Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:01 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Arka Przymierza

w codziennym życiu chrześcijanina

Postprzez Indy5 » Wt sie 07, 2007 8:45 am

Z książką muszę poczekać aż ją wydadzą po polsku bo mnie w szkole uczyli tylko rosyjskiego.
Ron Wyatt ciekawa osoba na początku lat 60 znalazł arkę Noego w 70 znalazł przejście przez morze i szczątki rydwanów w 80 nową górę Synaj Jabel el Lawz Górę Prawa (czytałem jedną książkę jak znajdę to podam tytuł że tą górę znalazło dwóch facet którzy szukali złota pozostawionego przez Mojżesza i znaleźli je tylko że teren był ogrodzony bo araby zrobili tam wyrzutnie rakiet to nie była książka sensacyjna tylko relacja facetów)
A co do kopania Wyatta w celu znalezienia arki to na discowery był program że szukał jej jak się niemylę gdzieś poza jerozolimą i władze mu zakazały jedyne co tam znalazł to była mała lampka oliwna. Potem była mowa że znalazł arkę nawet jej zdjęcie zrobił lecz po wywołaniu nic na filmie nie było moc arki zniszczyła film. Wyatt nieżyje od 1999 to co jest http://priv.twoje-sudety.pl/~skibus/arka.htm to są wypociny jego żony wygląd arki jest trochę inny jak opisany w biblii cherubiny powinny być na przebłagalni a nie obok szczegóły te zostały dokładnie opisane. Same cherubiny też wygląd miały inny bo cherubiny to takie specyficzne aniołki które miały dwie pary skrzydeł czyli cztery skrzydełka. A łączenie miejsca śmierci Jezusa z Arką Przymierza to dla mnie jakieś naciągane.
Indy5
Użytkownik
 
Posty: 54
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 6:12 am
Lokalizacja: Śląsk

Poprzednia strona

Powrót do Pismo Święte

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron