Teraz jest Wt mar 19, 2024 12:50 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Wieczerza Pańska - pytanie

w codziennym życiu chrześcijanina

Postprzez Jarko » Wt maja 24, 2011 3:10 pm

Przepraszam
Nie wiem dlaczego ale dopiero po wysłaniu ostatniego postu ukazały się Wasze odpowiedzi począwszy od postu hangry z daty 2011 12:23. Dopiero teraz ujrzałem kilka następnych odpowiedzi. Teraz na próbę kilkakrotnie wchodziłem i logowałem się na stronę lecz nie za każdym razem wszystko się wyświetla. Nie wiem dlaczego.

Z tego co teraz widzę tylko Ucach odpowiedział mi wprost a inni piszą o wielu różnych rzeczach tylko nie na temat.
Poczekam jeszcze.....
Jarko
 
Posty: 14
Dołączył(a): Pt maja 13, 2011 7:12 pm

Postprzez ucash » Wt maja 24, 2011 3:47 pm

Jarko wedlug mnie w tych wypowiedziach znajdzesz odpowiedz na zadane przez Ciebie pytanie + cos extra
Ja staralem sie zobrazowac czemu chleb-->cialo,itd. poza tym dostales odpowiedz na temat Jezus-->ofiara oraz Jezus-->nowe przymierze.
podsumowujac:
-Jezus oddal siebie jako zywa ofiare za grzechy ludzkosci
-Nakazal aby trwac w wierze oraz trwac w jego Slowie
-Ustanowil nowe przymierze
To byla ostatnia wieczerza,chyba ze cos pominolem :roll:
Ostatnio edytowano Śr maja 25, 2011 9:51 am przez ucash, łącznie edytowano 1 raz
ucash
Aktywny
 
Posty: 366
Dołączył(a): So maja 23, 2009 6:35 am
Lokalizacja: Glasgow

Postprzez Jarko » Wt maja 24, 2011 4:23 pm

chleb-->cialo

W taki razie wyjaśnij mi co u Ciebie znaczy symbol --->
Zastąp ten symbol - po prostu słowem.
Pozdrawiam.
Jarko
 
Posty: 14
Dołączył(a): Pt maja 13, 2011 7:12 pm

Postprzez ucash » Wt maja 24, 2011 6:26 pm

Jarko napisał(a):chleb-->cialo

W taki razie wyjaśnij mi co u Ciebie znaczy symbol --->
Zastąp ten symbol - po prostu słowem.
Pozdrawiam.


Wybacz, chodzilo mi o chleb rowna sie cialo.Wiec co uwarzasz o tych wypowiedziach?Moze chcialbys cos dodac lub uwzglednic swoja interpretacje?
ucash
Aktywny
 
Posty: 366
Dołączył(a): So maja 23, 2009 6:35 am
Lokalizacja: Glasgow

Postprzez hungry » Śr maja 25, 2011 12:25 pm

Jarko nie czytałeś mojej rzeczowej wypowiedzi z Maj 22, 2011 12:23 pm ? Wyjaśniłem Ci tam sens tego co uczynił Jezus, podczas ostatniej Wieczerzy. Proszę więc jeśli nie będziesz miał już problemów ze swoim komputerem, abyś przeczytał to jeszcze raz, ale tym razem ze zrozumieniem. Pozdrawiam.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Re: Wieczerza Pańska - pytanie

Postprzez młody » So wrz 28, 2013 6:11 am

Jezus jest chlebem żywym kto go spożywa będzie żył na wieki . Ten chleb symbolizuje jego naukę o królestwie bożym i okupie jaki za nas złożył . Czyniąc to na jego pamiątkę przyjmujemy jego naukę do serca głosimy ją i potwierdzamy swoim życiem że ta ofiara uwalnia nas od śmierci.
Myślę że jedli zwykły chleb i pili zwykłe wino bo nie te rzeczy nas zbawią ale wiara w pewność o jego śmierci zmartwychwstaniu i powrocie.
młody
 
Posty: 15
Dołączył(a): So wrz 28, 2013 4:59 am

Poprzednia strona

Powrót do Pismo Święte

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron