Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:37 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Dary okultystyczne-co z nimi począć.

porozmawiajmy

Dary okultystyczne-co z nimi począć.

Postprzez Luzak » Śr sie 07, 2013 4:09 pm

Witam. Jestem świeżo nawróconym chrześcijaninem. Problem jest taki że nie bylem ateistą czy nawet średnio rozgarnietym ateistą tylko okultystą przez prawie połowę mojego życia (mam 26 lat).Dzięki modlitwie udało uzyskać mi się uzdrowienie umysłu i sądzę też że ciała chociaż z nim nigdy nie miałem większych problemów. Sądzę że nie jestem opętany bo nie mam problemów z modlitwą jednakże jest problem tego pokroju że wciąż czuję w sobie czuję nienaturalną moc. Sądziłem że modlitwy do Boga o uzdrowienie pozbawią mnie tej "mocy" jednakże jest troszkę inaczej. Pytanie to jest skierowane do osób które być może miały styczność z podobnym problemem w trakcie nawracania. Serdecznie Pozdrawiam
Luzak
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr sie 07, 2013 11:39 am

Re: Dary okultystyczne-co z nimi począć.

Postprzez hungry » Cz sie 08, 2013 9:18 am

Tutaj jest blog pewnego wierzącego brata, które dane mi było poznać osobiście.
http://www.leszekkorzeniecki.pl/index.p ... edia/video
Myślę, że będzie kompetentna osobą w tym temacie.
Poza tym na swojej stronie zamieszczam krótki artykuł dla osób które doświadczały w jakikolwiek sposób wcześniej w swoim życiu okultyzmu.
http://hungry.webd.pl/g3.htm
Sam kiedyś też bawiłem się wróżbami, jaki ćwiczyłem medytacje Karate, konkretnie mokuso. Po swoim nawróceniu prosiłem przywódców jednej ze wspólnot chrześcijańskich o modlitwę, wyrzekając się wszelkiej mocy ciemności, która ukrywała się za tymi praktykami którymi się wcześniej zajmowałem. Również nie byłem opętany, dzięki Bogu, lecz prosiłem wtedy chrześcijan o modlitwę, aby nie doświadczać negatywnych konsekwencji zła w moim życiu, a i dowiadując się, o tym złu potrzebowałem głośno i publicznie wyrzec się tych spraw, które z Bogiem nie mają nic wspólnego.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm


Powrót do Ewangelizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron