Teraz jest Cz kwi 25, 2024 6:47 am Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Chrzescijańska Grupa Kolarska!! -koniecznie przeczytaj

porozmawiajmy

Postprzez cycler ;) » Cz lip 19, 2007 6:59 pm

Admin , w dalszym ciągu czekam na Twoje rady, odnośnie skomunikowania się ze zborami przy tworzeniu TEAMU
Pozdrawiam :)
cycler ;)
Użytkownik
 
Posty: 52
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 8:28 pm

Postprzez admin » Cz lip 19, 2007 8:43 pm

Napisz na prywa. Podaj kilka inf. juz o sobie. Postaram sie odpisac jak tylko bede mogl.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Postprzez cycler ;) » Pn lip 23, 2007 4:17 pm

Do Admina : Wyslalem Ci już informacje na Priva, ale niewiem czy doszło do Ciebie bo nic nie odpisujesz.

Pozdrawiam
cycler ;)
Użytkownik
 
Posty: 52
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 8:28 pm

Postprzez hungry » Pn lip 23, 2007 4:28 pm

napewno doszło dlatego lepiej ustawic w wysyłaniu poczty opcje w programie pocztowym aby powiadomił o odebranej wiadomosci :) sorki za offtopic ale macie dobry pomysł jestem jak najbardziej za taka forma ewangelizacji :) i Ciesze sie że zamierzacie przejeżdżać przez moje miasto rozumie że mowisz o tej chrzescijanskiej imprezie jaka planujecie przez mowiac o przejeździe przez moje miasto? Bo mogę te informacje prekazac pastorowi mojego zboru wiec jak by cos to bysmy sie właczyli jeszcze nie wiem w jaki sposob, chociaż modlitwą jeśli nie inaczej :) W każdym bądź razie pisz może na adres mailowy mojego zboru. Info takie przekazuje wtedy pastorowi. Nasz adres strony zboru oficjalnej http://www.betezda.glt.pl tam na stronie znajdziesz kontakt e-mail do nas :)
Pozdrawiam z Bogiem.
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez cycler ;) » Pn lip 23, 2007 4:57 pm

Hej Hungry, impreza w Twoim mieście niestety albo stety nie jest imprezą typowo chrześcijańską , jest to wyścig dla kolarzy zawodowych jak i niezawodowych z całej Polski i nietylko(jest to wyścig który otwiera sezon kolarski w Polsce). Jednakże pojawienie się na tego typu imprezie kolarzy na których koszulkach zamiast , bądź obok nazw sponsorów byłyby wersety z Biblii dawało by imprezie pewnego rodzaju charakter chrześcijański ;) Myślę ,że to będzie pewnego rodzaju fenomen i kibicom, jak i innym startującym kolarzom ,da wiele do myślenia pojawienie się kolarzy z napisem na koszulce ''Życiem dla Mnie Chrystus '' :) Swoją drogą jeśli fundusze pozwolą można zoorganizować jakiś wyścig, typowo chrześcijański , np. o Puchar Pastora KZ w Dzierżoniowie lub innym mieście :)

Wsparcie kościołów jest niezbędne, jednak może poczekaj Hungry z mówieniem tego swojemu Pastorowi, ponieważ na dobrą sprawę grupa kolarska dopiero ma powstać a nie wiem do końca od czego zacząć , czy od rejestracji grupy jako stowarzyszenia i założenia konta bankowego grupy, czy może wpierw zacząc wysyłać listy do kościołów o mojej inicjatywie ?? Jak już mówiłem nigdy nie byłem dobry w załatwianiu tego typu formalności, więc proszę was o kompetente rady jak i oczywiście o modlitwe.
Moim zdaniem należało by wpierw utworzyć konto i grupę ''zalegalizować'', lecz czekam na wasze rady Przyjaciele :)
cycler ;)
Użytkownik
 
Posty: 52
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 8:28 pm

Postprzez hungry » Pn lip 23, 2007 5:04 pm

cycler \";)\" napisał(a):Hej Hungry, impreza w Twoim mieście niestety albo stety nie jest imprezą typowo chrześcijańską , jest to wyścig dla kolarzy zawodowych jak i niezawodowych z całej Polski i nietylko(jest to wyścig który otwiera sezon kolarski w Polsce). Jednakże pojawienie się na tego typu imprezie kolarzy na których koszulkach zamiast , bądź obok nazw sponsorów byłyby wersety z Biblii dawało by imprezie pewnego rodzaju charakter chrześcijański ;) Myślę ,że to będzie pewnego rodzaju fenomen i kibicom, jak i innym startującym kolarzom ,da wiele do myślenia pojawienie się kolarzy z napisem na koszulce ''Życiem dla Mnie Chrystus '' :) Swoją drogą jeśli fundusze pozwolą można zoorganizować jakiś wyścig, typowo chrześcijański , np. o Puchar Pastora KZ w Dzierżoniowie lub innym mieście :)

Hehe to byłby rzeczywiscie fenomen :D
A słowo na koszulkach tak czy inaczej napewno do kogo miałoby trafić to trafi , dlatego warto :)

cycler \";)\" napisał(a):Wsparcie kościołów jest niezbędne, jednak może poczekaj Hungry z mówieniem tego swojemu Pastorowi, ponieważ na dobrą sprawę grupa kolarska dopiero ma powstać a nie wiem do końca od czego zacząć , czy od rejestracji grupy jako stowarzyszenia i założenia konta bankowego grupy, czy może wpierw zacząc wysyłać listy do kościołów o mojej inicjatywie ??

Mysle że rady admina były dobre :)
cycler \";)\" napisał(a): Jak już mówiłem nigdy nie byłem dobry w załatwianiu tego typu formalności, więc proszę was o kompetente rady jak i oczywiście o modlitwe.

To masz załatwione :D
Zapraszam też na http://www.modlitwa.chrzescijanin.pl aby inni sie modlili tam, napisz tylko tam krótki i konkretnie o co :)
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez cycler ;) » Wt lip 24, 2007 9:59 am

Motywowany słowami Admina, postanowiłem napisać swego rodzaju plan wydatków grupy kolarskiej, na które szły by pieniądze darczyńców, czyli przede wszystkim pieniądze zborów polskich jak i zagranicznych, a także organizacji chrześcijańskich czy firm ludzi z kościołów). Wydatki te podzieliłem na wydatki stałe jak i jednorazowe.
Jednorazowe wydatki to takie, na które niezbędne są pieniądze raz na rok lub rzadziej. Do wydatków jednorazowych można zaliczyć:
-rejestracja ekipy jako stowarzyszenia i utworznie konta bankowego( nie wiem ile to kosztuje i co dokładnie jest do tego potrzebne, dlatego czekam na wasze rady) I tu od razu mam jeszcze jedno pytanie do was , otóż w jaki sposób pieniądze z kont zborów powinny być przelawane na konto ekipy, chodzi mi o to czy ''automatycznie'' powiedzmy 10 zł przechodziło bo z konta zboru lokalnego na konto grupy czy w jaki inny sposób??
-rejestracja ekipy w regionalnym związku kolarskim jak i w Polskim związku kolarskim( koszt to okolo 50 zł na czas nieokreślony)
-uszycie strojów dla zawodników, z naszymi napisami. Jeden komplet to koszt okolo 200-400 zł , przy 4-ech zawodnikach , jest to koszt 4-krotnie wyższy.
-zakup rowerów, bądź częsci do rowerów dla zawodników. tutaj koszty są dość wysokie bowiem, rower wyczynowy-używany można kupić najtaniej za około 3000 zł.

Jak juz wspomniałem są to wydatki jednorazowe, które mają posłużyć na rozpoczęcie działalności naszej ekipy. gdyby udało się uzbierać po okolo 2000 zl miesięcznie na cele grupy zaczynając od listopada to byłoby bardzo dobrze. Jednak pomyślałem, że zakup rowerów nie musi koniecznie być opłacony przez zbory lokalne ,ale np przez firme jakiegoś chrześcijanina lub koscioły z zagranicy ;)


Przejdźmy teraz do wydatków stałych : z moich obliczeń wynika, że minimum to 1500 zł miesięcznie na ok. 4 zawodników.. Myślę ,że tę sumę przy wsparciu zbórów uda sie bezproblemowo uzbierać .
Wydatki stałe to :
-dojazd na wyścigi, konieczne będzie wynajęcie kierowcy, najlepszym rozwiązaniem byłoby gdyby kierowcą była jakaś osoba z kosioła i działała by charytatywnie. Kierowca jest niezbędny ponieważ w wielu wyścigach wymagany jest wóz techniczny dla drużyny..
- zakup odzywek itp. dla zawodników , nie mylić z Dopingiem !! ;)
-opłata tzw, startowego czyli opłata umożliwiająca start zawodników w wyścigu
-Jak napisałem 1500 zł to miniumum, które raczej nie pozwoli nawet na skromne pensje dla zawodników, jednakże wystarczy troche dobrej woli zborów jak i innych organizacji aby ta suma wzrosła kilkakrotnie, wtedy zawodnicy mogli by otrzymywać drobne stypendium na swoje utrzymanie.

Kolejną sprawą jest także użyczanie noclegów przez kościoły dla kolarzy z Chrześcijańskiej Ekipy Kolarskiej, podczas wyścigów, np . etapowych. w ten sposób znacznie można by zaoszczędzić pieniądze :)

Proszę was o modlitwę aby ekipa powstała i służyła Bożym celom ;)

Pozdrawiam i czeka na wasze rady odnosnie kwestii ekonomicznych i nie tylko ;)
cycler ;)
Użytkownik
 
Posty: 52
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 8:28 pm

Prace trwają-potrzebne fundusze-podany nr konta

Postprzez cycler ;) » N sie 26, 2007 5:57 pm

Prace nad utworzeniem chrześcijańskiej grupy kolarskiej cały czas trwają, jednak doszliśmy do pewnego momnetu, w którym niezbędne są pieniądze... Jak już wspominałem na samo utworzenie chrześciajńskiego klubu kolarskiego, potrzebne jest około 800-1000 zł , do tego dochodzą koszty wysyłania listów do zborów (około 300-do nawet ponad 1000 zł, przy założeniu, że dotrzemy do każdego zboru ewangelicznego w Polsce)... Proszę,więc forumowiczów o wsparcie,aby wreszcie praca mogła pójść na przód. Przypomnę ( o czym już wielokrotnie pisałem w tym temacie ,że miesięczny koszt utrzymania ekipy kolarskiej tego typu wynosi około 2000-2500 złotych, co w rzeczywistości jest bardzo niewielką sumą biorąc pod uwagę włączenie się w to przedsięwzięcie większości kosicółów ewnagelicznych w Polsce ;) )
Proszę was o modlitwe, ale także o wparcie finansowe, ostatnio doszedłem do wniosku, że sponsorem kolarskiej ekipy chrześcijańskiej nie muszą byc tylko zbory, ale różne firmy prowadzone przez chrześcijan, a wiadomo im większy budżet tym większe pole działania.. Proszę was o wparcie tej innowacyjnej formy ewangelizacji :)

Podaje nr. konta pod którym mozecie wesprzeć ten szczytny cel, pragnąłbym,abyscie wiedzieli , że to nie tylko moja grupa kolarska,ale i kazdego chrzescijanina, gdyż jej zadaniem jest funkcja reprezentatywna dla Jezusa Chrystusa oraz chrzescijanstwa, więc chrzesciajanom to powinno leżeć na sercu..

Nr konta to : 87 8646 0008 0000 0022 4972 0001 z dopiskiem: ''Chrzescijanska Ekipa Kolarska''

Chętnie udzieli więcej informacji pod adresem e-mail : revelation@vp.pl, oraz nr. Gadu-Gadu : 6536528(preferowany kontakt)

Pozdrawiam i bardzo prosze o pomoc!
cycler ;)
Użytkownik
 
Posty: 52
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 8:28 pm

Postprzez cycler ;) » So wrz 29, 2007 6:16 pm

Witam !
muszę sie wam pochwalic, że udało mi się nawiązać kontak z chrześcijańską organizacją kolarską, która jest bardzo rozwinięta w USA, a chce abym ja utworzył jej odział w Polsce. Mianowicie chodzi o International Christian Cycling Club. Tutaj zamieszczam link do odziału ICCC w Pensylwanii http://www.christiancyclingpa.com/

Pozdrawiam
cycler ;)
Użytkownik
 
Posty: 52
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 8:28 pm

Postprzez hungry » So wrz 29, 2007 6:29 pm

świetnie to naprawde cieszy że tak Ci idzie dzieło ewangelizacji w tym srodowisku sportowym :)
hungry
Aktywny
 
Posty: 3272
Dołączył(a): Pt cze 11, 2004 3:42 pm

Postprzez Belaiza » So gru 15, 2007 5:41 pm

wspanialy pomysl :)

ja z moim mezem biegam dla Jezusa :)
Belaiza
 

Postprzez cycler ;) » N gru 23, 2007 7:27 pm

Cieszę się, że pośród użytkowników tego forum są ludzie, których talentem/pasją jest sport i chcą wykorzystać to jako służbę Bogu ;)

Pozdrawiam!
cycler ;)
Użytkownik
 
Posty: 52
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 8:28 pm

Postprzez cycler ;) » Pt lut 01, 2008 10:30 pm

Witam, po dłuższym nie wypowiadaniu się w temacie.
Nasza grupa kolarska przygotowuje się do sezonu ,,pełną parą''. Myślę,że kondycyjnie jesteśmy dobrze przygotowani. W Chwili obecnej jest nas 4 zawodników, współpracujemy z towarzystwem Gedeonitów, które chce nam udostępnić niezbędne ilości Nowych Testamentów.
Właściwie jednej rzeczy nam brakuje, niezbędenych pieniędzy, dlatego zwracam się również do Was drodzy forumowicze, abyście wsparli zarównie modlitewnie jak i finansowo Chrześcijańska Ekipę Kolarską. Jeśli ktoś z Was prowadzi własną działalnośc gospodarczą z przyjemnością zareklamujemy firmę.
Jeśli ktoś jest chętny aby wesprzeć ten innowacyjny rodzaj ewangelizacji, zapraszam do wpłaty na

Konto bankowe: 87 8646 0008 0000 0022 4972 0001 z dopiskiem ''Grupa Kolarska''

z góry dziękuję za Wasze wsparcie.

PS. Zapomniałem dodać, że gto konto należy do Kościoła Chrześcijan Baptystów w Głogowie. Zapraszam do odwiedzenia stronki http://www.kchb.org.pl

Pozdrawiam!
cycler ;)
Użytkownik
 
Posty: 52
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 8:28 pm

Poprzednia strona

Powrót do Ewangelizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron