Teraz jest Cz mar 28, 2024 2:18 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

radosc

Co nas nurtuje, o co chcielibyśmy zapytać (duszpasterz radzi). Zadawać pytania mogą tylko osoby zarejestrowane. Odpowiedzi udziela krótko ale jednak, (poproszony o to) pastor z długoletnim doświadczeniem.
Regulamin działu
Zasady dot. tego działu.
1. Nie jest to miejsce na dyskusje czy polemiki.
2. Masz problem? Pragniesz zapytać? Uczyń to zakładając tutaj temat.
3. Jedno pytanie, jedna krótka odpowiedź i temat zostaje zamknięty. Jeśli chcesz poznać co mają do powiedzenia inni i podyskutować o tym, to przejdź do stosownego działu na tym forum i tam załóż swój temat.
4. Nasz duszpasterze nie udziela rad poprzez prywatną pocztę, może jednak przeczytać ją aby uzupełnić swoją odpowiedź już udzieloną.
5. Prosimy o uszanowanie tych zasad.

radosc

Postprzez krakowiak » N sie 26, 2012 7:21 pm

Nie mam wogole radosci i to trwa dlugi czas . potrzebuje modlitwy aby zostac wypelniona radoscia i pelnym poznaniem. Zycie mnie przygnebia . Na okolo widze tylko trudnosci i przeszkody. Czesto wylaczam sie z zycia. Nie wiem co mam robic aby serce i oczy mi sie otworzyly . Modle sie i potrzebuje modlitwy
krakowiak
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pt lut 12, 2010 6:01 pm

Re: radosc

Postprzez pastor » Wt sty 15, 2013 2:38 pm

Witaj. Modlitwa o radość to może niekoniecznie dobre rozwiązanie. Biblia uczy nas, że radość tak samo jak pokój, uprzejmość... jest owocem Ducha Świętego. Owoc wydajemy wtedy kiedy wcześniej zadbaliśmy o właściwe warunki wzrostu. Sadzimy truskawki, dbamy o sadzonkę aby kiedy przyjdzie pora cieszyć się owocem. Tutaj jest podobnie.
Wiem, że chcielibyśmy mieć owoce natychmiast ale prawo siania, podlewania i zbierania wciąż nas obowiązuje. Co więc można zrobić?

Może nie będzie to bardzo odkrywcze ale zadbać o swoją relację z Bogiem. Zastanowić się czy warunki które mam pozwalają mi na wzrost. Może trzeba coś zmienić, coś dodać… ?
Modlitwa bardziej pomocna to w stylu: Boże chce wzrastać, rozwiajać się duchowo i przejawiać w swoim życiu owoc Ducha Świętego. Pokaż mi proszę co mogę uczynić aby to się stało?
pastor
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pt lis 30, 2001 1:00 am


Powrót do Dylematy dnia codziennego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron