Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:59 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Czy to cud na wizerunku Matki Boskiej ?

Co nas nurtuje, o co chcielibyśmy zapytać (duszpasterz radzi). Zadawać pytania mogą tylko osoby zarejestrowane. Odpowiedzi udziela krótko ale jednak, (poproszony o to) pastor z długoletnim doświadczeniem.
Regulamin działu
Zasady dot. tego działu.
1. Nie jest to miejsce na dyskusje czy polemiki.
2. Masz problem? Pragniesz zapytać? Uczyń to zakładając tutaj temat.
3. Jedno pytanie, jedna krótka odpowiedź i temat zostaje zamknięty. Jeśli chcesz poznać co mają do powiedzenia inni i podyskutować o tym, to przejdź do stosownego działu na tym forum i tam załóż swój temat.
4. Nasz duszpasterze nie udziela rad poprzez prywatną pocztę, może jednak przeczytać ją aby uzupełnić swoją odpowiedź już udzieloną.
5. Prosimy o uszanowanie tych zasad.

Czy to cud na wizerunku Matki Boskiej ?

Postprzez BUZKA1 » Pt gru 16, 2011 9:12 am

Witam,
mam taki problem.
Zacznę od tego, że kilku tygodni moje życie uległo przemianie duchowej głównie za sprawą czytania orędzi o końcu świata. Postanowiłam modlić się codziennie i staram się chodzić do kościoła. Zakupiłam Pismo Święte. Czytam orędzia od Pana Jezsua z wiarą. Bardzo żałuję za popełnione grzech jak nigdy dotąd w swoim życiu. Czuję wewnetrzną przemianę.
Wczoraj byłam na cząstce różańca w kościele. Po powrocie do domu ponownie zaczęłam czytać orędzia oraz III Tajemnicę Fatimską. Kiedy podeszłam do obrazku, który mój Synek otrzymał na Chrzest Święty zauważyłam ciemne plamki na policzku Matki Boskiej.Wokół oka Matki Boskiej, przy kąciku oka pojawiła się jakby obręcz ( coś na kształt siniaka). Z plamki pod okiem jakby spłynęła łza. Poza tym są dwie plamki na czole. Te przebarwienia są suche.
Bardzo byłam zaskoczona, uklęłam i pomodliłam się. Potem zaczęłam się zastanawiać czy to może nie jest cud a poprostu zwykłe przypródzenie. Nie wiem jak to można sprawdzić ?
Nie chciałabym popełnić błędu. Bo jeśli to jest znak od Matki Boskiej ( którego nie jestem nawet godna) to powinnam to ogłosic i modlić się przed Nim.
Dodam, że obrazek jest wykonany ze srebra i postać Matki z dzieciątkiem jest wypukła- tłoczona. Obok tego obrazku stoi drugi ale przedstawia 3 dzieci i aniołka ale tam nie ma żadnych przebarwień.
Proszę o opinie. Co powinnam zrobić? Jeśli czyta to ksiądz to bardzo proszę o opinie.
BUZKA1
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt gru 16, 2011 8:51 am

Re: Czy to cud na wizerunku Matki Boskiej ?

Postprzez pastor » N gru 18, 2011 3:32 pm

Witaj. Cieszę się bo to godne pochwały, że zainteresowałaś się Pismem Świętym i modlitwą. Dzisiaj kiedy ludzie odchodzą od wiary dobrze jest wiedzieć, że są osoby, które jej pragną.

Zachęcam abyś teraz zapoznała się z tym co mów Pismo Święte. Zacznij od Nowego Testamentu. Tam znajdziesz orędzia Pana Jezusa. Są one wiarygodne gdyż uznane przez całe chrześcijaństwo. Sugeruję zacząć od czytania Ewangelii Łukasza.
Poznaj co mówi Bóg przez karty tej Świętek księgi. Każde orędzie, objawienie należy oceniać i interpretować przez jej światło.

Czytając zwróć proszę do kogo modlić się ona zachęca. Czytania Biblii też może być modlitwą. Jeśli modlitwa to rozmowa z Bogiem to czy poznawanie co Bóg mam nam do powiedzenia nie jest częścią modlitwy? Jest.

Co do przebarwień na obrazku to wszystko na to wskazuje, że jest to reakcja chemiczna np. pod wpływem powietrza.

Pozdrawiam i życzę nie ustawania w poznawaniu Boga i tego co On nam objawił w swoje świętej księdze - Biblii.
pastor
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pt lis 30, 2001 1:00 am


Powrót do Dylematy dnia codziennego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron