Teraz jest Pt mar 29, 2024 3:02 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Stary testament audio

w codziennym życiu chrześcijanina

Stary testament audio

Postprzez patryk7710 » N gru 23, 2007 4:53 pm

hej, mam do Was pytanie o Stary testament audio - czy ktos z Was widział cos takiego do sciagniecia w necie? wiem ze mozna sciagnac nowy testament, ale staretgo szukam juz dosc długo i nie umiem znalezc. z góry dzieki za pomoc
patryk7710
 

Postprzez hungry » N gru 23, 2007 5:11 pm

hmm nie wiem czy jest sens aż zakladac wątek na forum w tym celu...
Ponieważ jest to dyskusyjne forum o tematyce biblijnej...
Ale wyjątkowo może i cos mi sie obiło o uszy :) Prosze zajrzyj na moja strone w profilu a tam dalej na linka biblia i na samym dole coś znajdziesz...
Pozdrawiam..
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez admin » N gru 23, 2007 11:52 pm

Kozna kupic w kioskach ruchu. Moze bylo mozna kiedys. W ksiegarniach jest jeszcze.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez axanna » N gru 30, 2007 1:31 pm

axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez antynazi » Pn gru 31, 2007 10:17 pm

Witam,

ściągałem Biblie w wersji dzwiekowej z kilku źródeł i wszedzie jest ten sam lektor (identyczny jak w linku powyzej) zna ktoś z innym lektorem?

pzdr.
antynazi
 

Postprzez leaf only » Wt sty 01, 2008 11:20 am

To nie lektor, a raczej chyba głos komputerowy. I rzeczywiście - dość uciążliwy w dłuższym słuchaniu:(
leaf only
Aktywny
 
Posty: 747
Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 8:20 pm

Postprzez darq » Wt sty 01, 2008 12:20 pm

ten tekst jest czytany przez syntezator mowy
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl

Postprzez hungry » Wt sty 01, 2008 2:34 pm

dokladnie niestety pozostaje nam po polsku z sentyzatorem mowy, niestety innych stronek polskojęzycznych brak w sieci chyba że po angielsku.
Kiedys natknalem sie wprawdzie na stronke "Family Radio" gdzie takze zamieszczaja biblie w mp3 po polsku ale jest ona raczej o watpliwej teologii odrzucającej dary Ducha w jak np. dar języków i inne, poniewaz cytuję z ich stronki:
"Dlatego odrzucamy języki, wizje, głosy, i tym podobne zjawiska, i uważamy, że odkąd pisanie Pisma Świętego zostało przez Boga zakończone, nie mają one żadnego związku z prawdziwą Ewangelią."
Źródło: worldwide.familyradio.org

Więc lepiej uważać... Posiadam dokladnego linka do mp3 z biblia po polsku z tego radia ale nie podałem ze wzgeldu na wlasnie watpliwa interpretacje Biblii...
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez axanna » Śr sty 02, 2008 1:06 pm

jest pewna strona, ale jest jeszcze w budowie, z proroków Izajasza tylko mają, ale z tymi tempami co obserwuje, za jakieś pół roku ST będzie ukończony. Na razie można ściągnąć z tego co jest :)

http://www.ccnz.pl/zbor/index.php?optio ... view&id=43
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow


Powrót do Pismo Święte

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron