Teraz jest Wt kwi 16, 2024 11:34 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Nic już nie wiem..

Forum służy do dyskusji o charakterze polemicznym na różne tematy związane z teologią chrześcijańską.

Postprzez damianlato » Pt paź 31, 2008 10:09 pm

Wybacz hungry ze tak pochopnie Cię oceniłem, oczekiwałem tak jak by mi się pomoc należała. Dzięki wam wszystkim, fajnie że są tacy ludzie jak wy, bo ja w "swoim świecie" takich raczej nie spotykam.
damianlato
 

Postprzez Albertus » So lis 01, 2008 11:09 pm

bo ja w "swoim świecie" takich raczej nie spotykam


Może warto sie rozejrzeć za jakąś wspólnotą chrześcijańską?
Albertus
Aktywny
 
Posty: 489
Dołączył(a): Wt lip 24, 2007 8:33 pm

Postprzez frad » So lis 15, 2008 3:24 pm

Damianie, czy masz pewnosc zbawienia, tj. gdybys odszedl stad za 10 min. czy masz absolutna pewnosc wejscia natychmiast do wiecznosci z Bogiem (Rzymian 3:23, 10:9-10, Efezjan 2)
frad
Aktywny
 
Posty: 864
Dołączył(a): Wt kwi 10, 2007 12:40 pm

Postprzez damianlato » Cz lis 20, 2008 11:40 pm

Nie mam pewności, wg swojego sumienia nie zasługuje na życie wieczne z Bogiem.. a chciałbym..

Tunia03 chciałbym Ci jakoś pomóc, ale nie wiem jak, mi pomogło szukanie odpowiedzi na to czy owa książka jest prawdziwa.. może niech Twój syn też zada sobie to pytanie.

Tunia03 przeczytaj to i polec to synowi
http://www.jedynadroga.alleluja.pl/tekst.php?numer=35244
damianlato
 

Postprzez frad » Pt lis 21, 2008 8:13 am

damianlato napisał(a):Nie mam pewności, wg swojego sumienia nie zasługuje na życie wieczne z Bogiem.. a chciałbym..
mozesz miec taka pewnosc juz dzis! jesli masz Nowy Testament (jest za darmo w necie e-wersja) to przeczytaj Efezjan 2:8-9, Rzymian 3:23 i Rzymian 10:9-10 i 17 i zrob to co opisuje Rzymian 10:9-10 (serce to bardziej Twa szczerosc wobec Boga niz emocje). To wystarczy - reszte zalatwi Moc Krwi Jezusa i Jego Duch. Napisz jak juz to zrobisz.
frad
Aktywny
 
Posty: 864
Dołączył(a): Wt kwi 10, 2007 12:40 pm

Postprzez damianlato » Wt lis 25, 2008 12:17 am

Dziękuje.. nie wiedziałem że coś takiego jest w Biblii, jestem Ci bardzo wdzięczny, powtórzę te słowa w mocnym skupieniu gdy będę sam, wyciszę się żeby naprawdę popłynęły z mojego serca. Dziękuje.
damianlato
 

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje i polemiki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron