Teraz jest Cz kwi 25, 2024 2:10 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

kazania Mirosława Kulca

w codziennym życiu chrześcijanina

kazania Mirosława Kulca

Postprzez Iwonn31 » Śr cze 21, 2006 10:21 am

Witam wszystkich!jestem nową osobą tutaj.Chciałabym zapytać,czy ktoś wie i może wskazać gdzie w interku można znaleźć kazania Mirosława Kulca(chodzi o wersję tekstową-nie audio ani MP-3).Może pod niewłaściwym tematem umieszczam tą wiadomość,choć z drugiej strony kazania tego brata zbudowane są na głębokim studium Biblii. Udało mi się znaleźć kilka za stronach poszczególnych zborów zielonoświątkowych,ale jest tego dużo więcej,niestety nie wiem gdzie.Za każdą wskazówkę będę ogromnie wdzięczna;polecam tym,którzy jeszcze nie czytali tych kazań: :) Pozdrawiam , Iwona
Iwonn31
 

Postprzez admin » Śr cze 21, 2006 10:35 am

To moze byc trudne bo musialby je ktos przepisywac z kaset ;-) Z tego co wiem to na tej zasadzie mozna je przeczytac.

Zobacz na strone http://www.zbor.org
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

kazania Mirka Kulca

Postprzez Iwonn31 » Śr cze 21, 2006 10:55 am

Dzięki,ale byłam tam.Wprowadzany jest nowy serwis,pokazuje mi siekomunikat,że nie można znaleźć strony...Rozumiem,że te kazania z audio trzeba przepisać,ale skoro krąży ich przynajmniej kilka to moze są strony na których był ktoś a których ja nie znalazłam i tam są kazania,których nie mam jeszcze.W przypadku wersji tekstowej dore jest to,ze można sobie zdrukować kazanie i czytać kiedy sie chce i gdzie sie chce.W kompie nie mam nagrywarki,więc wersja płytowa odpada.Pozdrawiam,Iwona
Iwonn31
 

Postprzez hungry » Pt cze 23, 2006 10:11 pm

Tu http://www.domnaskale.eu/
tylko jest komunikat narazie że:
Serwis tymczasowo niedostępny.
Zapraszamy w przyszłych dniach.

Ale wpisz w google Mirosław Kulec kazania :) ja znalazłem miedzy innymi :D
Tu i
tu
i jeszcze
tu
I inne znajdziesz na wyszukiwarce google.pl :)
Pozdrawiam :D
Grzegorz
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm


Powrót do Pismo Święte

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron