Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:06 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

opodatkowac kosciol

Forum dyskusyjne dla ludzi o różnych światopoglądach (niechrześcijanie rozmawiają z chrześcijanami na temat ich wiary).

Postprzez meritus » Pt gru 08, 2006 10:50 am

Na publiczne pieniądze składają się też katolicy i zapewne jest trochę ludzi (w tym ja), którzy nie mają nic przeciw dofinansowaniu budowy tego kościoła.
meritus
 

Postprzez Leszek Włodarczyk » Pt gru 08, 2006 11:10 am

....................
Ostatnio edytowano N mar 16, 2008 9:07 pm przez Leszek Włodarczyk, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Włodarczyk
 

Postprzez meritus » Pt gru 08, 2006 11:14 am

Nie dociera do Ciebie, że państwo nie jest od wspierania jakiegokolwiek kultu religijnego?

Nie dociera, bo obowiązkiem państwa jest WSPIERANIE i UŁATWIANIE kultu religijnego. Wolność religijna jest fundamentalną zasadą państwa sprawiedliwego i praworządnego oraz wolnego. Inaczej jest w takich krajach jak Korea Północna, Francja przełomu XVIII/XIX wieku, Związek Radziecki, Hiszpania końca lat 30-tych XX wieku.
meritus
 

Postprzez Leszek Włodarczyk » Pt gru 08, 2006 11:20 am

...........
Ostatnio edytowano N mar 16, 2008 9:09 pm przez Leszek Włodarczyk, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Włodarczyk
 

Postprzez meritus » Pt gru 08, 2006 11:53 am

Leszku Włodarczyk kult szatana ma charkter sekciarski i przestępczy i jest przez prawo zakazany, tak więc wykorzystywanie tego wspaniałego argumentu jako oręża w boju nie jest zbyt dobrym pomysłem.
meritus
 

Postprzez Leszek Włodarczyk » Pt gru 08, 2006 12:05 pm

..............
Ostatnio edytowano N mar 16, 2008 9:09 pm przez Leszek Włodarczyk, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Włodarczyk
 

Postprzez meritus » Pt gru 08, 2006 12:43 pm

http://www.centrum.k.pl/tekst/problem.html
Tutaj jest o sektach według MSWIA, możesz sobie iść do biblioteki i stosowne ustawy przeczytać. Kodeks karny również.

Mnie, ani państwa twoje fobie, ani wrogości nie interesują.
meritus
 

Postprzez Leszek Włodarczyk » Pt gru 08, 2006 12:56 pm

...............
Ostatnio edytowano N mar 16, 2008 9:10 pm przez Leszek Włodarczyk, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Włodarczyk
 

Postprzez snowstorm » So gru 09, 2006 10:16 am

oj meritusie , każesz nam czytac kodeks karny i stosowne ustawy. hmm. Widzę że ich chyba sam nie przeczytałęś. Nie przeczytałęs również Kontytucji. Każda sekta, kult czy religia ma prawo istnieć, głosić swoje poglady, wypełniac swoje obowiązki religijne o ile nie łamie np: zakazu zabójstwa. To że jakies zwiazki są rejestrowane/ zgłaszane i zawieraja umowy z rządem lub są tworzone ustawy, nie swiadcy że ruchy niezarejestrowane i nie ujawnione MSWiA są zabronione. One po prostu nie korzystakja z pewnych uprawnien!!!

kulty szatana - mam nadzieje że nie chodzi ci o satanistów, bo o jest straszny błąd, i przyznanie sie do ignorancji- sa dozwolone - natomiast nie jest dozwolone np: EWENTUALNE składanie ofiar z ludzi i zwierzat (tu róznie), czy inne łamanie prawa jak np profanacje grobów - co i tak sie rzadko zdarza.

Meritusie WOLNOŚĆ !!!

Sekty są dozwolone bo nie są zakazane !!!

Tyle -Ja
snowstorm
 

Postprzez Leszek Włodarczyk » Śr gru 13, 2006 2:31 pm

...........
Ostatnio edytowano N mar 16, 2008 9:37 pm przez Leszek Włodarczyk, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Włodarczyk
 

Postprzez snowstorm » Śr gru 13, 2006 9:06 pm

trochę to rozumiem, natomiast jako student prawa nie mogłem scierpiec tak jawnego kłamstwa co do prawa. :)

KRK- ma jeszcze jedną bardzo charakterystyczną cechę- której nie mają praktycznie nawet sekty destrukcyjne- nigdy a to nigdy nie wycofują sie ze swoich poglądów- oni po prostu powoli zaczynają gosic inne. (vide: prezerwatywy)- no wiesz na początku votum separatum.

Prawnicze JA :P
snowstorm
 

Postprzez meritus » So gru 16, 2006 2:11 pm

a jak wiadomo wedle tej nauki zbrodniarzami pozostają wszyscy niekatolicy

Po co podpierasz się społecznym dowodem słuszności (zresztą zupełenie w tym wypadku fałszywym)? Jak wiadomo? To wiadomo?

nigdy a to nigdy nie wycofują sie ze swoich poglądów- oni po prostu powoli zaczynają gosic inne. (vide: prezerwatywy)-

Nauka o prezerwatywach się nie zmienia.
meritus
 

Postprzez snowstorm » So gru 16, 2006 5:05 pm

MERITUSIE!
jak to już w innym poscie napisałem, uważam że jestes nielojalny w dyskusji i jeslli chodzi o wiedzę jesteś "cieniasem". Jeśli nie -udowodnij!!!

Ja piszę Ci w miare wyczerpująco, argumentuję, cytuję, udowadniam, a ty to szatkujesz na cytaty i zbywasz paroma słówkami, które nie wnoszą nic. Pokazujesz tym samym, że nie różnisz sie niczym od przeciętnego mohera. Ostatnio miałem, wielką przyjemnosc rozmawiać z jedną starszą panią z osiedla, nie zauważam róznicy. Te same "argumenty", nie słuchanie argumentów drugiej strony, absolutny brak wiedzy, gorliwosc i zaślepienie.
Wybacz mi, ale jesli się mylę to pokaż że nie. Odpisz na moje poprzednie argumenty. udowodnij swoje racje. pokaż ją. Zaprezentuj swoje agrumenty i umiejętnosc dyskusji a nie odpyskowywania. Udowodnij a Cię przeproszę.

Ja[/url]
snowstorm
 

Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy kontrolowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron