Teraz jest Cz kwi 18, 2024 8:53 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Fantastyka

Forum dyskusyjne dla ludzi o różnych światopoglądach (niechrześcijanie rozmawiają z chrześcijanami na temat ich wiary).

Fantastyka

Postprzez Ateista » N sty 22, 2006 11:06 am

Czy ktoś interesuje się fantastyką? Zapraszam na http://www.gildia.aplus.pl i forum Gildii. Jest tam dużo fajnych tekstów, galeria, download i inne fajne rzeczy. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ateista
 

Postprzez Miriam_20 » Wt sty 24, 2006 9:23 pm

A ile Ty masz lat...? 13?:-?
Miriam_20
Aktywny
 
Posty: 110
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2005 6:46 pm

Postprzez Gunther » Wt sty 24, 2006 10:01 pm

Miriam, ja mam nieco więcej niż 13 i też czasami lubię fantastykę. Kiedyś lubiłem bardziej, później mi przeszło, ale czasami to nawet obejrzę jakiś film, a nawet książkę fantastyczną przeczytam...
Choć na stronę proponowaną przez ateistę nie wchodziłem...
Gunther
 

Postprzez darq » Wt sty 24, 2006 10:11 pm

Miriam_20 napisał(a):A ile Ty masz lat...? 13?:-?

O co chodzi z tymi latami?
Bo jeśli uważasz, że literatura SF i fantasy jest dla nastolatków, to ja chcę pozostać nastolatkiem :) .
Lewis napisał piękną trylogię SF, Tolkien wniósł swój wkład w fantasy. I zapewniam, że im człowiek starszy tym ma inne spojrzenie na ten piękny kawałek literatury, filmu i wszystkiego około.
A po za tym w życiu każdego mężczyzny przychodzi taki czas, że chętnie chwyciłby topór i ściął kilka głów ;)

Ps. Do założyciela topicu. Zgodnie z zasadami na forum, zapraszam do pisania w dziale Nie/chrześcijanie gdzie przenoszę ten topic.
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Postprzez Gunther » Śr sty 25, 2006 1:08 pm

Patrz no darq... a wyglądasz na łagodnego i spokojnego człowieka :lol:
Pozdrawiam.
Gunther
 

Postprzez Miriam_20 » Śr sty 25, 2006 7:03 pm

Takie tam pytanie-żart...
Miriam_20
Aktywny
 
Posty: 110
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2005 6:46 pm

Postprzez Gunther » Śr sty 25, 2006 7:25 pm

Ja też żartowałem, że mam więcej niż 13 lat...




:)


:D


:lol:



:mrgreen:
Gunther
 

Postprzez darq » Śr sty 25, 2006 7:45 pm

a ja nie żartowałem...
i już czyszczę toporek

:evil:

Kod: Zaznacz cały
jeszcze tylko mój malutki, z drugiej strony, potem cię naostrzę i się przespacerujemy...


darq (w RPGach zawsze gdy to możliwe; krasnolud, zawsze z brzydką szramą na zarośniętej (Gunter nie śmiej się - mam kompleks) gębie) przytulający swój topór, mruczy: mój malutki, tak dawno.., tyle czasu cię nieużywałem, ale nie martw się nie dam ci zerdzewieć...

:wink:
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Postprzez Wiczek2 » Pt sty 27, 2006 3:27 pm

Ja uwielbiam fantastykę.
Obecnie czytam ,,Opowieści z Narnii "'.
Rozdział : ,,Podróż ,,Wędrowca do Świtu ''.
To moja pierwsza :D
Wiczek2
 

Postprzez Miqael » Cz lip 06, 2006 2:53 pm

DnD, Neuroschima, Warhammer, Wiedźmin itp.

Nie wiem czy wiecie ale jest też obfita gałąź chrześcijanskiego RPG która niestety nie rozwija się w Polsce :( Dużo takich systemów jest w Ameryce. Odsyłam do jednego:
http://www.holylands.net/

Co do fantasy to ja po prostu kocham te literaturę. Ostatnio ciągle się głowie jak napisać chrześcijańską książkę fantasy przez którą można by głosić Jezusa...
Miqael
 

Postprzez KRKRenegat » Pt lip 06, 2007 6:30 pm

Miqael napisał(a):Ostatnio ciągle się głowie jak napisać chrześcijańską książkę fantasy przez którą można by głosić Jezusa...


Cos jakby "polska Narnia"?
KRKRenegat
 

Następna strona

Powrót do Rozmowy kontrolowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron