Teraz jest Cz kwi 18, 2024 5:04 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

rewolucja modlitewna

porozmawiajmy

rewolucja modlitewna

Postprzez Krzysiek 0930 » Cz paź 08, 2009 6:56 am

Mam wrażenie, że gdyby nasze miliony chrześcijan uklękły codziennie na pół godziny na kolana modląc się codziennie o nawrócenie dusz to byśmy odkryli cud ogromnych nawróceń. Moglibyśmy doświadczyć fenomenu czasów apostolskich gdzie często czytamy, że dołączała bardzo wielka liczba dusz.

Pewnie i dzisiaj potrzebujemy, aby dołączała wielka liczba dusz do żywej wiary w Chrystusa i kochania nauki Kościoła, bo ochrzczonych mamy dostatek. Przydałaby się taka rewolucja modlitewna. Rewolucja takiej żywej modlitwy za Kościół.
Krzysiek 0930
Użytkownik
 
Posty: 30
Dołączył(a): So paź 03, 2009 7:58 pm

Postprzez arekes » Pt paź 16, 2009 7:15 am

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam. Miło, że pamiętasz o tych którzy się oddalili od Chrystusa, bo i o mnie pamiętałeś. Wykrzyczałem kiedyś Bogu, że teraz w tych czasach potrzebuję Cudu i Cud się zdarzył. Modlitwa za błądzącymi to świetny pomysł i warto go propagować :)
arekes
 

Postprzez hungry » Pt paź 16, 2009 7:27 am

Krzysiek proponuję zacząć więc od siebie, zamiast sugerować to innym. Poza tym zbawienie innych zależy od głoszenia im ewangelii o zbawieniu w Jezusie. Więc zamiast klęczeć wolę wstać z kolan i iść głosić. Poza tym jest już taki wątek wiec proszę zanim zaczniesz nowy poszukaj na forum.
Choćby tutaj w dziale modlitwa. http://forum.chrzescijanin.pl/viewtopic.php?t=5859
Dlatego ten zamykam.
Pozdrawiam.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm


Powrót do Ewangelizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron