Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:26 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

"praktyki KK" - posty z podzielonego wątku

Forum służy do dyskusji o charakterze polemicznym na różne tematy związane z teologią chrześcijańską.

Re: "praktyki KK" - posty z podzielonego wątku

Postprzez hungry » Śr lis 02, 2011 9:28 am

adib napisał(a):No i nie mówiłem że wmawiasz katolikom grzechy?? Po pierwsze żaden katolik nie modli się do obrazu. Po drugie to protestanci sobie wymyślili że Eucharystia jest grzechem. A wracając do Eucharystii to nawet poznałbym jak najwspanialszą wspólnotę protestancką a okazałoby się że nie ma w niej Eucharystii to nie przystąpiłbym do niej. Grzesiu ja już nie szukam ponieważ znalazłem Najwspanialszy Kościół pod słońcem. Ty chcesz abym przytaczał Ci tu dowody, ale to są moje dowody, Ty jeśli chcesz musisz odnaleźć swoje. Ty masz swój obraz Kościoła Katolickiego ja mam swój i niech tak zostanie.

Oj skoro wolisz zaprzeczać faktom że istnieje we wspomnianych przeze mnie praktykach bałwochwalstwo... :-? To rzeczywiście może niech tak zostanie.
"Kto czyni nieprawość, niech nadal czyni nieprawość, a kto brudny, niech nadal się brudzi, lecz kto sprawiedliwy, niech nadal czyni sprawiedliwość, a kto święty, niech nadal się uświęca. Oto przyjdę wkrótce, a zapłata moja jest ze mną, by oddać każdemu według jego uczynku. Ja jestem alfa i omega, pierwszy i ostatni, początek i koniec. Błogosławieni, którzy piorą swoje szaty, aby mieli prawo do drzewa żywota i mogli wejść przez bramy do miasta." Objawienie św. Jana 22:11 -14
"Zwycięzca odziedziczy to wszystko, i będę mu Bogiem, a on będzie mi synem. Udziałem zaś bojaźliwych i niewierzących, i skalanych, i zabójców, i wszeteczników, i czarowników, i bałwochwalców, i wszystkich kłamców będzie jezioro płonące ogniem i siarką. To jest śmierć druga." Objawienie św. Jana 21:7-8

Ja zaś wole się uświęcać wybieram więc tę opcję aby prać swoje szaty we krwi Baranka, aby wytrwać i zwyciężyć!
Pozdrawiam.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje i polemiki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron