Teraz jest Pt kwi 19, 2024 12:49 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Czy Ameryka sie duchowo stacza? (wątek z podziału)

Forum służy do dyskusji o charakterze polemicznym na różne tematy związane z teologią chrześcijańską.

Postprzez frad » Pt cze 06, 2008 6:02 pm

Dziekuje za odpowiedz.

Dla mnie: islam: od diabla, Billy Graham - potezny Bozy maz, ruch zielonoswiatkowy - jedna z najlepszych rzeczy jaka wydarzyla sie w historii Kosciola, wewnetrznie zroznicowany i roznie rozumiany, z 80% tego co sie w nim dzieje w skali swiatowej jest super - m.in. wyzwolenie kobiet do sluzby Slowa i liderskiej, antylegalizm, otwarcie na dary Ducha, przejecie elementow wspolczesnej kultury i wiele innych rzeczy.

Hussein - morderca, chyba slusznie dostal k.s.

Ameryka - panstwo niedoskonale ale 1/6 jego obywateli twierdzi iz jest nowonarodzona. Byc moze czesc z nich nie jest ale mimo wszystko jest tam wielu kochajacych Pana, w tym moj brat w Nim, George W. Bush, czlowiek z ktorego swiadectwa zycia jako wspolbrat (choc nie z jego denominacji) jestem dumny.

Niech Bog blogoslawi USA i oby jak najblizsze i najlepsze stosunki panowaly miedzy USA a RP.

Jesli USA zaatakuja Iran mysle ze popre inwazje.

Dzis mialem przywilej tlumaczenia mlodziezy/dzieciom inwazji na Irak, wykazujac ze nie zostala ona dokonana 'po rope'.
frad
Aktywny
 
Posty: 864
Dołączył(a): Wt kwi 10, 2007 12:40 pm

Postprzez sewen » Pt cze 06, 2008 8:06 pm

Strasznie dużo agresji w tych postach. Z rozmowy o działaniu Ducha Św. przerodziło się w bitwę o duchowość Amerykanów.
Myślę,że mamy dość problemów ze swoim polskim chrześcijaństwem.
Zatem jeżeli wszyscy jesteśmy nowonarodzeni, to jak to się dzieje ,że są takie rozbieżności w pojmowaniu Słowa? Czy napewno zyjemy w Tym samym Duchu?
Pozdrawiam Sewen
sewen
Aktywny
 
Posty: 138
Dołączył(a): Pn cze 18, 2007 10:58 am
Lokalizacja: UK

Postprzez admin » Cz sie 21, 2008 12:03 pm

Nigdzie nie widze aby do byla Ameryka. To moglo byc i w Afryce ;) Muzyka zas nie zabardzo pasuje do zachowan, ktore tez nie sa za normalne jakaby kolwiek grala muzyka.

Te nagranie tak samo moze pochodzic ze zgromadzenia x jak i y. To moze byc spotkanie w zborze baptystycznym, charyzmatycznym jak i na spotkaniu odnowy (katolickiej) w Duchu Sw.

Fim (wedlug mnie) nic nie wnosi do tematu.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez hungry » Cz sie 21, 2008 12:15 pm

No ale adminie przyznaj że porażające zachowanie które nie powinno miec miejsce w kościele... Ale faktycznie nie pisze nic ze to w Ameryce , Uff amerykanie mogą odetchnąć z ulgą że nie o nich mowa ;)

P.S.
Jacek poprawiłem BBCode Twego linku żeby można było klikać weń.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez frad » Pt sie 22, 2008 11:13 am

j25 napisał(a):Odświeżę może wątek o Ameryce. Proszę o zajrzenie na L I N K Ja generalnie widząc to, jestem w szoku. A Wy?

Pozdrawiam,
Jacek Wierciak

Przypuszczam ze zostalo to zmontowane przez podlozenie innej muzyki i wokalu pod wideo ze spotkania z bardziej klasyczna muzyka praise and worship wzglednie nawet ze spotkania w tym fragmencie jego przebiegu bez muzyki. Przypuszczenie wydaje sie tym sluszniejsze ze nie ma informacji o czasie i miejscu nakrecenia tego wideo.

Nawiasem mowiac muzyka techno nie jest wcale sama w sobie zla. Zle lub dobre jest jej wykorzystanie.

Ale jak mowie: jestem prawie pewien ze jest to fotomontaz.
frad
Aktywny
 
Posty: 864
Dołączył(a): Wt kwi 10, 2007 12:40 pm

Postprzez hungry » Pt sie 22, 2008 2:03 pm

możliwe że to montaż :) przyjrzałem się teraz dokładnie :D
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez admin » Śr wrz 10, 2008 1:10 pm

Ktos robi sobie chyba zarty. Ze tez ludzie maja takie pomysly.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez hungry » Śr wrz 10, 2008 11:31 pm

czego się nie robi dla kampani wyborczej :)
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje i polemiki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron