Teraz jest Pt mar 29, 2024 11:34 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Petycja: NIE dla homoseksualnej parady Europride w Warszawie

porozmawiajmy

Petycja: NIE dla homoseksualnej parady Europride w Warszawie

Postprzez zbawieni » Pn maja 10, 2010 10:15 pm

17 lipca ulicami Warszawy ma przejść kilkudziesięciotysięczna parada homoseksualistów z całego świata.

Każdy chrześcijanin powinien zdawać sobie sprawę, że homoseksualizm jest grzechem. Pokażmy społeczeństwu, że jesteśmy przeciwko demoralizacji naszego kraju poprzez takie imprezy.

Podpisz petycję: http://www.petycje.pl/petycja/5356/nie_dla_homoseksualnej_parady_europride_w_warszawie.html
(głosujemy za petycją czyli przeciwko paradzie)
zbawieni
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 2:17 pm

Postprzez hungry » Wt maja 11, 2010 6:03 am

Przesunąłem wątek w te miejsce bo myślę, że to powinno być również świadectwo chrześcijan. Popieram akcję!
Pozdrawiam.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez Graber » Wt maja 11, 2010 6:33 am

Podpisałem. Petycja jest na prawdę dobrze skonstruowana i logiczna. Oczywiście trzeba czekać teraz na kolejny jazgot i płacze homoseksualnego "lobby".
Graber
Użytkownik
 
Posty: 68
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 10:41 am

Postprzez ucash » Wt maja 11, 2010 3:28 pm

Jak najbardzie za petycjia!!
ucash
Aktywny
 
Posty: 366
Dołączył(a): So maja 23, 2009 6:35 am
Lokalizacja: Glasgow

Postprzez ZeE » N lip 04, 2010 1:36 am

Idea świetna. Wysłałem ze 3 maile. Zachęcam też do wysyłania maili do sponsorów. Piszę z IBM-em i mam wrażanie że wymiękają. A więc to baaaaardzo skuteczne. Tu macie link do całej akcji i treść:

http://prohomofobia.pl/?p=345

WYSYŁAMY MAILE DO SPONSORÓW / PARTNERÓW EUROPRIDE. ONI MAJĄ PRAWO WYDAWAĆ SWOJE PIENIĄDZE, JAK CHCĄ, A MY MAMY PRAWO NIE KUPOWAĆ ICH PRODUKTÓW/USŁUG – wzywa inicjatywa “Nie – dla homoparady”.

OTO KONTAKTY DO POSZCZEGÓLNYCH FIRM:
[linki usunięte przez moderatora]
PONIŻEJ PROPONOWANA TREŚĆ MAILA. JEŚLI CHCESZ WYKORZYSTAĆ TEN SZABLON, TO PAMIĘTAJ, ŻEBY NA KOŃCU SIĘ PODPISAĆ. NIECH ZOBACZĄ, ŻE JEST NAS DUŻO I NIE MOŻNA LEKCEWAŻYĆ NASZEGO GŁOSU. PISZĄC DO TYCH FIRM, DAJ DO WIADOMOŚCI[link usunięty przez moderatora] – BĘDZIEMY WTEDY WIEDZIEĆ, ILE MAILI ZOSTAŁO WYSŁANYCH.

‘Szanowni Państwo,
z żalem przyjmuję do wiadomości informację, że Firma jest sponsorem/partnerem imprezy mniejszości seksualnych Europride 2010.
Uważam, że Wasz udział (sponsoring/partnerstwo) w tej imprezie nie przyczyni się do kreowania dobrego wizerunku Firmy w społeczeństwie, które w większości jest przeciwne promowaniu postaw homoseksualnych.
Może zyskacie na organizacji Europride, ale oświadczam, że niniejszym tracicie moją osobę jako nabywcę/potencjalnego nabywcę Waszych towarów/usług. Postaram się też przekazać moją negatywną opinię znajomym.

Z poważaniem’
ZeE
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 10:34 pm

Postprzez hungry » N lip 04, 2010 7:04 am

Ale nie ma potrzeby ich reklamować na forum?
Nie pisz też proszę wielkimi literami, które zawsze w Internecie oznaczały krzyk.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm


Powrót do Ewangelizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron