Teraz jest Pt mar 29, 2024 8:09 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

czystość

Forum służy do dyskusji o charakterze polemicznym na różne tematy związane z teologią chrześcijańską.

Postprzez hungry » Śr cze 07, 2006 9:21 am

"panowie" i bracia nie kłócić się proszę. :!: :mrgreen: :-?
Proszę zauważcie, jak daleko odeszliście od tematu :oops: :evil:
Choć może po części ma to coś współnego z tematem bo to co wypowiadamy słowami czy to ustnymi, pisanymi, czy skrobanymi na klawiaturze :Di
To jednak pamiętajmy :)
Nie potrzebne sa takie przekomarzania czy może i szederstwa burząc pokój sobie i innym nie trzymając się wątku. Bo przecież jeśli ktos ma coś do kogoś odnośnie innych spraw niz dany temat można przejść na priv e-mailem :) jak można zauważyć użytkownik naplesh zostawił swoj e-mail dostepny na tym forum a porządek kogo zbanować a kogo nie zostawić innym :D. Dobry zasiew cenie sobie Twoja witrynę z wersetami ale prosze Cię nie narzucaj innym jaką witryne zaznaczą sobie w profilu na forum.
"Czujniej niż wszystkiego innego strzeż swego serca, bo z niego tryska źródło życia!" Przyp. 4:23

a teraz do Tosi :)
Być może się narażę Dobremu zasiewowi (znazczam nie jestem adwentystą ale zielonoświątkowcem) ale uważam że dobrze Ci naplesh napisał w pierwszym poście i drugim poście. Nic dodać i nic ująć. :D
Bo jeśli jesteśmy chrześcijanami bez względu na wyznaie powinniśmy rzeczywiście dbać o to co Bóg mówi w swoim słowie a mówi tam wiele jak mamy żyć, wystarczy odkurzyc nie raz tę księgę z napisem Biblia i czytać oraz prosić Boga o mądrość w praktycznym stosowaniu Jego slowa w naszym życiu. Duch Św. jest nam właśnie poto dany aby pomagał nam.
Bo naprawdę droga Tosiu nie ma innej drogi jak Jezus. Szukaj Tylko Jego we wszytkim proszę a będziesz szczęśliwa. Też mialem kiedyś problemyz czystością ale Bóg w swojej łasce pochylił sie nade mną i mnie uzdrowił. Wystarczy Jemu się poddać, otworzyć przed Nim (nie przed ludźmi na forum) swoje serce. Ale do tego trzeba nie raz czasu poświęcić na osobistą modlitwę.
Pozdrawiam i życzę owocnego studium Biblii (Tam są wszytkie odpowiedzi)

Grzegorz.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez nephesh » Śr cze 07, 2006 10:46 am

kosa napisał(a):I to dla Ciebie jest powodem do radości? Pozatym jak widzę jesteś rasistą, potępiającym ludzi za samą przynależność do danej grupy i przypisującym jej wszystko co najgorsze. Już to widzę jak śledzisz programy publicystyczne i zacierasz ręce na każdą wiadomość o potknięciu księdza. Nephes skąd w Tobie tyle nienawiści do KrK do którego także ja należę a sądząc z Twojej zaciekłości to i Ty należałeś? Widzisz Bóg jest miłosierny Ty nie.

Kosa, moj drogi. Skad Ty wiesz, ze to przysparza mi radosc? Czyzbys sadzil po sobie? Ja opisalem fakt, ktory mial miejsce, Ty zas napisales, ze "Już to widzę jak śledzisz programy publicystyczne i zacierasz ręce na każdą wiadomość o potknięciu księdza." To jest emanacja Twoich mysli, a nie faktów. Potem, na podstawie Twoich mysli sadzisz to jakim ja jestem. Czy uwazasz, ze to ma jakis sens?
Co do nienawisci do Krk. Rzeczywiscie nienawidze tego SYSTEMU. NIe ludzi a systemu. Poteznego systemu, ktory wmawia ludziom, ze sa chrzescijanami, i ze beda zbawieni, podczas, gdy sercami sa daleko od Pana i uczestnicza w balwochwalstwie, kulcie czlowieka i innych obrzydliwosciach.
Szczerze i naprawde szkoda mi wszystkich szczerych ludzi, ktorych w KK nie brakuje z pewnoscia. Nie czynie jednak z walki z tym systemem zadnego celu w moim zyciu. Nie ma sensu. Ten system upadnie dopiero przy objawieiu sie chwaly Panskiej podczas Jego powtornego przyjscia.
Poza tym polecam definicje rasizmu, zebys w przyszlosci bardziej celnie mogl uzywac tego zwrotu: "rasizm zespół poglądów o rzekomo nierównej wartości biologicznej, a zatem intelektualnej i społecznej, ras ludzkich (poglądów połączonych zazw. z wiarą we wrodzoną wyższość jakiejś określonej rasy i w jej prawo do panowania nad innymi)." Za Slownik Wyrazow obcych i zwrotów obcojezycznych Wladyslawa Kopalinskiego

pozdrawiam
nephesh
Aktywny
 
Posty: 504
Dołączył(a): Wt mar 21, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez nephesh » Śr cze 07, 2006 12:28 pm

kosa. Jesli wolno mi CIebie prosic. PRZECZYTAJ to co napisalem.
Zarzucasz mi:
"Dlaczego więc ty potępiasz swego brata?"
A ja napisalem:
"Rzeczywiscie nienawidze tego SYSTEMU. NIe ludzi a systemu."

pozdrawiam
nephesh
Aktywny
 
Posty: 504
Dołączył(a): Wt mar 21, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez hungry » Śr cze 07, 2006 12:36 pm

spokojnie panowie i bracia spokojnie :lol: naplesh prosiłem Cię o coś e-mailem :D
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez nephesh » Śr cze 07, 2006 12:59 pm

jestem spokojny. ;)
hungry napisał(a):naplesh

Czy skojarzenie z napletkiem jest celowe? ;))
pozdrawiam
nephesh
Aktywny
 
Posty: 504
Dołączył(a): Wt mar 21, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez hungry » Śr cze 07, 2006 1:07 pm

nephesh napisał(a):jestem spokojny. ;)
hungry napisał(a):naplesh

Czy skojarzenie z napletkiem jest celowe? ;))
pozdrawiam

Upss sorki literowka :oops: :P
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Re: ;p

Postprzez frad » Śr kwi 18, 2007 9:58 am

j25 napisał(a):Kosa, i tu mozesz sie potknac. Zrdla historyczne dowodza, za apostol Pawel byl wdowcem. Wiec jak widzisz znal sie na seksie :lol:
Mogl byc rowniez rozwiedziony. Mowie (pisze) powaznie. Pamietajmy chocby to ze byl wczesniej 'wyznania mojzeszowego'.
frad
Aktywny
 
Posty: 864
Dołączył(a): Wt kwi 10, 2007 12:40 pm

Postprzez frad » Śr kwi 18, 2007 10:03 am

do Tosi: petting pettingowi nie rowny; calowanie w policzek czy czolo mozna nazwac pettingiem i seks oralny mozna nazwc pettingiem.

Oczywiscie 'lekki' petting bardzo latwo moze doprowadzic do 'ciezkiego' a ten ostatni wg mojego zrozumienia Biblii zarezerwowany jest dla malzenstwa.

Jesli chcesz miec kontakty seksualne nawet w postaci 'ciezkiego pettingu' (prowadzacego do tego samego co zwykle uprawianie seksu) powinnas sie z osoba z ktora chcesz to robic pobrac.

Slub nie musi byc wystawny, drogi. Mozna sie pobrac w dzinsach, kosztuje to chyba ('papier') pnizej 100 zlotych, mozna poprosic np. znajomego baptystycznego czy metodystycznego pastora by slub byl prawnie wazny, mozna isc do USC a potem poprosic jakis kosciol ewangeliczny o modlitwe blogoslawienstwa zwiazku - jesli jeden sie nie zgodzi, nalezy znalezc inny ktory sie zgodzi (na pewno sie znajdzie).

Oczywiscie musisz byc pewna ze osoba z ktora sie pobierasz kocha Jezusa chrystusa i chce za nim isc do konca zycia, chce byc Ci wierna, kocha Cie, rozumie itd. Po prostu ze jest ta wlasciwa osoba.
frad
Aktywny
 
Posty: 864
Dołączył(a): Wt kwi 10, 2007 12:40 pm

Postprzez hungry » Śr kwi 18, 2007 10:29 am

frad nie piszemy post pod postem. Znów Ci musze przypomniać regulamin. Jeśli chcesz coś dopisać poczekaj na odpowiedź kogoś albo używaj opcji "zmień" Przypominam że link do regulaminu znajduje sie wyżej, ale dla Ciebie specjalnie też tu: "Zasady na forum, które należy znać!"
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez Leszek Włodarczyk » Cz kwi 19, 2007 12:40 am

......
Ostatnio edytowano Cz mar 27, 2008 10:55 am przez Leszek Włodarczyk, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Włodarczyk
 

Postprzez Leszek Włodarczyk » Cz kwi 19, 2007 7:03 am

....
Ostatnio edytowano Cz mar 27, 2008 10:55 am przez Leszek Włodarczyk, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Włodarczyk
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje i polemiki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron