - uświadczy mnie to w przekonaniu że to co reprezentuje jest OSZUSTWEM - bo nieczyni tego co naucza co równa się z tym ... że niewierzy w to co mówi.
PRZEPROSINY SĄ PODSTAWĄ DO ROZPOCZĘCIA LECZENIA RAN. Jest to zdanie nie tylko wszystkich ofiar ale i specjalistów w tych sprawach. W większości przypadków chodzi naprzykład o rozmowę "oczy w oczy" ofiary ze sprawcą. W moim przypadku, ponieważ komunikat o śmierci Maciaszka prawdopodobnie jest prawdziwy - chodziłoby o spotkanie z ks. Krawczykiem (sędzia sądu biskupiego diecezji płockiej) odpowiedzialnym BEZPOŚREDNIO za tuszowanie sprawy i spowodowanie, większego u mnie cierpienia niż ksiądz Maciaszek. Władze diecezji płockiej powinny wykazywać pośpiech bo przecież ks.Krawczyk nie jest w kwiecie wieku. Dlaczego więc nieodpowiadają na listy? Mam do nich - odrobinę - szacunku ponieważ niepodważają tego co miało miejsce - ale JEST TO NIEWYSTARCZAJĄCE.
Jeśli przeprosiny nienastąpią - NIGDY NIEZREZYGNUJE Z TEGO CO ROBIĘ - zainwestuje resztę swojego życia i wszystko to co posiadam w walkę z ksieżmi pedofilami i ukrywającymi ich zwierzchnikami kościoła.


Pozdrawiam
Vincent52
 

Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy kontrolowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron