Teraz jest Cz maja 02, 2024 11:51 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

"...żebyście z takim nawet nie jadali"

Forum służy do dyskusji o charakterze polemicznym na różne tematy związane z teologią chrześcijańską.

Postprzez MARYMONT » So lis 17, 2007 7:56 pm

admin napisał(a):mnich zostal zbanowany. Powod, ktory przewazyl szale:
obudźcie się i dołączcie do Prawdziwego Chrześcijaństwa.


Zasady forum mowia, ze moga pisac tutaj tylko chrzescijanie. Jesli on uwaza, ze my nie jestesmy tymi prawdziwymi a ja mam inne zdanie ...
czyli postawil sie po drugiej stronie.


Mnicha już nie ma ale ja postanowiłem trochę pograc wam na nerwach :)
Co Adminku prawda w oczy kole. Mozesz mnie banowac ile sobie chcesz a ja będę tutaj wracał jak Wasz zły sen, jeśli tylko będę tego chciał, nieruszając się z przed swojego komputera :) Nie chcieliście normalnie porozmawiac to Wasz problem czas najwyższy aby zmienic profil tego konta na katolickie. Jeśli jesteś Adminku dobrym inforatykiem to główkuj jak mnie namierzyc moze na Kajmanach :). 3majcie się i dozobaczenia następnym razem pod innym nickiem :)
MARYMONT
 

Postprzez admin » So lis 17, 2007 9:12 pm

Nie skasowalem tego postu aby kazdy mogl zobaczyc "gorliwego katolika" w dzialaniu. W ten sposb mozna sobie wyrobic zdanie o kims bardzo szybko.
Prosze jednak nie wyrabiac sobie na podstawie jednej niedojrzałej osoby opinii o calym kosciele.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez axanna » So lis 17, 2007 9:41 pm

Radeczek pokazuje swoją prawdziwą twarz... to znaczy - pokazał rożki :evil: :mrgreen:
Ostatnio edytowano So lis 17, 2007 10:01 pm przez axanna, łącznie edytowano 1 raz
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez hungry » So lis 17, 2007 9:48 pm

MARYMONT'a cro, Radeczka, Mnicha można by smiało już zaliczyć jako Abuse
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez leaf only » So lis 17, 2007 10:41 pm

Czyżbyśmy obserwowli przypadek opętania? Bo zdrowe zachowanie to nie jest.
Panie pedagogu, trochę więcej godności własnej. Wallenrodyzm w Twoim wykonaniu śmieszy do łez.

PS. Ku przestrodze:kultura chrześcijańska jednak szkodzi:)) Radeczek był w niej TYDZIEŃ i jakie skutki?
leaf only
Aktywny
 
Posty: 747
Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 8:20 pm

Postprzez hungry » So lis 17, 2007 10:48 pm

a nie mowiłem że to troll i że to już zjawisko które się nazywa Abuse?
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez leaf only » So lis 17, 2007 10:53 pm

Bez przesady, Hungry, bo jeszcze Radeczek gotów uwierzyć, że jest az tak poważnym człowiekiem.

A jest tylko śmiesznym dzieciakiem.
leaf only
Aktywny
 
Posty: 747
Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 8:20 pm

Postprzez hungry » So lis 17, 2007 10:55 pm

leaf only napisał(a):Bez przesady, Hungry, bo jeszcze Radeczek gotów uwierzyć, że jest az tak poważnym człowiekiem.

A jest tylko śmiesznym dzieciakiem.

Leaf only czy troll to powazny czlowiek? :lol:
A co to Radeczka to malo mnie obcodzi jego mniemanie o sobie....
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez admin » N lis 18, 2007 12:23 am

Jak mi ktos jeszcze o trollu radeczek bedzie pisal to skasuje wypowiedz. Juz kilka skasowalem. Tyle razy pisalem kim jest troll a jednak nie czytacie. Nie wolno karmic trolla :!: :!:
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez axanna » N lis 18, 2007 7:53 pm

he-he :lol:

Orionie (i inni), admin o coś prosił, proszę nie lekceważyć :!:
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez axanna » N lis 18, 2007 10:01 pm

Przyjęte :wink:
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez axanna » Wt lis 20, 2007 8:36 am

Leszek Włodarczyk napisał(a):Przyznasz, że jest różnica między człowiekiem który o Bogu nie słyszał a takim, który wie a jednak nic sobie z tego nie robi.

myślę, że to jest sprawa decydująca na właściwe określenie osób, o których piszę "nie pozdrawiajcie", wszak i Paweł mówi, że nie wszeteczników i bałwochwalców tego świata ma na myśli, lecz tych "którzy mienią się braćmi, a są bałwochwalcami". I o to mi chodziło. Kto takich pozdrawia, a co gorzej, z nimi współpracuje - ten sam uczestniczy w jego grzechach, łamie przykazania Boże i kwalifikuje się do tej grupy osób, których trzeba unikać, bo "odrobina kwasu całe ciasto zakwasza".
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez hungry » Wt lis 20, 2007 12:08 pm

axanna napisał(a):
Leszek Włodarczyk napisał(a):Przyznasz, że jest różnica między człowiekiem który o Bogu nie słyszał a takim, który wie a jednak nic sobie z tego nie robi.

myślę, że to jest sprawa decydująca na właściwe określenie osób, o których piszę "nie pozdrawiajcie", wszak i Paweł mówi, że nie wszeteczników i bałwochwalców tego świata ma na myśli, lecz tych "którzy mienią się braćmi, a są bałwochwalcami". I o to mi chodziło. Kto takich pozdrawia, a co gorzej, z nimi współpracuje - ten sam uczestniczy w jego grzechach, łamie przykazania Boże i kwalifikuje się do tej grupy osób, których trzeba unikać, bo "odrobina kwasu całe ciasto zakwasza".

Oczywiście...
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje i polemiki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Wymiana:

pozdrawiamy