Teraz jest Pt maja 17, 2024 8:25 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

chrześcijaństwo a patriotyzm

Forum dyskusyjne dla ludzi o różnych światopoglądach (niechrześcijanie rozmawiają z chrześcijanami na temat ich wiary).

Postprzez axanna » Pn maja 28, 2007 10:14 am

Florianek napisał(a):czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jakiego wyznania jest axanna?
przyznam się, że nie spotkałem tak hamskich ludzi, mimo iż na codzien żyję wśród tych złych, potępionych katolików

Ty poczytaj swoje posty, pelne obelg, chamstwa i oszczerstwa, moge ci zacytowac i zebrac to wszystko razem, jesli chcesz. Natomiast poprosze, zebys zacytowal mi, gdzie ja nachamilam tobie czy komu innemu, wszystkie moje posty bowiem, to tylko odpowiedzi na ataki z twojej strony. A teraz jeszcze klamstwa na mnie wypisujesz.
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez Florianek » Pn maja 28, 2007 1:16 pm

Kobieto, napisałem Ci, że DAJE CI IGNORA a Ty ciągle do mnie piszesz..z tego wnioskuje, że sama jesteś

a) zakłamana
b) oszczerca
c) chamska

a ciągle chcesz ze mną dyskutować, aby wykazać (komu?-chyba tyko sobie i twoim moderatorom-wielbicielom), że to nei Ty taka jesteś, tylko ktoś inny

ja jako chrześcijanin przepraszam za wszystko złe z mojej strony i prosze o wybaczenie-nie będe pisać do Ciebie już nic
Florianek
 

Postprzez hungry » Pn maja 28, 2007 2:16 pm

Florianek proszę o spokój. Proszę pisz na temat.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez axanna » Pn maja 28, 2007 3:59 pm

Florianek napisał(a):Kobieto, napisałem Ci, że DAJE CI IGNORA a Ty ciągle do mnie piszesz..z tego wnioskuje, że sama jesteś

a) zakłamana
b) oszczerca
c) chamska

Z CZEGO wnioskujesz? :o
ty mi cos dajesz? a moge nie brac? czy musze?
takie zachowanie jest jakies... chore, naprawde, pierwszy raz spotykam sie z czyms takim.



ja jako chrześcijanin przepraszam za wszystko złe z mojej strony i prosze o wybaczenie-nie będe pisać do Ciebie już nic

do mnie nie piszesz, lecz teraz piszesz o mnie. Piekna chrzescijanska postawa, nie ma co....
A ze przepraszasz, to dobrze swiadczy, tylko ja sie nie gniewam. Jest mi przykro, ze mowisz o sobie, ze jestes chrzescijaninem, natomiast nie wachasz sie wylewac brudy na zbory chrzescijanskie, i to na wszystkie bez rozboru - jak leci, nie wachasz sie wyglaszac jakies nowe teorie o istocie Boga, polegajace na twoich "widzimisie", nie wachasz sie obwiniac kazdego, kto z toba sie nie zgadza w herezji i wierze w falszywego boga... natomiast sobie tylko przypisujesz monopol na prawde i wiare w Boga prawdziwego. A ten to Bog powiedzial:
Hbr 12:28 Bw "... oddawajmy cześć Bogu tak, jak mu to miłe: z nabożnym szacunkiem i bojaźnią."

Jesli przestaniesz pisac nie tylko do mnie, lecz takze i o mnie, bede wdzieczna.
Ze swojej strony, nie przyjmuje od ciebie zadnych ignorow, mozesz ich sobie schowac na inna okazje, bede wypowiadac sie, jak tylko bede miala na to ochote, ty na to nic poradzic nie mozesz. Zycze czasem jest brutalne :mrgreen:
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez Florianek » Wt maja 29, 2007 11:44 am

Napisałem post, ale ktoś go usunął-tak-axanna moze pisać ile chce i co chce a mi się usuwa-to jest zgodne z regulaminem? Opuszczam to forum-musze przyznać, ze jest ono na wyjątkowo niskim poziomie zarówno moralnym jak i merytorycznym.
żegnam
Florianek
 

Postprzez hungry » Wt maja 29, 2007 11:56 am

Prosiłem aby pisac na temat. Twój post usunąłem ja bo był zupełnie nie na temat. A raczej było to trollowanie jak zreszta w wiekszosci Twoich postów.
Równie dobrze miała prawo to uczynic axanna (podziwiałem jej cierpliwośc w stosunku do Ciebie). Co do Twojej oceny tego forum na szczescie nie jestes żadnym w tej kwestii ekspertem. Proponuje zapoznać się z netykietą dokładnie jak zaczynasz pisać na jakichkolwiek forach.
Posiadanie internetu także zobowiązuje do takiej wiedzy i stosowania tych zasad na publicznych forach.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy kontrolowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Wymiana:

pozdrawiamy