Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:09 pm Wyszukiwanie zaawansowane


Polecamy uwadzę: Chrześcijański Serwis Informacyjny | Radio Chrześcijanin
Katalog dobrych książek | Ogłoszenia drobne (kupię, sprzedam, itp.)

Spowiedź święta

porozmawiajmy

Postprzez p2bkuba » Wt paź 30, 2007 3:46 pm

Sorki axana ale ja do nikogo nie pałam agresją. To na razie ty tylko krytykujesz innych.I nie wmawiaj mi, ze rozstawiam każdego po kontach bo tak nie jest to ty wyznaczasz jak na razie kto jest dobry a kto zły.
p2bkuba
Użytkownik
 
Posty: 68
Dołączył(a): Pt paź 26, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Radom

Postprzez axanna » Wt paź 30, 2007 3:58 pm

Zaraz, zaraz, nie wszyscy na raz... :mrgreen:

nazarejczyk

To nie było fałszywe i pochopne oskarżenie w kłamstwie, tylko logiczny wniosek z Twojej przecież wypowiedzi:
nazarejczyk napisał(a):na tych forach nie byłem zarejestrowany, będzie ci ciężko znaleźć moje posty...

czyż to co powiedziałam, iż mimo, że stwierdziłeś, że od dawna piszesz pod tym nickiem, a jednak "ciężko znalezć Twoje posty" - czyż nie oznacza to, że posty owe nie są oznaczone nickiem "nazarejczyk", bo w przeciwnym wypadku wytłumacz, dla czego ma być ciężko ich odnalezc.
No i co z tym obiecanym forum, na którym/ych, jak twierdzisz, pisałeś zawsze?

p2bkuba - jakieś podstawy do Twoich twierdzeń, że ja "tylko krytykuje innych i wyznaczam kto jest dobry, a kto zły"? Bo jeżeli nie, to może się pohamujesz trochę, co?
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez nazarejczyk » Wt paź 30, 2007 4:18 pm

:|
Ostatnio edytowano Śr paź 31, 2007 9:44 am przez nazarejczyk, łącznie edytowano 1 raz
nazarejczyk
 

Postprzez p2bkuba » Wt paź 30, 2007 4:19 pm

No właśnie :D
Ja to wyczytuje z twoich postów a ty???
Słuchaj ja nie chce się kłócić ani nic z tych rzeczy, nie chce cię przekonywać do KRK ani do żadnych z moich poglądów bo przecież każdy ma swój rozum i sumienie. Ja chcę tylko podyskutować a nie pogłębiać jakiś głupi konflikt między Katolikami a Protestantami. Mam nadzieję, że ty też??? :)
p2bkuba
Użytkownik
 
Posty: 68
Dołączył(a): Pt paź 26, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Radom

Postprzez axanna » Wt paź 30, 2007 4:33 pm

nazarejczyku, ja bym chętnie więcej poczytałam, ale jeżeli chodzi o Twoje posty, to za bardzo nie ma co - więcej.
Zapytałam Cie "o nick", odpowiedziałeś że zawsze piszesz jako nazarejczyk", z czego kurcze logicznie chyba wywnioskowałam, że chodzi Ci o nick właśnie, bo skąd człowiek może wiedzieć, że Ty akurat miałeś na myśli, że naprawdę jesteś nazarejczykiem??? Ja co, prorokiem, według Ciebie, mam być??? co za galimatias...
Ty co naprawdę jesteś nazarejczykiem? czyli ... w jakim sensie? urodziłeś się tam, czy jak?


p2bkuba - co "no właśnie"? A w swoich postach wyczytujesz "to"?
ja też nie chce się kłócić, ale co wy jacyś dziwni jesteście?
Nie powiedziałabym, że "konflikt między katolikami i protestantami jest taki głupi". A że każdy ma swój rozum, to się zgadza.
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez nazarejczyk » Wt paź 30, 2007 4:45 pm

:|
Ostatnio edytowano Śr paź 31, 2007 9:44 am przez nazarejczyk, łącznie edytowano 1 raz
nazarejczyk
 

Postprzez axanna » Wt paź 30, 2007 4:55 pm

uczciwość - to też cnota!
Obiecałeś podać fora gdzie "zawsze pisałeś jako nazarejczyk" - co żeś udajesz, że nie pamiętasz? No i nie odpowiedziałeś na pytanie co to oznacza w końcu: czy pisałeś pod nickiem nazarejczyk, czy jako prawdziwy nazarejczyk???
Uzbroiłam się w cierpliwość..... czekam 8)
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez p2bkuba » Wt paź 30, 2007 6:16 pm

axanna napisał(a):ja też nie chce się kłócić, ale co wy jacyś dziwni jesteście?


No i ty nie chcesz się kłócić???

Wiesz dla mnie każdy konflikt jest głupi i nie potrzebny :!:
p2bkuba
Użytkownik
 
Posty: 68
Dołączył(a): Pt paź 26, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Radom

Postprzez axanna » Wt paź 30, 2007 6:20 pm

taaaaak? a to wspaniała nowina! Bo szczerze mówiąc, odnosi się inne wrażenie, gdy ktoś swój pierwszy post na forum zaczyna od : "tak się wydaje, że to forum protestanckie, a nie chrześcijańskie".
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez nazarejczyk » Wt paź 30, 2007 8:53 pm

:|
Ostatnio edytowano Śr paź 31, 2007 9:45 am przez nazarejczyk, łącznie edytowano 1 raz
nazarejczyk
 

Postprzez axanna » Wt paź 30, 2007 9:01 pm

ja jeszcze niczego takiego Cie nie zarzucałam, tylko grzecznie poprosiłam podać te fora, gdzie pisałeś i dlatego, tym bardziej się dziwie, jaki dla Ciebie problem wymienić choć jedno, a tym bardziej iż uważasz, że zarzucam Ci kłamstwo, chociażby po to, żeby wyprostować wszelakie podejrzenia względem własnej osoby. A Ty, zamiast tego, pleciesz coś obok i dookoła, tylko nie to, o co Cie proszą :o hmmmm....
axanna
Aktywny
 
Posty: 2692
Dołączył(a): Pt lip 07, 2006 2:48 pm
Lokalizacja: glasgow

Postprzez Brujero » Wt sie 30, 2011 1:41 pm

Nie warto ze spowiedzią czekać aż będzie potrzebna generalna. Spowiedź Święta powinna być dla katolika jak powietrze :)
Brujero
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt paź 29, 2010 2:13 pm

Postprzez admin » Wt sie 30, 2011 2:33 pm

Spowiedź każdemu jest potrzebna tylko nie musi być przed księdzem. Ważna aby przed Bogiem i nie ograniczała się tylko to powiedzenia jak się zgrzeszyło bo to Bóg dobrze wie. Powiedz Mu co ty chcesz z tym zrobić.
admin
Aktywny
 
Posty: 1545
Dołączył(a): Cz wrz 20, 2001 1:00 am

Poprzednia strona

Powrót do Ewangelizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Wymiana:

pozdrawiamy

cron