Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:47 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Demony?

Forum służy do dyskusji o charakterze polemicznym na różne tematy związane z teologią chrześcijańską.

Demony?

Postprzez leoparda » Pn kwi 02, 2018 8:00 pm

Witam. Jestem praktykującą katoliczką, mam męża i dwójkę dzieci, ale ostatnio zaczynełam mieć poważne problemy duchowe. Zaczęło się od tego, że przed Wszystkich Świętych zaczęłam patrzeć na moją koleżankę z pracy na kogoś więcej. Uświadomiłam sobie, że czuję do niej dziwne porządanie - nie jestem lesbijką, ale czuję wobec niej pokusę. Kiedy powiedziałam o tym na spowiedzi, ksiądz powiedział mi, że to jest wina sił nieczystych i trzeba w okresie świąt zwiększyć swoją aktywność religijną oraz codziennie odmawiać Litanię do Miłosierdzia oraz Drogę Krzyżową. Jednak moje pożądanie nie znikło, a moje życie małżeńskie powoli szło ku ruinie. Około sylwestra postanowiłam podejść po radę do wróżki. Powiedziała mi wtedy, że wisi nade mną demon, który chce ukraść moją duszę. Kazała mi co noc kropić łóżko wodą święconą oraz wypowiadać zaklęcie, które owego demona ma odpędzić. Ale mijają miesiące, nadal czuję pożądanie do kobiety, a mój mąż chce rozwodu. Proszę o pomoc, naprawdę nie wiem już co mam zrobić. Pozdrawiam.
leoparda
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn kwi 02, 2018 7:42 pm

Re: Demony?

Postprzez Hubert89 » Cz kwi 05, 2018 12:54 pm

Źle zrobiłaś udając się po pomoc do wróżki, one nigdy nie są wiarygodne, a ich wiedza czerpana jest bezpośrednio od szatana.
Poza tym powinnaś zastanowić się, dlaczego Twoje małżeństwo zaczęło się rozpadać. Może Twój mąż zauważył Twoje dziwne zachowanie, do tego niemoralne skłonności i zaniepokoił się o własne zbawienie? Powinnaś w pierwszej kolejności zawalczyć o sakrament waszego małżeństwa, którego dogmaty są darami od samego Boga. Okaż skruchę za to, że musiał znosić Twoje zachowanie i przypomnij, czym związek sakramentalny powinien być dla dwojga ludzi. Wspomnij, jak Bóg na samym początku pobłogosławił związek kobiety i mężczyzny (a nie tych samych płci) i jak piękny był dzień waszego ślubu. Gdybyś zdecydowała się na związek z kobietą, Twoje dzieci nigdy nie ujrzałyby światła dnia, a Bóg nigdy nie pobłogosławiłby takiego sztucznego i nieszczęśliwego związku, gdzie miłość byłaby tylko wymysłem i pochodziłaby od szatana.
Radziłbym Ci zerwać całkowicie kontakt z tamtą koleżanką i przez jakiś czas unikać zbytecznych spojrzeń w stronę kobiet na ulicy. Powinno pomóc, również pozdrawiam.
Hubert89
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz kwi 05, 2018 11:40 am

Re: Demony?

Postprzez Odbierz wiadomość » So lip 28, 2018 10:14 pm

Człowiek im bliżej chce być Boga tym pokusy stają się silniejsze. Wewnątrz człowieka codziennie Bóg delikatnie szepcze do ucha podpowiadając, która droga jest prawidłowa i głośno krzyczy szatan kusząc nas swoimi pomysłami.
Zbawienie i moc łaski jest na wyciągnięcie ręki, ale naprawdę trzeba się mocno wysilić.
Przede wszystkim musisz pozbyć się tego uczucia, które objawia się fałszywym odczuciem utraty czegoś ważnego.
Odbierz wiadomość
 
Posty: 2
Dołączył(a): So lip 28, 2018 4:09 pm


Powrót do Dyskusje i polemiki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron