Teraz jest Pt mar 29, 2024 3:12 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Krople wody

Forum służy do dyskusji o charakterze polemicznym na różne tematy związane z teologią chrześcijańską.

Postprzez admin » N lis 07, 2010 9:00 pm

Zbyt mało informacji ale zacząłbym jednak od dręczenia demonicznego. Nic mu nie poradzisz jak tylko to aby zwrócił się do chrześcijanina, który wyłoży mu ewangelię bo tylko Jezus może mu skutecznie pomóc.

Oczywiście jest realna szansa aby poradził sobie z tym co już teraz go dręczy ale w zmiana musi zgodzić się na inne dręczenie. Diabeł nie przestanie tak za nic dręczyć kogoś.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez Dreddenoth » Pn lis 15, 2010 1:12 pm

Poproś go aby poszedł z tobą do kościoła powiedz u jak odmawiać modlitwy, jak się zachować gesty, poproś go o ten jeden tylko raz czasem szczera modlitwa może wymazać grzech. Zapytaj go czy nie próbował żadnych zaklęć czy innych dziwnych rytuałów, wtedy może być potrzebna pomoc księdza ale to wszytko zadziała o ile on będzie tego chciał niema sensu ciągnąc chłopaka na siłę.

Nie wiem jak wyglądają opętania czy nawiedzenia ( mam nadzieje że nigdy się nie dowiem) ale to wydaje się raczej łagodne, cz y to aby na pewno coś złego? Definitywnie powinien się szerze pomodlić na świętej ziemi
Dreddenoth
Użytkownik
 
Posty: 30
Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 2:14 pm
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez hungry » Śr lis 24, 2010 2:04 pm

Dreddenoth napisał(a):Poproś go aby poszedł z tobą do kościoła powiedz u jak odmawiać modlitwy, jak się zachować gesty, poproś go o ten jeden tylko raz czasem szczera modlitwa może wymazać grzech. Zapytaj go czy nie próbował żadnych zaklęć czy innych dziwnych rytuałów, wtedy może być potrzebna pomoc księdza ale to wszytko zadziała o ile on będzie tego chciał niema sensu ciągnąc chłopaka na siłę.

Nie wiem jak wyglądają opętania czy nawiedzenia ( mam nadzieje że nigdy się nie dowiem) ale to wydaje się raczej łagodne, cz y to aby na pewno coś złego? Definitywnie powinien się szerze pomodlić na świętej ziemi

Święta ziemia nie zbawia a Tylko Jezus. Więc radziłbym aby zrobić jak sugerował admin. Ja z kolei polecam świadectwo pewnego człowieka który właśnie został uwolniony od okultyzmu dzięki Panu Jezusowi.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez lidadra » So sty 22, 2011 4:12 pm

czytanie biblii + modlitwa z wiarą
lidadra
Użytkownik
 
Posty: 42
Dołączył(a): So lip 22, 2006 3:42 pm

Postprzez sewen » N sty 23, 2011 10:29 am

Jak słusznie zauważył Hungry tylko Chrystus jest uwolnieniem.
Sytuacja, którą opisałes jest typowa dla demonicznego opętania.
Zajmowałem się kiedyś takimi sprawami . Znałem dziewczynę, której na plecy skakał czarny kot, którego faktycznie w domu nie było.
Jedynie uwalnianie w Imieniu Jezusa Chrystusa może wyzwolić go od tych przeżyć. Polecam zdecydowanie egzorcystów protestanckich, bo samo użycie t.z.w. wody święconej -jak to robią niektórzy księża może pogorszyć sytuację. Zorientuj się czy może tej osobie nie jest dobrze w takim stanie, bo wtedy wszelkie egzorcyzmy są daremne.
Z takimi prypadkami także spotkałem się,gdy osoba opętana przyszła by przeszkadzać w zgromadzeniu ,a nie po uwolnienie. Może się okazać ,że to Ty bardziej chcesz jego uwolnienia niż on sam, któremu ta nadzwyczajność może pasować. To rodzaj duchowej pychy, charakterystyczna dla ludzi zajmujących się okultyzmem.
Powodzenia . Sewen
sewen
Aktywny
 
Posty: 138
Dołączył(a): Pn cze 18, 2007 10:58 am
Lokalizacja: UK


Powrót do Dyskusje i polemiki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron