Teraz jest Wt kwi 16, 2024 10:13 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Wykłady o uzdrowieniu- potrzebne!

w codziennym życiu chrześcijanina

Wykłady o uzdrowieniu- potrzebne!

Postprzez Stysia » Cz cze 28, 2007 9:03 pm

Moj kuzyn zachorowal na raka węzłów chłonnych. Sprawa jest dosyc swieza bo on sam dowiedzial sie o tym wczoraj. Czuje sie za niego odpowiedzialna (taka duchowa matka jestem;) ) I chce go zachecic.. Jesli macie jakies namiary na strony gdzie moge sciagnac fajne kazania o uzdrowieniu to prosze podajcie! Jesli wiesz gdzie szukac, to poszukaj! Bardzo prosze o pomoc.. I jesli ktos ma takie pragnienie to prosze o modlitwe za tego chlopaka.. Ma na imie Łukasz
Stysia
 

Postprzez Stysia » Cz cze 28, 2007 9:07 pm

mam na mysli glownie kazania na mp3. To tez nie musza byc kazania tylko i konkretnie o uzdrowieniu. Ale takie wzbudzajace wiare! Bo wiara jest ze sluchania!
Stysia
 

Postprzez Joanna1 » Wt wrz 18, 2007 4:46 pm

asiu, kochana, my tez cie serdecznie witamy :D
napisz prosze więcej o tym, jak poznalas JEzusa i jak działa On w twoim zyciu.
Ponownie zapraszam do "Wiatr wieje dokąd chce......."
takie śwaidectwa są niesłychanie potrzebne.
Joanna1
 

Postprzez admin » Wt wrz 18, 2007 5:10 pm

Asia poszukaj zywych ludzi w realnym swiece. Wirtualny nigdy ci tego nie zastapi.

P.S. Pomocne w twoim wzroscie moze byc sluchanie Radia Chrzescijanin (http://www.radiochrzescijanin.pl)
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez Lloyd » Pn wrz 24, 2007 6:53 pm

Ja proponuję posłuchać Odwyku.
Interwencja moderatora:
Link usunięto, ponieważ prosiłbym by pamiętać że linki do stron chrześcijańskich i ich omawianie w innym dziale. Tutaj zaś dyskutujemy...

A jeśli chodzi o uzdrowienia, to cóż mogę powiedzieć. Żadne słuchanie kazań o nich nic nie pomogą według mnie. Tutaj liczy się modlitwa no i Pan jeśli tak będzie w jego planie, to go uleczy.
A chłopak jest nawrócony i żyje z Panem czy nie? Bo to dość ważne. Jeśli nie, to lepiej się modlić o nawrócenie, a nie o zdrowie...bo Bóg ma ograniczone pole działania, jeśli ów Łukasz go nie przyjął.
Lloyd
 


Powrót do Pismo Święte

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron