Teraz jest Pt mar 29, 2024 3:33 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Biblia w naszym życiu

w codziennym życiu chrześcijanina

Biblia w naszym życiu

Postprzez hungry » So paź 21, 2006 9:20 am

Obrazek

Witam w długie jesienne wieczory.

Chwała Bogu że można dziś do tego użyć Internetu. Mam też nadzieję że Wasze biblie jak i moja biblia nie będą leżeć na półce zakurzone. Chyba nie trzeba nikomu przypominać jak ważną kwestią fizjologiczną dla organizmu fizycznego jest by człowiek otrzymywał codziennie pokarm, takie składniki żywności jak białka, węglowodany, tłuszcze, woda, składniki mineralne, witaminy itd. szczególnie zimą. Tak samo równie ważną a nawet dla chrześcijan najważniejszą sprawą i najważniejszą kwestią świętości, utrzymania więzi z Bogiem jest codzienne karmienie się Bożym Słowem. Słowa Boga są też lekarstwem dla nas.
"Synu mój, zwróć uwagę na moje słowa; nakłoń ucha do moich mów! Nie spuszczaj ich z oczu, zachowaj je w głębi serca, Bo są życiem dla tych, którzy je znajdują, i lekarstwem dla całego ich ciała." Przyp. 4:20-22
"Odpowiedział Jezus i rzekł mu: Jeśli kto mnie miłuje, słowa mojego przestrzegać będzie, i Ojciec mój umiłuje go, i do niego przyjdziemy, i u niego zamieszkamy." Jan. 14:23

Tak więc pragnę zachęcić każdego kto kocha czytać i rozważać Słowo Boże w Biblii do audycji radiowych w których codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00 - 17:30 są nadawane na falach krótkich (AM) 49 m oraz 41 m oraz w godzinach 18:00 - 18:30 przez satelitę Eutelsat Hotbird-5, platforma cyfrowa, 13 stopni E "radio mode/scan" kanał "TWR Radio". A także w Internecie na stronie internetowej. Sam słucham najcześciej wykładów "Wędrówka przez Biblie" już od wiosny 1999 roku wpierw oczywiście przez zwykłe biwakowe radyjko na falach krótkich, następnie dzięki Bożej łasce dane mi zostało słuchać audycji w lepszej jakości poprzez właśnie internet.
Na początek polecam Wstęp do "Wędrówka przez Biblie" dostępne archiwalne nagrania na ich serwerze:
1
2
3
4
Do odtwarzania tych audycji potrzebny Ci będzie Real Alternative 1.50
Polecam też nowsze audycje dostępne na stronie podanej wyżej
Serdecznie pozdrawiam Grzegorz.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Powrót do Pismo Święte

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron