Teraz jest Pt kwi 19, 2024 9:12 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Ciekawe układy katolicyzmu i protestantyzmu/wątek z podziału

Forum służy do dyskusji o charakterze polemicznym na różne tematy związane z teologią chrześcijańską.

Postprzez frad » Śr lip 09, 2008 3:40 pm

j25 napisał(a):
frad napisał(a):
Akcje specjalne... Liderow Hezbollah i Hamas trzeba chyba po prostu zabic. Nie wiem czy istnieje realne inne wyjscie. Mam nadzieje ze goscie nawroca sie przed wejsciem do wiecznosci zdazajac przyjac zbawienie.


Hmmm... Zabić... A kto ci dał to prawo? Jesteś Bogiem? Bo chyba tylko Bóg ma prawo dawać i odbierać życie... Wiesz, że za podżeganie do przestępstwa grozi kara więzienia?

Jacek Wierciak
Nie podzegam do przestepstwa, to raz (prawo przewiduje akcje bezposredniej eliminacji terrorystow). Wg Genezis 1 mamy miec kontrole nad tym co dzieje sie na Ziemi to dwa, gdzie w Biblii masz ze Bog ma wyreczac wymiar sprawiedliwosci, wojsko i policje to trzy...
frad
Aktywny
 
Posty: 864
Dołączył(a): Wt kwi 10, 2007 12:40 pm

Postprzez frad » Śr lip 09, 2008 10:33 pm

liafail napisał(a):
j25 napisał(a):
frad napisał(a):
Akcje specjalne... Liderow Hezbollah i Hamas trzeba chyba po prostu zabic. Nie wiem czy istnieje realne inne wyjscie. Mam nadzieje ze goscie nawroca sie przed wejsciem do wiecznosci zdazajac przyjac zbawienie.


Hmmm... Zabić... A kto ci dał to prawo? Jesteś Bogiem? Bo chyba tylko Bóg ma prawo dawać i odbierać życie... Wiesz, że za podżeganie do przestępstwa grozi kara więzienia?

Jacek Wierciak



J25,
kolejny chrzescijanin pacyfista, diabla aktywista.

Prawo ustanawia sobie dana spolecznosc i albo do tego prawa sie stosuje.
Im wiecej chrzescijan w danej spolecznosci/kraju tym wiecej bozych praw w prawie panstwowym, im weicej bozych praw tym wiecj mordercow zawisinie, ale dla wspolczesnych chrzescijan racje maja humanisci-ateisci-i wszelkiego rodzaju przeciwnicy bozy.

FRAD
ciekwae czy bys to samo pisal jesli chodzi o zydowskich terrorystow, poniewaz wspolczesne pasntwo Izrael powstalo na podstawach terroryzmu i zydzi dali temu poczatek. Tak wiec ....
wiem o terroryzmie u zarania Panstwa Izrael ale nie wiem czy podobnie oceniamy jego skale. Potepiam KAZDY terroryzm, nie potepiam kazdej przemocy ani kazdego zabijania. Uwazam ze pacyfizm jest podobnie diabelski jak komunizm i nazizm.
frad
Aktywny
 
Posty: 864
Dołączył(a): Wt kwi 10, 2007 12:40 pm

Postprzez Lukasz » Śr lip 09, 2008 11:38 pm

frad napisał(a):Sluchanie jednakze narodowosocjalistycznej rozglosni, czytanie "Naszego Dziennika" czy, jesli ktos bedzie wolal 'ostrzejsze klimaty', Der Sturmera, tez jej nie zapewni.

Zapewnić natomiast może przestudiowanie (choćby pobieżne) konstytucji państwa Izrael i jego ustawodawstwa opartego głównie na kryteriach rasowych co gdzie indziej na świecie nazywane jest wprost i bez ogródek rasizmem.

frad napisał(a):Do czego sie nie odnioslem?

Do prawa o emigracji do Izraela?

Nie odniosłeś się do niczego co napisałem - choćby do faktu posiadania wbrew "międzynarodowemu prawu" broni nuklearnej czy masowych mordach dokonywanych na ludności cywilnej.
ops! nie na ludności - to przecież tylko Palestyńczycy, prawda?

frad napisał(a):Akcje specjalne... Liderow Hezbollah i Hamas trzeba chyba po prostu zabic. Nie wiem czy istnieje realne inne wyjscie.

Ja też nie wiem - wiem tylko, ze gdyby nawet - jak to iście po chrześcijańsku sugerujesz (ach - to kobiece, delikatne nauczanie pastoress) to czym innym jest zabicie liderów zbrojnej organizacji a czym innym ostrzał przez kanonierki plaży pełnej gołych (a więc nie skrywających w ubraniu bomb) plażowiczów czy też wystrzeliwanie na ślepo w miasta rakiet.
O pospolitych mordach, gwałtach i grabieżach jakich dopuszczają się żołdacy izraelscy za pełną aprobatą i wiedzą najwyższego dowództwa nie wspomnę.
Tzw. "akcje specjalne prowadzone przez tajne służby Izraela to zwykły, międzynarodowy bandytyzm i to akurat, że dopuszczają się go żydzi nie czyni tych "akcji" ani mniej bandyckimi.
Nie ględź więc głupot - ponoć władasz angielskim - zadaj sobie minimum trudu i zerknij no na stronki poświęcone "bohaterskim" dokonaniom izraelskiego państwa - jest ich mnóstwo w sieci i wbrew temu co tam Ci się po główce snuje - są to strony zawierające bezpośrednie linki do dokumentów rządowych i sygnowanych przez najwyższe władze Izraela w których wręcz chlubią się swoim zwyrodnialstwem bo inaczej tego nazwać nie sposób.
Lukasz
 

Postprzez frad » Cz lip 10, 2008 7:38 am

podajac informacje prosze by podawac weryfikowalne zrodla, oczywiscie inne niz strony islamofaszystowskiego Hamasu, w przeciwnym przypadku nie moge zaakceptowac faktow - wszyscy chyba wiemy jak latwo wypuscic celowo palestynskie dziecko na linie ognia zolnierzy izraelskich by pozniej zgarnac za to kase i wolac przy zagraniczn6ch dziennikarzach 'zabili, dziecko zabili Izraelczycy!!'
frad
Aktywny
 
Posty: 864
Dołączył(a): Wt kwi 10, 2007 12:40 pm

Postprzez frad » Cz lip 10, 2008 10:46 pm

liafail napisał(a):
frad napisał(a):podajac informacje prosze by podawac weryfikowalne zrodla, oczywiscie inne niz strony islamofaszystowskiego Hamasu, w przeciwnym przypadku nie moge zaakceptowac faktow - wszyscy chyba wiemy jak latwo wypuscic celowo palestynskie dziecko na linie ognia zolnierzy izraelskich by pozniej zgarnac za to kase i wolac przy zagraniczn6ch dziennikarzach 'zabili, dziecko zabili Izraelczycy!!'



sugerujesz ze rodzice palestynscy morduja wlasne dzieci ,,celowo'' je wysylaja, aby zostaly zabite?
robiono cos takiego gdy zyl Hussein ktory za to placil kase - coz, jak nie 'dla sprawy' to dla kasy mozna 'poswiecic' swoje dziecko - mozna tez polaczyc 'przyjemne z pozytecznym' (przepraszam za ten ociekajacy krwia zart, niestety to o czym tu napisalem to nie zart)
frad
Aktywny
 
Posty: 864
Dołączył(a): Wt kwi 10, 2007 12:40 pm

Postprzez admin » Pt lip 11, 2008 9:24 am

Poswiecanie wlasnych dzieci dla idei, dobra calej rodziny, itp. w pewnych krajach, ustrojach nie bylo czyms niespotykanym. Pieniadze bym czyms i sa b. motywacyjne.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez asa » Pt lip 11, 2008 11:42 am

Jacku Wierciaku, aleś ostro pojechał :o :o :-?
asa
Aktywny
 
Posty: 637
Dołączył(a): Pt kwi 25, 2008 9:29 pm

Postprzez frad » Pt lip 11, 2008 11:51 am

j25 napisał(a):I wy się nazywacie chrześcijanami? Frad i Liafail? Żenada. A co Jezus powiedział? Jeśli cię ktoś uderzy w prawy policzek, nadstaw mu drugi....
I to mi zarzucacie świeckość i humanizm? Wy gnoje bezwstydne. Mordercy, faszyści i religijni wojownicy! Można was postawić w jednym rzędzie z terrorystami islamskimi, których tak nienawidzicie, a robicie dokladnie to samo co oni. Nie wiecie, że zakon przeminął? Że mamy kierować się miłosierdziem? Nie czytacie Biblii? Dla mnie jesteście poniżej wszelkiej krytyki. Chętnie naplułbym wam w twarz, ale jesteście tchórzami i nigdy nie powiecie kim jesteście. Rzygam czytając wasze wypociny! Brzydze się wami. Jesteście padliną i ścierwem, a smród waszych gnijących dusz jest obrzydliwością dla Pana. Kochacie tylko wygodne życie i pieniądze, a bogiem waszym jest brzuch.

Jacek Wierciak
Jestem Radek Frencel. Nie nienawidze nikogo z ludzi. Nienawidze diabla i jego dziel.

Zakon przeminal dla wierzacych, nie dla grzesznikow. Podalbys do sadu czlowieka ktory ukradlby Ci rower albo podpalil altanke? Mysle ze zle rozumiesz milosierdzie i zle rozumiesz prawo (z dziwnych powodow zwane w BW zakonem).
frad
Aktywny
 
Posty: 864
Dołączył(a): Wt kwi 10, 2007 12:40 pm

Postprzez admin » Pt lip 11, 2008 12:02 pm

j25 napisał(a):I wy się nazywacie chrześcijanami? Frad i Liafail? Żenada. A co Jezus powiedział? Jeśli cię ktoś uderzy w prawy policzek, nadstaw mu drugi....
I to mi zarzucacie świeckość i humanizm? Wy gnoje bezwstydne. Mordercy, faszyści i religijni wojownicy! Można was postawić w jednym rzędzie z terrorystami islamskimi, których tak nienawidzicie, a robicie dokladnie to samo co oni. Nie wiecie, że zakon przeminął? Że mamy kierować się miłosierdziem? Nie czytacie Biblii? Dla mnie jesteście poniżej wszelkiej krytyki. Chętnie naplułbym wam w twarz, ale jesteście tchórzami i nigdy nie powiecie kim jesteście. Rzygam czytając wasze wypociny! Brzydze się wami. Jesteście padliną i ścierwem, a smród waszych gnijących dusz jest obrzydliwością dla Pana. Kochacie tylko wygodne życie i pieniądze, a bogiem waszym jest brzuch.

Jacek Wierciak


Przyganiał kocioł garnkowi.

Moze pomoga:

Ew. Łukasza
(42) Jak możesz mówić swemu bratu: Bracie, pozwól, że usunę drzazgę, która jest w twoim oku, gdy sam belki w swoim oku nie widzisz? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka swego brata.

Marka 7
(20) I mówił dalej: Co wychodzi z człowieka, to czyni go nieczystym. (21) Z wnętrza bowiem, z serca ludzkiego pochodzą złe myśli, nierząd, kradzieże, zabójstwa, ...

obelgi,

pycha, ....

--

(4) Niech Pan wygubi wszystkie wargi podstępne i język pochopny do zuchwałej mowy.
(Ks. Psalmów 12:4, Biblia Tysiąclecia)

(6) Wargi głupiego prowadzą do kłótni, jego usta wołają o razy.
(Ks. Przysłów 18:6, Biblia Tysiąclecia)
Ostatnio edytowano Pt lip 11, 2008 12:06 pm przez admin, łącznie edytowano 1 raz
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje i polemiki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron