Teraz jest Pt kwi 19, 2024 7:32 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Błędy w Biblii

w codziennym życiu chrześcijanina

Postprzez frad » Cz sie 21, 2008 9:41 am

Problem z zaprezentowanym tu stwierdzeniem w stylu ,,wierze w czesc Pisma Swietego" polega na tym ze wowczas ja decyduje w co wierze w co nie - ja dokonuje wyboru. oczywiscie moge - tyle ze wowczas stawiam sie PONAD Slowem Boga. Robia to ,,nalogowo" dzis duchowni niektorzy i katoliccy i protestanccy.

Pierwszy ktory do wypelniania czesc przynajmniej Slowa odrzucil byl pewien gosc ktory posluchal weza... Skutki byly (i sa) delikatnie mowiac oplakane.
frad
Aktywny
 
Posty: 864
Dołączył(a): Wt kwi 10, 2007 12:40 pm

Postprzez hungry » Cz sie 21, 2008 10:51 am

ściśle mówiąc posłuchał kobiety :P a to kobieta posłuchała węża :-?
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez frad » Cz sie 21, 2008 11:21 am

hungry napisał(a):ściśle mówiąc posłuchał kobiety :P a to kobieta posłuchała węża :-?
posluchal tego czy zrobil to co mu przekazano a zrodlem byl waz, to ze po drodze byl udzial kobiety nie ma praktycznie zadnego znaczenia w jego odpowiedzialnosci za to co zrobil
frad
Aktywny
 
Posty: 864
Dołączył(a): Wt kwi 10, 2007 12:40 pm

Postprzez hungry » Cz sie 21, 2008 12:09 pm

frad napisał(a):
hungry napisał(a):ściśle mówiąc posłuchał kobiety :P a to kobieta posłuchała węża :-?
posluchal tego czy zrobil to co mu przekazano a zrodlem byl waz, to ze po drodze byl udzial kobiety nie ma praktycznie zadnego znaczenia w jego odpowiedzialnosci za to co zrobil

no wiadomo a to był mój żart oczywiście :D
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Poprzednia strona

Powrót do Pismo Święte

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron