Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:54 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Miłość - J 13:34-35

Forum służy do dyskusji o charakterze polemicznym na różne tematy związane z teologią chrześcijańską.

Postprzez Leszek Włodarczyk » Cz sty 10, 2008 11:11 am

.......
Ostatnio edytowano Śr kwi 02, 2008 3:05 pm przez Leszek Włodarczyk, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Włodarczyk
 

Postprzez Leszek Włodarczyk » Cz sty 10, 2008 9:07 pm

........
Ostatnio edytowano Śr kwi 02, 2008 3:09 pm przez Leszek Włodarczyk, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Włodarczyk
 

Postprzez leaf only » Cz sty 10, 2008 10:29 pm

Abiszaju, pewnie, że forumowicze czytają.

Ja np. już od dłuższego czasu jestem PEWNA, żeś troll. Szkoda, że moderatorzy nie podzielają mojej opinii, ale przecież nie muszą:)

Co zaś do "wulgaryzmów" Leszka, to uważam je za nieporównanie przyzwoitsze od Twojej demagogii i manipulacji, od bezczelności ukrytej pod słodko-mdlącymi wezwaniami do pokuty, od faryzeizmu i mętnego katolicyzmu, który kłuje w oczy, od straszenia sądem Bożym, od chaosu, który stwarzasz = od Twej trollowatości.

W sumie to byłoby dla Ciebie lepiej, gdybyś zniknął z własnej woli z forum - zawsze to wstydu mniej. Ale nie namawiam Cię: niech inni dyskutanci mają wątpliwą uciechę patrzenia, jak się bezgranicznie kompromitujesz...
leaf only
Aktywny
 
Posty: 747
Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 8:20 pm

Postprzez M7M » Pt lis 28, 2008 11:06 pm

leaf only napisał(a):Abiszaju, pewnie, że forumowicze czytają.

Ja np. już od dłuższego czasu jestem PEWNA, żeś troll. Szkoda, że moderatorzy nie podzielają mojej opinii, ale przecież nie muszą:)

Co zaś do "wulgaryzmów" Leszka, to uważam je za nieporównanie przyzwoitsze od Twojej demagogii i manipulacji, od bezczelności ukrytej pod słodko-mdlącymi wezwaniami do pokuty, od faryzeizmu i mętnego katolicyzmu, który kłuje w oczy, od straszenia sądem Bożym, od chaosu, który stwarzasz = od Twej trollowatości.

W sumie to byłoby dla Ciebie lepiej, gdybyś zniknął z własnej woli z forum - zawsze to wstydu mniej. Ale nie namawiam Cię: niech inni dyskutanci mają wątpliwą uciechę patrzenia, jak się bezgranicznie kompromitujesz...


Dlaczego tak piszesz?
Jesteś jeszcze na tym forum leaf?
M7M
Użytkownik
 
Posty: 72
Dołączył(a): Cz lis 29, 2007 8:20 pm
Lokalizacja: Białystok

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje i polemiki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron