Teraz jest Pt mar 29, 2024 3:41 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Dawid, Ojciec Boga (Ojciec Boski)

w codziennym życiu chrześcijanina

Postprzez axanna » Pn cze 18, 2007 5:59 pm

tu na forum, jest czasem bardzo wesolo... :lol:
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez Lehaim » Wt sie 14, 2007 10:03 am

BraveHeart jesteś niemożliwy! :D :wink: Ale się uśmiałem! :lol:
Lehaim
 

Postprzez meritus » Wt sie 14, 2007 10:11 am

BraveHeart z uporem jakiś czas temu udowadniał, że Maryja nie jest Matką Boga, ponieważ Jezus przestał być na czas jej macierzyństwa Bogiem :lol: :o .

Mamy wspomnienie Joachima i Anny - rodziców Matki Bożej, Dawida też się przy różnych okazjach wspomina. Dawid jest jakimś tam pradziadkiem Boga Ale to Maryja urodziła Jezusa, to Ona jest Jego Matką i Matką Kościoła. Brave Heart ma za to problem z określeniem kim jest "ojciec", a także z wiedzą na temat tego, że biologicznie Jezus nie pochodzi z rodu Dawida, lecz przez adopcję (chyba, że Maryja jest z rodu Dawida). Wszak Pismo mówi "wszak wszyscy jesteśmy z rodu Bożego" (Dz 17,29).

A mnie zadziwia ta radość, gdy manipuluje się Słowem Bożym, aby ośmieszyć prawdę o Maryi jako Bożej Rodzicielce. Żałosne.
meritus
 

Postprzez axanna » Wt sie 14, 2007 10:19 am

Masz racje, meritus, żałosny jesteś zarówno ty, jak i twoje manipulacje tekstem biblijnym i wypowiedziami innych użytkowników.
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez hungry » Wt sie 14, 2007 11:33 am

axanna nie meritus ma poprostu bujna fantazje .. upss sorki juz to gdzies tu pisalem , powtarzam sie :P ale to niestety prawda bo niestety insynuuje nam cos i nie potrafi sie dotego odniesc a o potwierdzeniu tego biblia nie wszpomne. Bo przeciez nawet jak my mu biblijnie cos pokazujemy to nie przejmuje tego bo to jest be bo protestanckie. Gdyby nie ekumeniczny charakter (wybacz mi axanna te okreslenie) naszego forum to meritus by niemial odwagi pisac...
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez meritus » Wt sie 14, 2007 2:29 pm

Założyłem fanklub, który niestety został od razu zamknięty. Tam można jak sobie otworzycie skanalizować problemy odnośnie mojej skromnej osoby.

A teraz do rzeczy... no cóż nie mogę, bo wszystko jest tak "merytoryczne" i "biblijne" że nie wiem co pisać. Wręcz nie mogę przebrnąć przez gąszcz biblijnych cytatów.
meritus
 

Postprzez hungry » Wt sie 14, 2007 2:32 pm

no to moze zostawiamy meritusa jego pomyslowi stworzenia wlasnego portalu o wlasnej osobie i zajmiemy sie tematem?
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez axanna » Wt sie 14, 2007 2:34 pm

Ale wesoło tutaj :lol: :lol: :lol:
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Następna strona

Powrót do Pismo Święte

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron