Teraz jest Cz mar 28, 2024 6:05 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Piekło - prawda , czy mit?

Forum służy do dyskusji o charakterze polemicznym na różne tematy związane z teologią chrześcijańską.

Postprzez axanna » N gru 30, 2007 6:23 pm

Abiszaj, proszę, nie zaczynaj....no... Uważasz, że w twoich postach szpilek nie ma? Wróć parę stron wstecz i poczytaj... "Napaćkałeś całkiem sporo...", "reprezentujesz niezwykle ignoranckie usposobienie...", "treść Pisma właśnie nazwłeś kłamstwem...", "Ty najwyraźniej nie znasz Pisma...", "Potrafisz odróżnić od siebie ...", "Rozmawiam z androidem , czy co? " - jest tego dużo, co akapit, ale nie będę wszystkiego wybierać, więc proszę was obu, zwolnijcie obroty, bracia, i sprobujcie rozmawiać bez tych prztyków, albo jak nie potraficie, to zaprzestańcie rozmowy, ale nie mieszajcie w swoje niesnaski administracji forum.
Jak wcześniej odnotowałam, to w wymianie inwektywami macie remis, więc sami z tym coś zróbcie... w końcu jesteście dorośli 8)
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez Leszek Włodarczyk » N gru 30, 2007 7:18 pm

...
Ostatnio edytowano So mar 29, 2008 8:14 pm przez Leszek Włodarczyk, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Włodarczyk
 

Postprzez axanna » N gru 30, 2007 8:17 pm

Leszku.... wybacz, ale jesteś uparty, jak ...
Dobrze wiesz, jak bardzo cię szanuje i prawie zawsze jestem po Twojej stronie. Ale tym razem się nie zgodzę. Abiszaj cały czas mówi o tych, którzy nie słyszeli, a nie o tych, którzy "odrzucili". Jak na razie, nie głosi on odmiennej ewangelii i osobiście też nie zawsze się zgadzam z tym co piszę, ale ten Twój zarzut jest przesadny. Proszę, Leszku, nie mów tak, bo to krzywdzące. Zresztą, Abiszaj w ost.poście podkreślił wyraźnie, jakich "niesprawiedliwych" ma na myśli, a i z tych, jestem pewna, że nie o wszystkich chodzi, tylko o tych, co w Boga wierzyli. Właściwie, kilka postów wcześniej pisałeś mniej-więcej to samo - że Bóg oczekuje zaufania od człowieka. Więc, proszę, nie upieraj się i przyjmij wyciągniętą rękę Abiszaja, jeżeli w ogóle mam prawo o coś takiego prosić.

Abiszaj, jeszcze chwile poczekaj. Zobaczę, co Leszek odpowie, gdyż zależy mi bardzo, żebyście pogodzili.
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez Leszek Włodarczyk » N gru 30, 2007 10:34 pm

...
Ostatnio edytowano So mar 29, 2008 8:14 pm przez Leszek Włodarczyk, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Włodarczyk
 

Postprzez axanna » N gru 30, 2007 10:48 pm

Nie wskaże ci Leszku, gdzie się mylisz, bo z Tobą się zgadzam. Zwróciłam uwagę tylko, że to za mocne jednak oskarżenie, że głosi inną ewangelie. Lepiej już brzmi - "nie wie co mówi"... A jeszcze lepiej: "nieprecyzyjnie się wyraża...". Jak ja zrozumiałam, Abiszaju chodziło o wierzących w Boga, a mianem "niesprawiedliwi" niefortunnie określił tych, do których ewangelia z różnych powodów nie dotarła i którzy wskutek tego nie byli odrodzonymi z Ducha chrześcijanami, "gdyż Duch jeszcze nie był dany" - ja tak zrozumiałam. Może Abiszaj sam precyzyjnie określi co miał na myśli?
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i lepiej sie ulotnie stąd... :oops:
na jakiś czas :mrgreen:
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez Leszek Włodarczyk » Pn gru 31, 2007 1:53 am

...
Ostatnio edytowano So mar 29, 2008 8:14 pm przez Leszek Włodarczyk, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Włodarczyk
 

Postprzez admin » Śr sty 02, 2008 11:54 pm

Przywoluje panow aby uwazali na slowa. Czy koniecznie trzeba uzywac tych, ktore obrazaja i pna b. osobiscie?

Jesli ktos z was nie wiedzi sensu rozmowy z drugim to pozostaje milczenie. Kazdy kto czyta widzi co jest i jakie piszacy o sobie dali swiadectwo.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez Leszek Włodarczyk » Cz sty 03, 2008 11:40 pm

...
Ostatnio edytowano So mar 29, 2008 8:53 pm przez Leszek Włodarczyk, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Włodarczyk
 

Postprzez Leszek Włodarczyk » Pt sty 04, 2008 4:03 pm

...
Ostatnio edytowano So mar 29, 2008 8:49 pm przez Leszek Włodarczyk, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Włodarczyk
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje i polemiki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron