Teraz jest Cz mar 28, 2024 8:31 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Dziwny nastroj

Forum służy do dyskusji o charakterze polemicznym na różne tematy związane z teologią chrześcijańską.

Dziwny nastroj

Postprzez es_pada » N sie 03, 2014 11:21 am

Witam wszystkich serdecznie. :D
Jestem tu nowa. Mam na imię Malgorzata i pochodzę z Wilna :wink:
Chcialabym się poradzič pewnej rzeczy.
Otoz dzisiaj rano podczas mszy przytrafilo mi się coš dziwnego..
Nagle,na początku mszy,gdy ksiądz zacząl czytač Pismo Šwięte zaczęlo mi się kręcič w glowie,mialam dusznošci,poczulam jakieš obrzydzenie,nudnošci,tak mocne,ze musialam wyjšč. Jednak po kilku minutach mimo wszystko postanowilam wrocič.
Widząc,ze jestem bardzo spocona i mam dziwny wyraz twarzy jedna z osob ustąpila mi miejsce abym usiadla w lawce.
Przez pol godziny mialam te dziwne uczucie,jakby czyjaš nienawišč przechodzila przeze mnie,mialam wrazenie,ze widzę wszystko przez mglę. Jednak po tym czasie po trochę zaczęlam oddzyskiwač zdrowe zmysly.
Mimo wszystko przystąpilam do Komunii Šw. i wreszcie mi ulzylo calkowicie.
Pragnę tez dodač,ze jestem osobą glęboko wierzącą i wierzę w istnienie zla osobowego.
Jezeli jest tu ktoš o mocnej wierze,prosilabym o rozwianie mych wątpliwošci,gdyz mam wrazenie,ze byl to atak ze strony szatana,poniewaz nie jest to juz pierwsza przeszkoda z jego strony.
es_pada
 
Posty: 1
Dołączył(a): N sie 03, 2014 10:36 am

Re: Dziwny nastroj

Postprzez admin » Śr sie 06, 2014 10:14 am

Witaj

To może choć nie musi być atak szatana. Chcąc być tego pewna skorzystać z pomocy doświadczonej osoby tzn. takiej, która zna i rozumie zagadnienie opętania, działania demonów.

Możesz też poszukać książki "Wierzę w klęskę szatana", która dość dokładnie przybliża ten temat i podobne.
http://ksiazki.chrzescijanin.pl/details ... ode=search
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Re: Dziwny nastroj

Postprzez admin » Pt paź 21, 2016 9:16 am

Żaden obrazek nie pomoże na zaistniałą sytuację. Demony nie boją się obrazków. One boją się Boga i tych, którzy posiadają Jego autorytet.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Re: Dziwny nastroj

Postprzez TypowyAdam » N mar 18, 2018 10:00 pm

Cześć Małgośka.
Osoba głęboko wierząca ma szatana delikatnie mówiąc "w nosie" ;-)
To co zaszło, było spowodowane brakiem odpowiedniej ilości świeżego powietrza w kościele, Twoim młodym wiekiem (dojrzewanie) itp. Nałożenie się tych kilku rzeczy powoduje, że człowiek jest chwilowo bardzo osłabiony.
Takich stanów należy unikać. Dlaczego? Dlatego, że człowiek słaby jest podatny na błądzenie, a jego decyzje są narażone na błędy i omyłki. Dlatego należy unikać takich stanów i sytuacji. Niestety niekiedy dobrym jest wyjść z Kościoła, a nie siedzieć w dusznym spoconym tłumie aż do oporu. Gdyby życie było tak, proste, że siedzenie w kościele byłoby tym bezwzględnym "dobrem" wszyscy by tam siedzieli, a tak nie jest. Stąd dylematy moralne.
Myślę, że nie wydarzyło się nić strasznego. Owszem wydarzyłoby się, gdyby podczas tej sytuacji doszło do jakichś decyzji z Twojej strony, nawet wewnętrznych. Dlatego jeszcze raz napiszę. Trzeba unikac takich sytuacji.
Zycie jest dość trudne zatęchłe i męczące, żeby się jeszcze domęczać mdlejąc w ławach kościelnych. To nie ten kierunek. To nie tędy droga. Jak widać ani asceza, ani noszenie w portfelu starego zmiętego zdjęcia M.Kolbe nie są rozwiązaniem naszego życia. Trzeba podnieść głowę i myśleć ponad tym. Bo Bóg jest ponad tym wszystkim ..........(co człowiek wymyślił) . Pozdrawiam. Uściski. A.
TypowyAdam
 
Posty: 6
Dołączył(a): N mar 18, 2018 9:40 pm


Powrót do Dyskusje i polemiki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron