Teraz jest Wt kwi 16, 2024 8:52 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Świadkowie Jehowy a okultyzm

Forum służy do dyskusji o charakterze polemicznym na różne tematy związane z teologią chrześcijańską.

Postprzez Albertus » N lis 02, 2008 5:40 pm

Czyli co? Mamy im zatrzaskiwać drzwi przed nosem albo uciekać przed nimi?

Jesteśmy zobowiązani do tego by bronić naszej wiary i nie jest to stratą czasu

Oczywiście jeśli ktos nei chce albo ma za małą wiedzę aby wchodzić w dyskusje niech tego nie robi.
I niech się nie martwi bo zbawienie nie jest z wiedzy. :)
Albertus
Aktywny
 
Posty: 489
Dołączył(a): Wt lip 24, 2007 8:33 pm

Postprzez Hastatus » Wt lis 04, 2008 10:10 pm

Co do tej mordy demona... :lol: Wszystko jest kwestią interpretacji moi drodzy. Widzicie tylko to co chcielibyście ujrzeć. To tak samo jak z interpretacją tekstów piosenek, wierszy i tym podobnych. Każdy może mieć inny punkt widzenia i dla niektórych nie będzie to morda demona, tylko na przykład twarz nieco poirytowanego człowieka. Albo mazy jakiegoś nieuka :lol:

Wszędzie widzicie diabła? Zajrzeliście wgłąb siebie?... :evil: :D
Hastatus
 
Posty: 28
Dołączył(a): Wt lis 04, 2008 8:49 pm

Postprzez asa » Śr lis 05, 2008 12:04 am

hastatusie, na litosc- bierz pod uwage, ze pisza tu rozni ludzi- nie uogolniaj na wszystkich piszących swoich spostrzezen :!:
asa
Aktywny
 
Posty: 637
Dołączył(a): Pt kwi 25, 2008 9:29 pm

Postprzez hungry » Śr lis 05, 2008 9:10 am

Hastatus napisał(a):Co do tej mordy demona... :lol: Wszystko jest kwestią interpretacji moi drodzy. Widzicie tylko to co chcielibyście ujrzeć. To tak samo jak z interpretacją tekstów piosenek, wierszy i tym podobnych. Każdy może mieć inny punkt widzenia i dla niektórych nie będzie to morda demona, tylko na przykład twarz nieco poirytowanego człowieka. Albo mazy jakiegoś nieuka :lol:

Wszędzie widzicie diabła? Zajrzeliście wgłąb siebie?... :evil: :D

Hastatus proszę o szczerą odpowiedź czy jesteś wierzącym w to co jest treścią w Piśmie Świętym, spisane pod natchnieniem Ducha Świętego, nieomylne Słowo Boże, oraz czy wierzysz w Jednego Boga Ojca, Syna i Ducha Świętego Jedynego w Trójcy Św ?
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez admin » Śr lis 05, 2008 9:24 am

Brak odpowiedzi na pytanie Hungrego automatycznie sprawi, ze zostaniesz usuniety. Dlugo nie bedziemy czekac na te odpowiedz.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez Hastatus » Śr lis 05, 2008 9:10 pm

Nie wierzę. Za to też zostanę usunięty? Czy tylko za brak tejże odpowiedzi? Usuniecie człowieka, który poszukuje? Który stara się poznać inne punkty widzenia? Może ktoś mnie do czegoś przekona, choć małe szanse tu widzę :)
Hastatus
 
Posty: 28
Dołączył(a): Wt lis 04, 2008 8:49 pm

Postprzez Albertus » Śr lis 05, 2008 9:17 pm

Dla poszukujących niechrześcijan jest na tym forum odpowiedni dział.
Tam jednak pomimo rozpoczętej rozmowy jakoś się nie wypowiadasz.
Wygląda na to że albo nie potrafisz albo nie chcesz merytorycznie dyskutować.

Trudno przekonać osobę która nie potrafi albo nie chce odpowiadać na pytania albo ustosunkowywać sie do argumentów.
Albertus
Aktywny
 
Posty: 489
Dołączył(a): Wt lip 24, 2007 8:33 pm

Postprzez hungry » Śr lis 05, 2008 9:36 pm

Hastatus napisał(a):Nie wierzę. Za to też zostanę usunięty? Czy tylko za brak tejże odpowiedzi? Usuniecie człowieka, który poszukuje? Który stara się poznać inne punkty widzenia? Może ktoś mnie do czegoś przekona, choć małe szanse tu widzę :)

No więc zgodnie z "zasadami na Forum" proszę pisać w rozmowach kontrolowanych (forum dla niechrześcijan) jak doradził słusznie Albertus.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez Hastatus » Śr lis 05, 2008 9:42 pm

Wypowiadam się tam również mój drogi :lol: Ale ten dział faktycznie jest mało odpowiedni do tego typu rozmów, chyba niepotrzebnie się tu wcinałem. Ale jak widze jakiś temat który mnie interesuje to nie mogę się powstrzymać by nie dorzucić swoich trzech groszy. Poza tym jak to brzmi... "Dla poszukujących niechrześcijan jest na tym forum odpowiedni dział"... Czy to nie jest jakieś takie szufladkowanie? Mam rozumieć, że w innych działach nie mogę się wypowiadać? Może powinniście pomyśleć nad jakimiś rangami i zamknąć pewne części forum dla niewierzących? Bo jak mogę się wypowiadać, to dlaczego nie? Ograniczenie w formie jednego działu to trochę jak getto dla niewierzących :D Poza tym nie mam chyba obowiązku by coś wpisywać codziennie, prawda? Dlatego nie rozumiem uczepienia się że niby to nie chcę albo nie potrafię merytorycznie dyskutować. Rozpoczęta rozmowa była wczoraj, więc wydaje mi się że jestem wystarczająco aktywny...

Problem polega na tym, że w tym miejscu mam wiele przemyśleń, wiele do powiedzenia, a jak już zacznę to staram się w miarę możliwości i zdrowego rozsądku wyczerpać temat. Dlatego faktycznie myślę że dział dla niewierzących będzie dla mnie bardziej odpowiedni. Nadal jednak istnieje pytanie czy zabronione mam wypowiadanie się gdziekolwiek indziej?..

Więc jeśli Was to trochę uspokoi i wprowadzi więcej porządku, to proszę o przeniesienie tych postów w miejsce bardziej odpowiednie.

Dziękuję za uwagę. :D
Hastatus
 
Posty: 28
Dołączył(a): Wt lis 04, 2008 8:49 pm

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje i polemiki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron