Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:02 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Żałoba a DJ.

Forum służy do dyskusji o charakterze polemicznym na różne tematy związane z teologią chrześcijańską.

Żałoba a DJ.

Postprzez wojtekj » N paź 11, 2009 2:41 pm

Witam. Mam oto taki problem. Niedawno zmarł mój Tata. Ja jestem DJ'em. Prowadzę dużo imprez ale w obecnym czasie muszę z nich zrezygnować (przynajmniej na czas Żałoby). Lecz mam pytanie. W tym roku kończę technikum i szykuje mi się studniówka. Czy grzechem będzie gdy zagrał bym na studniówce czy imprezie szkolnej ?? Proszę o odpowiedź i pomoc ...
wojtekj
 
Posty: 2
Dołączył(a): N paź 11, 2009 2:39 pm

Postprzez hungry » N paź 11, 2009 3:11 pm

Współczuje Ci bardzo z powodu Twojego taty.
No wiesz rób wszystko jak Ci sumienie dyktuje. Moim zdaniem grzechem to nie jest. Jesteś w wieku nastoletnim (skoro chodzisz do technikum)? Na Twoim miejscu skupiłbym się na nauce. Jeśli jesteś młodym człowiekiem, inwestuj w swoje wykształcenie.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez wojtekj » N paź 11, 2009 4:22 pm

dziękuję. nauka swoją drogą. Tata był i jest bardzo ważny. Ale tak jak i ja lubił on muzykę a dla mnie właśnie muzyka jest pasją
wojtekj
 
Posty: 2
Dołączył(a): N paź 11, 2009 2:39 pm

Postprzez hungry » N paź 11, 2009 4:42 pm

no i właśnie zrób jak uważasz.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez ucash » N paź 11, 2009 6:17 pm

Przykro mi z powodu Taty,bedac nastolatkiem zmarla mi mama

Lecz gdybym wiedzial ze tak jak ja lubila ona capoeire i mialbym pokaz na studniowce to bym zatanczyl z calych sil uczczac jej pamiec
ucash
Aktywny
 
Posty: 366
Dołączył(a): So maja 23, 2009 6:35 am
Lokalizacja: Glasgow


Powrót do Dyskusje i polemiki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron