Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:53 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Jezus, a Bóg

Forum dyskusyjne dla ludzi o różnych światopoglądach (niechrześcijanie rozmawiają z chrześcijanami na temat ich wiary).

Postprzez Vincent52 » Cz lip 19, 2007 10:16 pm

admin napisał(a):Vincent52 ludzie psuja b. czesto reputacje Bogu. Tak jak np. firmie moze zepsuc reputacje jej pracownik.

Nie odnos tego do Boga. Bog juz wyciagnie konsekwencje i zaplate otrzymaja ci, ktorzy krzywdza i gorsza.


Rozumię że katolicy wchodzą w skład grupy nazywanej "chrześcijanami" a chrześcijanin nie oznacza katolik. Wszędzie tam gdzie piszę czy mówie o księzach pedofilach - używam określenia "katoliccy księża". Jeśli zajdzie potrzeba zmienimy nazwę na : Ruch Ofiar Ksieży Katolickich - ale to już nasza wewnętrzna sprawa.

----------
Pozdrawiam,
Wincenty Szymanski
RuchOfiarKsiezy.Org
Vincent52
 

Postprzez hungry » Pt lip 20, 2007 6:45 am

Vincent dziwnie sie zachowujesz znaczy sie poprostu ignorujesz moje prosby na PW bo w mojej skrzynce mam info że odebrałes wiadomość (chyba że jej poprostu nie czytałeś). Tak czy inaczej wiedz że obowiązuje CIe netykieta i regulamin na tym forum i nie dzis sie jak beda usuwane Twoje posty w których łamiesz regulamin. Proszę Cię także abyś nie pisał post pod postem ale używał opcji "zmień" lub poczekał na odp. innej osoby.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez axanna » Pt lip 20, 2007 6:53 am

Vincent52 napisał(a):
admin napisał(a):Vincent52 ludzie psuja b. czesto reputacje Bogu. Tak jak np. firmie moze zepsuc reputacje jej pracownik.

Nie odnos tego do Boga. Bog juz wyciagnie konsekwencje i zaplate otrzymaja ci, ktorzy krzywdza i gorsza.



To Wy ludzie piszecie o Bogu .

piszemy i chyba nie obarczasz nas z tego powodu o wszystka niesprawiedliwość księży pedofilów i na całym świecie.
To Wy mieszacie dobrego i sprawiedliwego Boga z bandą pedofl.

my? gdzie,kiedy? my katolikami nie jesteśmy, a wy - kim jesteście? z twoich postów wnioskowałam, ze jesteś właśnie katolikiem i jezeli się nie pomyliłam, to kto w takim razie tak naprawdę miesza Boga z księżmi?
Bóg z nimi nie ma nic wspólnego.
To Wy nazywacie ludzi swiętymi i ojcami - wiedząc że jest to zakazanie w Bibli.

patrz punkt wyżej. Kto tu jest katolikiem i czyni wszystkie te rzeczy - my, czy ty/wy?
To Wy wreszcie cenzurujecie moje wypowiedzi - które po wycięci np. linku przestają mieć sens. Forum żeby nosiło rangę "formu" musi być zprzyzwoleniem swobodnych wypowiedzi. Ja wiem że czasami one bolą - tak się dzieje i na moim forum - ale cóż trzeba rozumieć że świat to nietylko katolicka polska, jedna wiara i jedno zdanie. Cenzurę stosuje się wtedy - jeśli ktoś np. ubliża. A spam jest wtedy kiedy ktoś sprzedaje a nie zamieszcza link w celu np. poparcia swojej wypowiedzi.

tu sie zgadzam.
----------
W regulaminie forum, jest prośba, aby nie pisać post pod postem, która ponawiam. Wszystkie posty można było umieścić w jednym.
Pozdrawiam.
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez Vincent52 » Pt lip 20, 2007 7:22 am

W regulaminie forum, jest prośba, aby nie pisać post pod postem, która ponawiam. Wszystkie posty można było umieścić w jednym.
Pozdrawiam.

To są nieistotne bzdety i doskonale wiesz że to nie jest problem. Chodzi o manipulcję, wycinanie linków. Gdzie są normalnie przyjęte opcje ułatwiające użycie forum np. podpis?
Moderator pisze do mnie PW a ja nie mogę odpowiedzieć bo ta opcja też jest wyłączona. Tak postępuje się z chuligaństwem i dewociarstwem a nie z normalnymi dorosłymi osobami.[/quote]

"axanna" Ty wiesz o czym mówię a celowo unikasz stosownej odpowiedzi.
Pisząc o mieszaniu Boga. Nie jest ważne kto i w co wierzy, katoilk czy protestant - to "załatwili" nam ludzie - to jest spwawa kto zgarnia monetę. Podzielili i dzielić będą bo silnejsi nie lubą się dzielić pieniędzmi. Po co odsyłać do "papy" kiedy zorganizuję coś swojego ia cała mamona pujdzie do mnie. Nie w tym problem - to już dawno cywilizowane społeczeństwa przetrawiły. Rzecz w tym że tzw. chrześcijanie nadużywają Boga - zastawiając się Nim we wszystkim. Tak więc piszę o problemie pedofilstwa w środowisku KK a tu zwala się sto cytatów Bibli. Co się ma napisana 2000 lat temu biblia z tym przestępstwem? nierozumię. No i te słowa o przebaczeniu, pouczanie że Bog to załatwi. Tłumaczenia - jak rozumieć Biblię itd, itp
Człowiek - człowiekowi tłumaczy jak rozumieć Biblię?.
KOMEDIA! CYRK!
Nitk nic nie wie na ten temat - bo jest tylko człowiekem.

----------
Pozdrawiam,
Wincenty Szymanski
RuchOfiarKsięży.Org
Ostatnio edytowano Pt lip 20, 2007 8:43 am przez Vincent52, łącznie edytowano 2 razy
Vincent52
 

Postprzez hungry » Pt lip 20, 2007 7:26 am

Opcja PW działa i jest właczona u mnie była informacja że odebrałeś wiadomość. Prosze się też jednak stosowac do naszych próśb nie pisania post pod postem ale w jednym. A odnosnie linkow do swojej strony to poprostu wystarczy ze masz swoja strone umieszczona w profilu i my ja widzimy.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez Vincent52 » Pt lip 20, 2007 8:07 am

hungry napisał(a):Opcja PW działa i jest właczona u mnie była informacja że odebrałeś wiadomość. Prosze się też jednak stosowac do naszych próśb nie pisania post pod postem ale w jednym. A odnosnie linkow do swojej strony to poprostu wystarczy ze masz swoja strone umieszczona w profilu i my ja widzimy.



To nie jest prawdą opcja jest wyłaczona - dlatego tez nieotrzymałeś odpowidzi odemnie na Twoje PW

Oto dowód na to co piszę"

"Przepraszam, ale administrator zabronił Ci wysyłać prywatnych wiadomości"

Taką odpowiedź otrzymuję przy próbie skorzystania z PW
A co z podpisem?

----------
Pozdrawiam,
Wincenty Szymanski
RuchOfiarKsiezy.Org
Vincent52
 

Postprzez hungry » Pt lip 20, 2007 8:12 am

O.K. widocznie teraz wyłączył spowodu transferu na serwerze. Pytania kierować do admina już. Kontynuujmy więc rozmowe na temat :)
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez admin » Pt lip 20, 2007 9:18 am

Tylko ten uzytkownik mial wylaczona opcje. Nie pamietem czemu ale musialy byc ku temu powody.
Jesli jest ponad 1500 uzytkownikow trodno o wszystkich pamietac ;)
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez Vincent52 » Pt lip 20, 2007 12:10 pm

admin napisał(a):Tylko ten uzytkownik mial wylaczona opcje. Nie pamietem czemu ale musialy byc ku temu powody.
Jesli jest ponad 1500 uzytkownikow trodno o wszystkich pamietac ;)


Co za sprawiedliwe poedejście - na 1500 forowiczów - tylko ja zabroniony miałem dostęp do pisania - POWINIENEM JEDYNIE SŁUCHAĆ - czyli otrzymywać wiadomości ale bez prawa do odpowiedzi.

---------
Pozdrawiam,
Wincenty Szymanski
RuchOfiarKsiezy.Org
Vincent52
 

Postprzez admin » Pt lip 20, 2007 1:32 pm

Mozesz juz pisac.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez axanna » Pt lip 20, 2007 2:50 pm

Vincent52 napisał(a):Co się ma napisana 2000 lat temu biblia z tym przestępstwem? nierozumię.

To co Bog powiedział 2000 lat temu, to mówi i dziś, tyle, że mało kto słuchać chce, a tłumaczenia każdy znajduje różne, jeden takie, inny siakie - grunt,że znajdzie się zawsze.
A co ma wspólnego Biblia z tym przestępstwem - to dużo ma wspólnego, tyle, ze jak kto nie chce słuchać, nie ma co mówić. A poza tym, jesteśmy w temacie "Jezus a Bóg" - chyba nie będziesz mówił, ze Biblkia nie ma tu nic do rzeczy.


No i te słowa o przebaczeniu, pouczanie że Bog to załatwi. Tłumaczenia - jak rozumieć Biblię itd, itp

a ty nie mów, że wierzysz w Boga, to cię nikt nie będzie nic tłumaczyć, a to z jednej strony powiadasz 'wierze w Boga', a kiedy ci ktoś probuje uświadomić, ze Boża wola jest taka a taka, że Bóg powiedział tak a tak, to ty zaczynasz o 2000tys.lat wspominać. A co owe 2000tys.lat znaczą dla Boga? - nic. Jego wola wtedy była taka sama, jak teraz i nic sie nie zmieniło - ani człowiek, ani Bóg.
Człowiek - człowiekowi tłumaczy jak rozumieć Biblię?.
KOMEDIA! CYRK!

A pewnie! gdybyś nie udawał wierzącego, nikt by ci niczego nie tłumaczył. Uprzedzić trzeba było... ja tam nic śmiesznego nie widzę.
Nitk nic nie wie na ten temat - bo jest tylko człowiekem.

ludzie są tylko ludzmi, a jednak Bóg objawił swoją wole przez swoich wybrańców - proroków i przez wybrany naród - Żydów, a na koniec przez swego Syna i jego uczniów.
Powiadasz, ze wierzysz w Boga, ale ciekawe w jakiego? Który stworzył świat i stracił zainteresowanie, niech się dzieje co chce? który nie potrafi przekazać swojej woli i praw swojemu stworzeniu, a może nie chce?
A jeżeli chce, to ciekawe w jaki sposób według ciebie ma to zrobić - grzmieć co chwila z niebios, jak to kiedyś grzmiał do Izraela tak, że oni wszyscy popadali na ziemie z krzykiem, żeby tego nie robił, bo zaraz poginą wszyscy?
Dobrze Jezus powiedział, że jeżeli kto chce pełnić wole Boża - ten pozna czy te słowa od Boga pochodzą czy nie, a kto nie chce słuchać Boga - to nawet gdyby i zagrzmiał, i tak nie usłucha.
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy kontrolowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron