Teraz jest Cz mar 28, 2024 7:55 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Ewangelizacja przez komunikator internetowy

porozmawiajmy

Ewangelizacja przez komunikator internetowy

Postprzez marremi » Wt lut 01, 2011 5:52 am

witam. Czy czy próbował ktoś głosić ewangelie przez [moderacja: wykasowano nazwę komunikatora, proszę nie reklamować] i czy przyniosło to owoce?
marremi
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt lut 01, 2011 5:09 am

Postprzez admin » Wt lut 01, 2011 10:02 pm

Jeśli go podasz na stronie i ktoś sam zechce rozmawiać z tobą to ok jeśli jednak będziesz pisał do rożnych ludzi zaczepiając ich to już nie jest ok.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez marremi » Śr lut 02, 2011 5:08 am

A mówienie ludziom o Panu Jezusie na ulicy? To jest to samo i to jest ok. Jeżeli ktoś głosił już ewangelie przez komunikator internetowy i macie jakieś świadectwo po tym to napiszcie.
marremi
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt lut 01, 2011 5:09 am

Postprzez admin » Śr lut 02, 2011 9:15 am

Na ulicy nie jesteś anonimowy.

Więcej osiągniesz innymi sposobami niż zaczepiając czy to na ulicy czy poprzez komunikator.

Jeśli będziesz miał co zaoferować i sposób przekazu, ludzie sami będą ciebie zaczepiać ;)
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez hungry » Śr lut 02, 2011 1:45 pm

A ja jednocześnie zgadzając się z adminem i obiektywnie nie chcąc gasić w Tobie ducha marremi proponuję założenie właśnie strony www a jak nie umiesz to załóż bloga internetowego (a to już dziś coraz prostsze), z pozostawieniem kontaktu e-mail bądź też ID komunikatora internetowego. To chyba jest już o wiele uczciwsze. Sam też podobnie robiłem gdy głosząc na ulicy nie prosiłem tej osoby o nr. telefonu lecz sam podawałem własny telefon na karteczce. Zechce to się dana osoba sama odzywa. A z naszej strony, takt i pełna kultura. ;) To jest dopiero świadectwo o Jezusie we współczesnym świecie. Pozdrawiam.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm


Powrót do Ewangelizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Wymiana:

pozdrawiamy

cron