Teraz jest Pt mar 29, 2024 7:47 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Potrzebujemy Przebudzenia!

porozmawiajmy

Potrzebujemy Przebudzenia!

Postprzez pisarczyk » Cz sty 22, 2009 12:20 pm

Potrzebujemy uwielbienia na co dzień, walki z grzechem i prowadzenia w Duchu Świętym, gdyż sami nie jesteśmy w stanie walczyć z tym złem. Walka staje się zupełnie beznadziejna i okazuje się że nie mamy siły na nią. TYLKO CHRYSTUS może wyposażyć nas w oręż do walki z tym i tylko w mocy Jego Ducha możemy się przeciwstawić złu, tak by ludzie mogli naprawdę znać Pana!
Jeżeli masz pragnienie podzielenia się tym, co Bóg robi na co dzień w twoim życiu, wskazania na Chrystusa, to zapraszam do klawiatur :D Wszyscy potrzebujemy zbudowania Bożym działaniem. Ale nie możemy ograniczyć się do czytania i komentowania tylko. Musimy doświadczać BOGA. Bez NIEGO jesteśmy mega-słabi, skazani na porażkę.
UWIELBIAJMY PANA!
CZYTAJMY JEGO SŁOWO
MÓDLMY SIĘ W DUCHU ŚWIĘTYM (tzn. zgodnie z wolą Bożą)
i...
OGŁASZAJMY NIESAMOWITE DOBRO NASZEGO PANA!!! Niczego ci nie brakuje jeżeli naprawdę tego chcesz!

MASZ DUCHA ŚWIĘTEGO???
Masz usta-by modlić się?
Masz ręce-by podnosić je na modlitwie i czynić nimi dobro?
Masz serce-by przeżywać Pana, by mieć zapał do życia z Nim?
Masz oczy-by czytać Jego SŁOWO?
Masz nogi-by iść i głosić?

Czegoś ci brak?
Zapraszam...
pisarczyk
 
Posty: 11
Dołączył(a): Wt paź 09, 2007 2:21 pm
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Robertamigo » Cz sty 22, 2009 12:55 pm

Amen bracie :!:
Robertamigo
Aktywny
 
Posty: 301
Dołączył(a): So gru 27, 2008 8:05 pm
Lokalizacja: BRD / Zory

Postprzez admin » Cz sty 22, 2009 5:19 pm

Nie wiem co masz na mysli pisząć MY ale ja nie potrzebuje przebudzenia ;) Jesli ty potrzebujesz bedziemy sie o Ciebie modlic :)
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez hungry » Pt sty 23, 2009 6:15 pm

Amen pisarczyk i chwała Jezusowi! Życzę abyś gromadził jak najwięcej wokół siebie takich gorącym duchem dla Pana młodych ludzi jak Ty. Możesz coś więcej napisać o swojej społeczności w której jesteś? Wiem że miałem przyjemność Cię osobiście poznać w realu i tak się składa ;) że rok czasu już właściwie znam Twoją społeczność w której jesteś i wiem że działacie wspaniale dla Pana, ale właśnie mam przekonanie abyś się tym właśnie podzielił wśród nas :). Pozdrawiam i zachęcam do wypowiadania się na tym forum.
Grzegorz.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Sprostowanko:)

Postprzez pisarczyk » Pt lut 20, 2009 1:07 pm

Adminie drogi:) pisząc MY stwierdzam, że nie chodzi o to, że nie żyjemy
z Chrystusem, ale z własnego doświadczenia widzę, że każdy potrzebuje cały czas chodzić z Panem i prosić o rozpalanie żaru miłości do Jezusa, codziennie. To nie jest obraźliwe, to ma wyrażać pragnienie takiego bycia z Nim jeszcze, jeszcze bardziej, zachwycania się Jego pięknem, miłością... po prostu tego co najlepsze:)
Wiem jak łatwo zboczyć z tej prostej drogi, jak szatan chce nas okradać z naszego bogactwa, które ukryte jest w Chrystusie (list do Efezjan) Nie możemy an to pozwolić, cały czas wołając do Pana, wiemy że nic nas nie wyrwie z Jego ręki. CHWAŁA JEZUSOWI! Przepraszam, jeśli uraziłem cię tym tekstem. Ale czuję, ze NAPRAWDĘ POTRZEBUJEMY PRZEBUDZENIA, aby Pan mógł stale czynić nas światłem dla reszty ludzi. 1 P 2,9-10: ale wy jesteście rodem wybranym, królewskim kapłaństwem, narodem świętym, ludem nabytym, BY ROZGŁASZAĆ WSPANIAŁOŚĆ TEGO KTÓRY WAS WYRWAŁ Z CIEMNOŚCI I WPROWADZIŁ W SWOJE ZACHWYCAJĄCE ŚWIATŁO.
Zostań z Bogiem, bracie!
pisarczyk
 
Posty: 11
Dołączył(a): Wt paź 09, 2007 2:21 pm
Lokalizacja: Łódź

Alleluja!!! Pan Jezus jest wspaniały!

Postprzez pisarczyk » Pt lut 20, 2009 2:00 pm

Dziś na historii zrobiliśmy sobie luźną lekcję i temat zszedł na wiarę i kościół katolicki. Kilka osób zainteresowało się tym, co powiedziałem o protestanckich i mojej wierze w Pana. Pani stwierdziła ze czas wcale nie był stracony, zresztą ona zna wszystkie rzeczy dotyczące protestantyzmu - w końcu od historii... i zgadza się z nimi. Zgadza się, gdy mówię o tym, co w Biblii, a co w rzeczywistości. Amen, Pan Jezus JEST WSPANIAŁY! ALLELUJA! To najwyższy czas, by GŁOSIĆ, UWIELBIAĆ PANA POPRZEZ CZYNY!

JEZU, CHWAŁA TOBIE, NAJWYŻSZY KRÓLU! CHWAŁA CI KOCHANY ZBAWICIELU, ŻE TY PORUSZASZ SERCA LUDZI, INTRYGUJE ICH TO, CO WOKÓŁ SIĘ DZIEJE I WIDZĄ ŻE TO JEST NIEZGODNE Z TWOIM SŁOWEM
!
Pan Jezus jest najwspanialszy. kroczmy za Nim. Po prostu brak mi słów...
Z Bogiem
pisarczyk
 
Posty: 11
Dołączył(a): Wt paź 09, 2007 2:21 pm
Lokalizacja: Łódź

Postprzez darq » Pt lut 20, 2009 2:09 pm

super, tylko nie pisz postu pod postem! UżywaMY funkcji 'zmień'!!
darq
moderator
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt gru 11, 2001 1:00 am
Lokalizacja: mielec.kz.pl


Powrót do Ewangelizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron