Teraz jest Cz mar 28, 2024 6:23 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Co zwiążecie na ziemi... Mt 18,18

w codziennym życiu chrześcijanina

Co zwiążecie na ziemi... Mt 18,18

Postprzez Anna Kabat » Śr sty 02, 2008 12:06 pm

Barzdo prosze o wytłumaczeniwe mi tego fragmentu
Anna Kabat
 
Posty: 4
Dołączył(a): N gru 30, 2007 5:49 pm

Postprzez axanna » Cz sty 03, 2008 4:48 pm

Witaj :)
W tym samym dziale, jest temat "Jan 20,23".
O ile dobrze pamiętam, są tam i rozważania także nad owym wersetem, gdyż są pokrewne. Zerknij tam - na pewno będzie przydatne.
Pozdrawiam.
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Co zwiążecie...

Postprzez Anna Kabat » Pt sty 04, 2008 5:07 pm

o nie!!!chyba sobie łeb urwę!!!!przez kilka godzin czytałam dialog między Tobą i zwolennikami a Albertusem i zwolennikami i jestem bliska wstrząsu Twoją napastliwością i arogancją ( mimo tego że albertus "przyzwyczajony :?:) a Albertusa pychą i wyniosłością ( oj wyszło szydlo z worka po ubliżeniach Leszka W i wzwiązku z tym szczerze polecam książkę o.Augustyna Pelanowskiego
"Umieranie ożywiające..." oraz Bogdana Olechnowicza "Pokorni odziedziczą ziemię" , żeby było sprawiedliwie Augustyn jest zakonnikiem a Bogdan pastorem :D A jednemu i drugiemu dedykuję cytat " Unikajcie wszystkiego co ma choćby pozór zła" A moje pytanie nadal aktualne bo jeżeli dobrze pamietam to Beniamin sie do tego krótko odniósł ale to nie wyzcerpuje tematu.Równiez pozdrawiam chociaż mi ciarki przechodzą przez plecy na wspomnienie twoich niektórych tekstów
Anna Kabat
 
Posty: 4
Dołączył(a): N gru 30, 2007 5:49 pm

Postprzez hungry » Pt sty 04, 2008 5:12 pm

Witaj Aniu a ja polecam Biblię zanim zaczniesz osadzac z pozoru po kilku postach Axanne a nie widzac co pisali jej opponenci... jak np cro=mnich (i inne nicki w jednej osobie), jak rowniez meritus i albertus.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Co zwiążecie...

Postprzez Anna Kabat » Pt sty 04, 2008 6:05 pm

czytałam wszystkich i mi łeb pęka!!! ale super że bronisz Axy, dobrze o Tobie świadczy, co nie znaczy że Jej sposób pisania jest zgodny właśnie z Biblią, ale nawet jak nie to przecież Jej ine potępiam, innych też, trudno, nie jesteśmy w niebie tylko na ziemi. Jeżeli masz cos do powiedzenia na temat cytatu" Cokolwiek zwiążecie," to będę wdzieczna, teraz uciekam, zgóry dziekuję. Aha, co mnie najgorzej uderzyło i zniesmaczyło w tej dyskusji ? to że wszyscy powoływali się na Slowo Boże a uzywali manipulacji jedni w rękawiczkach dziurawych a inni w cieplutkich futrzanych...
Anna Kabat
 
Posty: 4
Dołączył(a): N gru 30, 2007 5:49 pm

Re: Co zwiążecie...

Postprzez hungry » Pt sty 04, 2008 6:59 pm

Dzieki staramsie byc po prostu obiektywny :)

Owszem mam do powiedzenia bo wlasnie axanna dobry wers podala odnoszacy sie do kontekstu z ktorego niestety de facto Aniu wyrwalas wers Mt 18:18 ( co wybaczam :) ) wiec IMHO Axannie chodziło jej o kontekst w jakim Jezus wyrzekl te slowa a wiec gdy mowil w Mateuszu 18 rodziale o napominaniu grzesznika iprzebaczeniu mu przed calym zborem badz zatrzymaniu winy taka ma wlasnie wladze od Jezusa caly kosciol nie oczywiscie wybranii ksieza lub pastorzy ale caly zbór... i chyba juz rozumiesz skad sie wzial kolejny namiar biblijny od axanny ;) mówiący o przebaczeniu lub zatrzymaniu grzechów... one się uzupełniają... i rzeczywiscie o tym juz byla mowa na tym forum. Patrz w wątek "Jan 20,23"
Axanna jako moderator ma prawo Ci na to zwrocic uwage zeby nie zakladac kolejnych watkow jesli juz taki istnieje...
Wiec zachecam do wypowiadania sie w tym temacie tamtym istniejącym od sierpnia 2007 watku...
Dlatego zamykam ten obecny wątek skoro sprawa chyba wyjaśniona...

PS. Axanna na przyszlosc rob tak podobnie prosze... :)
PS2. Aniu odpocznij a moze troche odpocznij więc jak mowisz że " łeb pęka" i zaparszam też inne watki forum chrzescijanin.pl bardziej przyjemne :)
A również na inne serwisy portalu CHRZESCIJANIN.pl
bo ten portal to nie jest jedynie forum ale to także:
Czat,

RadioChrzescijanin.pl - a to skolei:
-ewangeliczna stacja nadająca przez internet
- niekomercyjna inicjatywa realizowana w pełni dzięki pomocy i wsparciu jej słuchaczy (przyjaciół)
- ponaddenominacyjna, międzywyznaniowa platforma
- to efekt (owoc) zaangażowania (tylko) wolontariuszy
- słowa świadectwa, nadziei, pokrzepienia, zachęty i pouczenia
- tylko chrześcijańska muzyka polska i zagraniczna
- stacja dla całej rodziny
- hołd i uwielbienie dla naszego Boga i Zbawiciela.
źródło: zaproszenie administratora Radio.chn.pl

i także:
ksiazki chn.pl,
chrzescijanski serwis informacyjny,
czytelnia.chrzescijanin.pl,
I w końcu mam przyjemnosc zachecic Cie do modlitwy wraz z innymi wierzącymi internautami już od 2001 roku :)
modlitwa.chrzescijanin.pl
jest to:
stronia poświęcona modlitwie. Nie jest... ...zamiarem teoretyzować na jej temat, lecz umożliwić nam wszystkim wspólne połączenie się w niej. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

źródło: zaproszenie administratora modlitwa.chn.pl

No i nie wymieniłem oczywiscie wszystkich serwisow CHRZESCIJANIN.pl bowiem jest jeszcze wiecej patrz do góry: "Nasze serwisy" (linki)
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm


Powrót do Pismo Święte

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron