Teraz jest Cz mar 28, 2024 8:48 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Po co jest Sąd Ostateczny.

Forum służy do dyskusji o charakterze polemicznym na różne tematy związane z teologią chrześcijańską.

Postprzez hungry » Pn paź 15, 2007 1:47 pm

Posty o ortografii, dysortografii i dysgrafii wydzieliłem w specjalnym wątku: ortografia, dysortografia, dysgrafia... Indoktrynacja?, tam też proszę kontynuujcie a tutaj proszę wróćcie do tematu wątku...
Radeczku a Ciebie bym prosił o kontynuowanie podobnych legend, mitów i pozabiblijnych opowiadań w kolejnym wydzielonym z tego postu wątku: Oblicze na Huście Św. Weroniki i inne mity.... Myślę że "rozmowy kontrolowane" najlepiej tutaj pasują. Wybacz Radek ale innej alternatywy nie widzę :-?

Powstal kolejny watek z podzialu tego watku poniewaz cro rozwala za kazdym razem ten temat.
"Ewangelia kontra teorii cro na temat zbawienia"
Skoro cro przyznal sie tam w ostatnim poscie ze nie wierzy w naszego Boga dyskusja z nim trafia do dzialu dla niewierzacych czyli do rozmow kontrolowanych.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez mnich » Pn paź 15, 2007 8:52 pm

Mam już dosyć wszytskiego Tego waszego egoistycznego powdejścia do innich ludzi. Nie szanujesz mnie wyrzucając to co napisałem. Ty i reszta protestantów na tym forum zniechęchęcacie innych do siebie innych katolików. I będzie tak jak desideracie że zostaniecie próżni i zgorzkniali. Nie życzę Wam tego. Mam już dość po tych dwóch latach. A Wy jak pozbędziecie się z forum wszystkich katolików to będziecie sobie dyskutowali już o różnych pierdołach czy woda w basenie podczas chrztu powinna mieć 15 czy 20 stopni. Naszczęście to nie wy decydujecie o tym kto będzie zbawiony. Jeśli przypomniecie sobie czym jest dobre wychowanie macie namiary na mnie naoiszcie maila a ja się zastanowię czy wrócić na forum. A tak na marginesie takie fora jak to powinno się zamykać za szerzenie nienawiści religijnej. Żegnam
mnich
 

Postprzez hungry » Pn paź 15, 2007 9:06 pm

Cro nic nie zosalo wyrzucone rozejrzyj sie prosze gdzie zostala przeniesiona dyskusja (podalemlinka wyżej), masz chyba oczy? Wiec prosze wyluzuj, daj juz spokoj. a Twoimi fochami nie mam zamiaru sie przejmowac.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez mnich » Pn paź 15, 2007 9:29 pm

hungry napisał(a):Cro nic nie zosalo wyrzucone rozejrzyj sie prosze gdzie zostala przeniesiona dyskusja (podalemlinka wyżej), masz chyba oczy? Wiec prosze wyluzuj, daj juz spokoj. a Twoimi fochami nie mam zamiaru sie przejmowac.

Sam się zastanów co piszesz, decydujesz kto jest wierzący a kto nie. Poważanie możesz mieć w swoim zborze ale nie w moich oczach. Pan Ważny przerzuca posty wyrzuca ludzi z forum. Teraz zachowuję się dokładnie tak jak axanna czy Jacek tylko że oni są protestantami więc są cacy. Mam już dość tej Waszej protestanckiej propagandy przesiąkniętej nienawiścią religijną i nietolerancją. I jeśli mam przebywać z takimi ludźmi w Raju to naprawdę wolę 1000 razy piekło. Ciekawe ile Bóg z Wami wytrzyma mi się to udało przez dwa lata to i tak dużo, przypominając sobie baranka czy smoka. Najlepiej to zamknijcie sie w swoich zborach a jak już wychodzicie to nie odzywajcie się bo każdy kto będzie słyszał tą bełkotliwą ideologię czymbrendzej będzie od was uciekał. Mam dosyć Waszej Prawdy Waszej Pychy i Zarozumiałości. Wiem że ten post będzie skasowany. Co będzie ptwierdzeniem moich słów boisz się prawdy więc nie dopuścisz do tego żeby te słowa. Możesz uciszyć mnie tutaj ale wszędzie gdzie będę tylko mógł i przy każdej nadażającej się okazji będę wystawiał negatywy Wam Waszym Zborom, może poskarżę się Twojemu pastorowi w Dzierżoniowie, to mała miejscowość koło Zielonej Góry więc jest tam pewnie tylko jeden zbór :). Ale za to pewnie z 5 Kościołów Katolickich. Szukaliście wroga to go znaleźliście. Żegnajcie.
mnich
 

Postprzez hungry » Pn paź 15, 2007 9:39 pm

gratuluje "znajomosci" geografii ze wiesz gdzie Zielona Góra i wiesz gdzie moja miejscowsc :D nieźle sie usmialem ta informacja..
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez axanna » Pn paź 15, 2007 10:22 pm

cro napisał(a): I jeśli mam przebywać z takimi ludźmi w Raju to naprawdę wolę 1000 razy piekło.

osobiście, na miejscu Radeczka tak bym nie martwiła tym, że ma przebywać w raju... no chyba że wydarzy jakiś cud i się opamięta, ale jak na razie nic na to, niestety, nie wskazuje.
Oszczerca, krętacz, bezbożnik, bluznierca, łgarz martwi się z kim będzie przebywać w raju, jak ciekawe.
A co do kwestii tego, co ty tam sobie wolisz - to znów się mylisz, gdyż tam nie będziesz miał wyboru, a tu - wygląda na to, że wybrałeś.

Pogróżki i obelgi?

Mt 5:11-12 Bw „Błogosławieni jesteście, gdy wam złorzeczyć i prześladować was będą i kłamliwie mówić na was wszelkie zło ze względu na mnie!(12) Radujcie i weselcie się..."

Lk 6:22-23 Bw „Błogosławieni będziecie, gdy ludzie was nienawidzieć będą i gdy was wyłączą, i lżyć was będą, i gdy imieniem waszym pomiatać będą jako bezecnym z powodu Syna Człowieczego.(23) Radujcie i weselcie się w tym dniu; oto bowiem zapłata wasza obfita jest w niebie; tak samo bowiem czynili prorokom ojcowie ich.”


Radujmy się, bracia i siostry :)
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez Joanna1 » Pn paź 15, 2007 10:34 pm

ja sie nie raduje ...., jakas prawda o Forum jednak przebija z postu mnicha.
wybaczcie.....
Joanna1
 

Postprzez axanna » Pn paź 15, 2007 10:41 pm

Joasiu, wszystkim mogą puścić nerwy, ale mówienie, ze z jego postów prawda przebija, wydaje mi się sporym zniekształceniem rzeczywistości. Obrażasz innych, tak mówiąc. Jaka to prawda przebija, możesz powiedzieć?
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez hungry » Pn paź 15, 2007 10:44 pm

Kto jak kto ale ja chyba pierwszy na tym forum bronilem Radka ale ostatnio sie przekonalem że bylem naiwny :( i nie sprawiedliwy wobec polemizujacych z nim Leszka , Axanny i j25,leaf, hauera i innych :oops: Joanno nie popelniaj mojego bledu...
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez Joanna1 » Pn paź 15, 2007 10:55 pm

prawda......o sposobie traktowania innych przez aktywnych forumowiczów.
Zdaje mi sie, ze od nas nalezy więcej wymagac,.

sposob, w jaki rozmawiamy z ludzmi, (bądz co bądz poszukującymi, lub błądzącymi w tych poszukiwaniach) moze naprawde odstręczac od chrzescijaństwa.
i nie ma co pisac teraz, "ale on przeciez taki jest", bo to w niczym nie usprawiedliwia traktowania człoweika - np. wysmiewanie - było? było,
stawianie siebie nijako na wyzszym, lepszym miejscu, było? , było

takie jest moje zdanie. Czy obrażam?
Przepraszam, trudno.... :cry:

( a moze taka juz jest zwyczajowosc Forów...)

wybacz hungry, jesli popełniam błąd- naucze sie na nim.
Joanna1
 

Postprzez axanna » Pn paź 15, 2007 11:08 pm

Wszystko się niby zgadza, poza jednym drobiazgiem - mnich nie należy do tych poszukujących i to z pewnością.
A czy słusznie stawiasz zarzuty o wyśmiewaniu, to też nie wiem, czy sie zgadzam, gdyż było to raczej obnażenie prawdziwych motywów i metod Radeczka, a że tragiko-śmieszne to przecież czyja wina jest?
Oj, brakowało jeszcze, żebyśmy między sobą się posprzeczali, z powodu "poszukującego" Radeczka.
Wszystko co on poszukuje, to tylko przytaknięcia na urojenia i pogłaskania po główce - nic więcej. Chcesz - to rób to, Asiu, bo ja - nie.
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez hungry » Pn paź 15, 2007 11:14 pm

Joanna1 proponuje przewertuj jeszcze raz wszystkie posty (niestety wciaz jeszcze istnieją na tym forum) te jego jak jeszcze pisał jako zanim zaczął pisac jako mnich i razem z tymi obecnymi jako mnicha... cro= mnich nie wiedzialas? :) czy zpaomnialas Joanno prosze przypomnij sobie i sie przekonaj sama i dlaczego chcesz koniecznie uczyc si ena tym akurat bledzie czy malo w zyciu bledow popelniamy?
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez axanna » Wt paź 16, 2007 6:43 am

Choć to i nie na temat, ale dodam jeszcze pewną uwagę do słów Joanny.
Otóż nikt siebie sam nie stawia na lepsze miejsce, tylko faktycznie na nim jest i nie przez siebie, a przez Jezusa, co Radeczkowi w ciągu pary lat, niemalże wszyscy użytkownicy po kolei starali się wykazać, marnując swój czas i energie, byleby i on znalazł się na tym lepszym miejscu i wszyscy również po kolei z tego rezygnowali, gdyż w odpowiedzi na wyciągniętą rękę, otrzymywali obelgi, bluznierstwa, pretensje, oskarżenia w pysze, nienawiści, nietolerancji, zarozumiałości i tym podobne przy całkowitym ignorowaniu podanych argumentów.
Dla mnie naprawdę jest dziwne i niepojęte, że Tobie Joanno tak łatwo przechodzi napisać, że "z jego postów przebija prawda, bo takie masz zdanie, a że obrażasz kogoś to trudno". :( :( :(
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez Joanna1 » Wt paź 16, 2007 8:52 am

Napisałam: " z jego POSTU...przebija prawda", postu, a nie postów.
prawda o Forum.
gdzie jest mowa zaprawiona solą, hm.....???
skad na forum chrzescijanskim obecnosc epitetów i to w ustach dzieci bozych????
czy Jezus usadawiając nas na "lepszym miejscu" powiedział rowniez: a tym, którym zwaistujecie zaaplikujcie od czasu okreslenie" jestes debilem, piszesz z bledami ortograficznymi i to cie dyskwalifikuje w rozmowie, itd...." ?
Wystarczy zwiastowanie, tak, ciągłe, uparte, mimo podwazania i niefajnych reakcji z drugiej strony.
Zawsze sie cieszę, gdy czytam ciebie, hungrego, Samarytanke czy innych-, gdy odpowidacie spokojnie, rzeczowo, powolujac sie na slowo boze.
I tak nalezy robic.
Axanno- ja, zauwaz pisze o pewnej, mowiac delikatnie "obyczajowosci" forum, zreszta nie pierwszy raz.
Joanna1
 

Postprzez hungry » Wt paź 16, 2007 9:07 am

Joanno znasz biblie chyba i wiesz że pisze że chrzescijanin nie moze stac obojetnie na zlo ? Że nie moze sie bac mowic i pisac prawdy? I nawet jesli taki cro odrzuca tę prawde to na wlasna szkode.. ale nikt mu nie ublizal przeciez On klamie... Jesli gdzies widzisz jakies obelgi to pokaz bo ja nie widze...
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje i polemiki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron