Teraz jest Pt kwi 19, 2024 6:13 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Refleksja, czyli... (przeprosiny...)

Forum służy do dyskusji o charakterze polemicznym na różne tematy związane z teologią chrześcijańską.

Postprzez frad » Wt lip 15, 2008 10:03 am

Nie ma problemu.

Rozumiem Jacku ze nasze poglady sie roznia. Rozumiem Twoja gorliwosc w prezentowaniu swoich pogladow. Mysle ze wielokrotnie jest tak, ze wydaje nam sie ze ktos powiedzial cos czego nie powiedzial (np. ja nigdy nie twierdzilem ze ktos kto jest chory nie ma wiary lub na pewno ma demona albo ze kazdy kto boryka sie z wyzwaniami finansowymi jest w grzechu - nie uwazam ze tak jest; podobnie nie kazdy kto ma mase kasy ma byc przez to uznawany za 'spoko goscia' - przyklad: 'chlopaki (wiadomo jakie) z Pruszkowa' ).

Co do stosowania przemocy - mnie zmana pogladow w tym temacie po nawroceniu do Jezusa zajela moze 3 lata (przed nawroceniem bylem pacyfista - post-hipisem). Uznanie Kary smierci chyba jakies 10 lat. Oczywiscie moga byc chrzescijanie zmieniajacy poglady w druga strone (wg mnie popelniajac w ten sposob blad, ale oczywiscie oni stwierdza to samo na moj temat). Niemniej mam glebokie przekonanie iz prawidlowo interpretuje w tym tyemacie Biblie. Co wiecej - chyba dopiero po takiej (z pacyfisty na 'militaryste' :-) ) zmianie pogladow moge czytac bez poteznego zadziwienia, czy moze nawet zamieszania w mym umysle, calosc Biblii, ze Starym Testamentem włacznie).
frad
Aktywny
 
Posty: 864
Dołączył(a): Wt kwi 10, 2007 12:40 pm

Postprzez johanna » Pt lip 18, 2008 3:14 pm

:P choć mnie nie masz za co :D
johanna
Aktywny
 
Posty: 142
Dołączył(a): N lut 17, 2008 5:52 pm

Postprzez admin » Śr wrz 03, 2008 9:37 am

Jacek zostal ponownie zbanowany za wyzwiska na forum.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez Smok » Cz wrz 04, 2008 6:15 pm

Skoro został przypadkiem poruszony temat osoby Jacka to może ktoś mi powie dlaczego mówił on że jest martwy podczas gdy to nie prawda? O co chodziło?
Smok
Aktywny
 
Posty: 239
Dołączył(a): Pn sie 06, 2007 9:41 pm

Postprzez admin » Cz wrz 04, 2008 6:40 pm

Jako, ze sam juz nie odpisze przypomne co sam napisal.

Jacek napisal, ze to ktos mu zrobil taki numer wchodzac w posiadanie jego konta na forum.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez darq » Cz wrz 04, 2008 6:41 pm

Było wyjaśnione jakiś czas temu. Ktoś mu zrobił głupi dowcip. Dorwali się do haseł i narozrabiali.
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Postprzez hungry » Pt wrz 05, 2008 10:07 am

admin napisał(a):Jako, ze sam juz nie odpisze przypomne co sam napisal.
Jacek napisal, ze to ktos mu zrobil taki numer wchodzac w posiadanie jego konta na forum.

darq napisał(a):Było wyjaśnione jakiś czas temu. Ktoś mu zrobił głupi dowcip. Dorwali się do haseł i narozrabiali.

Hmm zastanawiam się czy jest pewność czy ostatnie posty za które został zbanowany również Jacek pisał... :-? Nie żebym go bronił ale to jest dziwne bo zawsze szanowałem i lubiłem czytać Jacka.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez admin » Pt wrz 05, 2008 1:11 pm

A moze inna sprawa, czy na pewno to ktos dostal sie do jego konta czy sam pisal poprzednio?

Zakończmy juz ten temat.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am


Powrót do Dyskusje i polemiki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron